Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Muca

Muca

Imam te rad !

oooooooooo … ti si pa ful nežna dušca :))) lepo 🙂

Muca, jaz tudi, zelo zelo, zato … nikar ne
zapuščaj gmajne, čeprav prekleto dobro
poznam tvoja občutenja. Tudi mene so
prijatelji gmajnarji tako tolažili, da mora
človek le v sebi najti tisto “ta pravo”. Tudi
meni je bilo tako mučno in tako presneto
težko, ko se nisem mogla in nisem znala
vklopiti, ko sem samo nemo ogledovala
dolge, predolge štrene. In naenkrat sem se
počutila v gmajni tako tuje, tako….. tako…….
kot bi izgubila prijatelje.

Nikar muca, daj si par dni oddiha, potem pa spet veselo na klepet. Par dni rabiš, vem, tudi sama sem si morala najprej malo odpočiti, malo izklopiti in si dopovedati, da bo bolje takoj, ko dobim novim moči in nove volje. Po vsem, kar pripoveduješ, te je moralo to decembersko vzdušje in norenje, pa tvoje težave z malim muckom dobesedno izčrpati. In nikar si ne dovoli izčrpavati se še naprej, dovoli si par popoldnevnih uric oddiha. Nič ne boš zamudila. Mi te bomo čakali tukaj. Tista pogumna trojka zvečer ostaja, če pride še kdo od naših, je veselje še popolnejše, če najdem v replikah Niobo, ježka, Janija, KR, ….. je veselje popolno. Ne morem naštevati naprej, ker bom spet koga izpustila, pa mislim na čisto vse, ki se pojavljamo na tem forumu – v prvi izmeni, v drugi izmeni in me, kot sem dejala “pogumna trojka”, v tretji izmeni.

KR – tudi tebe imam rada, že zato, ker vidim, kako rad imaš tudi ti našo Muco! Da si si vzel časa in ji to danes povedal, ker jutri ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca ti bo nekaj lepega tuki nalimala sam da se nauči…Bo pa samo zate!

P.s. Tud jest tebe……maram zlo…..:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bom počakal :-)).Če ti ne uspe nič hudega.Ljubka in fletkana muca si******

Sam zate…****************

>
>

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Šmrc na še tuki je zginlo..šmrc.šmrc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close