Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MUCA……..Hom ????

MUCA……..Hom ????

Muci, dobro jutro ( tudi ostalim )…..
Kje je, kako izgleda, kakšna je okolica in kaj je Hom ???

Pozdravček pred divjo tekmo vsem na in v gmajni………

To je kratica – reklama za:

Homeopatsko
Ozdravim
Moške

He, he Brusko, ej……….

evo zajči ….

.. hrib,
.. nad Bledom,
.. nad vasjo Zasip,
.. poraščen z drevesi,
.. peš prideš gor lahko tudi iz Vintgarja,
.. lahko pa tudi z avtomobilom iz Zasip-a …
.. razgled ni slab :)))))
.. vidi se .. Bled, Straža, Karavanke, in vsa dolina od Bleda do Kranja …
.. 4km iz Bleda ali ena ura peš ..
.. gor je poceni picerija z otroškim igriščem ..

.. še kaj 😉 ???

tko !

lepo jutro in držmo pesti :)))

B.

Barbi, izčrpno in hudo lepo. Hvala, cmoka ***

.. zajči .. jest sem samo pisala, kar mi je moj možek narekoval :)))))))

je tudi meni obljubil, da me enkrat pelje tja gor …

B.

Hja, sliši se vabljivo. Najprej se bom pa le odločila za sprehod nižje ob jezeru z ježkom .))

Bemti! Pa sej vse veste!! Jao jao..Lisjaaaaaaaaak pa ti si moj sosed!! Uha..Hmmmm zdej se mi pa en mal svita! he Lisjak a ne da se midva Full Dobro zastopiva,celo poznava se!! JOJ pomoje si ti::::::::::::::hehehe si pa res Lisjak Uh!! Na enga velika cmokkkkkaaaa! n ti mene takole farbaš,kaj? jej jej..Dej se kej oglasi,ker te priznam,že kr pogrešam!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajči,prav rad te odpeljem na Hom.Brez obveznosti,prijazen in prijateljski izlet.

Muca,dobro jutro!Ne sklepaj napačno.Nisem tvoj sosed.Če vem kje je Hom še ne pomeni,da sva soseda.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Lisjak ?

Zajček,ti kar povej kako življensko modrost.Dobrodošla bo popoldan,ko se vrnem 🙂

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

bom počakala, da si najdeš čas zame :)))
popoldan ?

ZAJČI ??

New Report

Close