Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Muca je trenirala…

Muca je trenirala…

Nove prijeme…ujej prvi vtisi so bili enkratni! He samo popeljalo me bo vse to skupaj v nove stroške…ampak če mora bit potem mora bit orenk…
Ampak prijemi,da vam rečem…….So tisti pravi,ki ti zmešajo glavo,orentacijo…gibe…
Tisto prslanjanje prstka ob….Pa prstka na…..pa objem celih blazinic ob tiste mmmmmmmm hladne,ampak na čase ostre……ojej ja včasih so tako ostre, da kar zaboli….uffffffff muca je čist preč…..Jo prisloniš na noge,ki morajo bit nekoliko razprte,potem je ena noga rahlo privzdignjena,..nadalje pa roke delajo svoje..prstki pridejo do izraza..ojej ne morem več..sej veste o čem govorim a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca…. ne 🙂 jest ne vem… Sem očitno preveč blond :)))

JOJ, pa ne že navsezgodaj začet s temi erotičnimi prijemi JOJ..

Elan – fusion ?

Prstki po tastaturi????

….doniš….kva pa ne poveš da znaš na harfo špilat?

eko ke bo mene spet luna za kakšnimi dolgimi hlačami ukol nosila
po svet bom lepo pobasala tebe pa harfico pa bova orto dober
kuncert mele:)))

frdamtennochmal na H-a mol

škrat ma muziko rad:))))

kva sm jest klever ne de

Heheh ma ni harfa zlata severnica…ma je pa tud en inštrument k mi je zelo zelo všeč.Velikokrat sem se prašala uhhh kolk morš bit močen,da harfo držiš pokonc..ampak poslušat jo,je pa ena najlepših sanjskih melodij…

Uhh muca ma tud rada tako in drugačno muziko..edino ne mara težkega jazza,pa tistega zateženega tehna..drgač pa vse kar gre v uha..Ja klasika mi je zelo pri srcu…pa sami inštrumentali tud…
Idealna je muzika za sproščanje…mmmm

Ja opera je moja..kak naj rečem ma moja je no! Pa še bi čahko pisala pa še in še…….severnica bova midve enkrat vse to skupi a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vi to zanalašč a ne me hecate da ne veste a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O bemti kaj ma elan s strunami..hmmmmm???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani…prvi drugi tretji prst..Fora je v prstkih k se prislanjajo in obvisujo tam gor,čist narahlo,čist počasi…

I.m.a

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

he nope..prstki po nečem bolj tankem pa hladnem..ma….testatura je kot klavir…no ja asociacija……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdaj se vidi kako poglobljeno prebirajo poste muca, hehe…

uh, Jani, vroče . Zgleda , da niso to mučilne metode :))

bog ve :))

:))
zmenjeno mucica-koj podpišem
en lep petek&še lepši vikend
S.O.S.

ne… tole, kako opisuje je mučilna metoda :)))))))))))

aja , he, he..
vedno bolj nežno postaja :)) čaki da pride do finiša :))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close