Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek M*U*C*A

M*U*C*A

Muca jaz grem ninat , ne bodi žalostna, saj še kdo pride. Mene tako trese mraz, pa tko se slabo počutim .

Nočko in lepe sanje********
če je veter premočan, zlomi še tako trdno bilko !

Uha…te razumem…bom držala pesti,za lep spanec,mirno nočko……
Pa toplo tuhnco,da te pogreje…….pa spančka bom poklicala,pa mu naročila,da naj te zaziba v lepo mirno spančekovo nočko……..Naj te fejst pocrklja….Zajček NOČKO!!!! Prebudi se v lepo jutro!!***PA_PA

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Malo me še poslušaj,ker mislim,da se boš težko mirno prepustila spančku..bom zdejle propagirala nek recept,ki ti bo sigurno pomagal…..drgač pa nisem pristaš tega,saj sam veš zajček moj mili…ZVRNI EN FEJST ŠTAMPRLE,eno dobro merco…ta te bo pogrel in zazibal v lep sen…Res no Naredi to zame…..plosim…:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Glih zdejle sem spet vstala ( solze so grenke): kako si vedela !

Na, pa grem nazaj . Uha, bom čeprav stežka, spila enga.. tko me zebe..
Nočko***
si me tko lepo pocrkljala ojoj, papa..

Pa-pa zdej bo dobro…..DRŽI se! Mislim nate:))))*******

NIna-nana zajček psssst tiho aja…
nina nana očke naj zapre in takoj sanjati začne…..nina nana nina nana Psttttt že aja…………….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hvala, muca!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ubogi zajček, dobro jutro .
Ne no zbolet sedaj , ni časa za bolezen .
Kar lepo čaj z limono , čaj z rumom , čaj s šnopčkom ,
savna in veliko dobre volje , pa bo odkašljal kašelj !
Cmoka zajček + 1 za zdravje !

Muca , dobro jutro !

Dobro jutro in lep dan !
Bela snežinka , ki pada … imate že kaj snega ?
Tu je vse le temno in mokro , snežink pa nikjer ! Bom šla
na planince ….. jupi , pa smičkat !
Cmok Mariči !

muci očitno spet štrajka net… bo morala spet operaterja vzet v roke :)))

Oj nioba :))

Hoooj , Jani !
Če ima zaradi operaterja teke probleme , naj ga pa res prime , pol pa kar drži , drži . Magari …. za vrat , a ne .

Jani , a ti kej drsi ? Na sneg mislem …. mane kar vrže
k se spomnim na Vogel s soncem obsijan , ves bel in …. še više …

aha… tud mene vrže :)))) sej zato pa tako navdušenje … moje :))) nad temi parimi snežinkami

cmoka niobi :))

cmoka za zajčka tud od mene

Nioba, ti si nežen pomladno zimski zajčkov cvet :))
cmoka

Ojej…kwa pa hvala? dej ga biksat zdej no….a te za uheca?A žiher..dej no en mal….hihihi:))))
a še telih še spomneš..*+*+*+O*0*0*0*0*hehehhehe ziher si podabu!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close