Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MUCA

MUCA

Muca , tuki pri meni sneži…..

Pa saj to ni res , še popoldan je tuki bila pomlad in so peli ptički.

a dej zajček… pa ne ti men.. sneži?

pismo rosno , ma kaj mi danes nihče nič ne verjame..Jani, no.
snežilo je kot iz škafa, resnica..
zdajle sem iz sprehoda nazaj in je nehalo…
ma ga je dva , tri cm..
Res, Jani !
nočnega cmoka :))

Hej, folk, doma sem, spet sem doma,
od zjutraj do zdaj je preteklo nekaj časa
in jaz sem spet dommmmmmmmmaaaaaaaaa!
Lep pozdrav gmajnici!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hej, folk, doma sem, spet sem doma,
od zjutraj do zdaj je preteklo nekaj časa
in jaz sem spet dommmmmmmmmaaaaaaaaa!
Lep pozdrav gmajnici!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uhaaaaa a sneži…mislim je snežilo..krasno.
Muca je zaspala klasično pod dekco in je šlafala do zdejle..Jep kar tkole oblečena..Zdej pa pod tuš..k se počutim zlo tko..še zalimano ko hudič….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajček, verjamem, tud pr nas je začelo potem snežiti, vendar samo toliko, da je malo … usvinjalo :)))))))))))))))

dobro jutro zajček in lep dan!

Jani

hehehehe, no ja…. fajn se odlimej :)))))))))))

muca, dobro jutro!!

Marija… a zdej.. k je ura že tolko zgodej….. si še doma?

jutro!

Bravo Marička..da si doma…….je blo pestro kaj ta teden..???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bom….ma mi zdej kofe pomaga..a si ti že odliman??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro vsem :))
mah, ja je tako lepo naletavalo , potli pa konec…
zdaj ne več ..

No, si vidu …..da je zajček po pravic povedu :))
cmoka, silvestrskega
sej bo zdej božič al kaj ?

Home again my friend…

Mariči !!!!!!!! pozdravljena …spet doma !

Oja, Jani, zdaj sem še, ma ne dolgo. Sem
pa tako hudičevo podrta, tako podrta, da mi
bog pomagej, če mi tuš ne bo!

In še danes, samo še danes, samo še danes
je delovni dan in dan polno obveznosti tja do
zgodnjega jutra, ej, potem pa, potem pa ………..
se začne moj life!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne samo pestro, muca moja, ne samo pestro.
Če izvzamem en sam samcat dan v tem tednu,
je bil potem ta teden ubitačan, uuuuuuubiiiiiiiitačana,
ker pa me ni ubil, me je okrepil ……………. je tako !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja muca.. sem že odliman… edin še kofetek bo treba spit.. da bo odlimanost držala tja do zvečer :)))

zajček.. jest bi zdejle, prej k bo ožič spet… eno … palmo… provzaprov.. dve… pa eno visečo mrežo… eno…. ki bi me.. mal masirala.. pa tkole bit vsaj ene… 3 tedne…. oja, pol pa bi pasal spet Božič ja :)))))

Marija.. n’č ne pomaga… zdržat bo treba 🙂 In jutri.. jutri bo pa en lušten dan… tko kot je tale danes 🙂

aha s prifrknjenim noskom..:))))))
Hej čaki da se grem gledat v špegu….Hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heheh aha….
Ker sem mela čast gledat kak ti limaš in pišeš sem gor poste,se zdejle režim ko ena……….
:)))))))))))
Ej folk..a ne zajček kako marička sem gor meče poste..kulll to morte videt!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha, torej tako naj bi bilo.
Jaz pa bi šla na obale morja z George Clooney – om , v kolikor ima karakter šarmantnega in čutnega fanta , malo romantike..ojej..potem bi šla smučat z njim , in to je vse :)))) zaenkrat 🙂

aja. Jani.
Georgi je od Chicago – hope -a ..

Japajade..heheh sej vem zakaj bi ti clonija..oooo majko mila mene je ta pesem čist pokvarla…mi navsezgodej traparije hodjo po glav…Clony je….mislim cloni ima….heheheh kaj že ma?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close