Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Mučenje 2h za testiranje na sejmu agra

Mučenje 2h za testiranje na sejmu agra

In v čem je razlika med tetoviranimi rumenimi zvezdami v času nacizma in QR kodami v času korona fašizma ?

Anticepilce so fašisti že razglasili za državne sovražnike. Naslednja stopnja so taborišča za necepljene.

Odgovor na objavo uporabnika
fantaziraš, 22.08.2021 ob 15:11

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 22.08.2021 ob 13:55

Normalno hodim v službo, normalno grem v trgovino, na dopust, v toplice….Da brez testa ne moreš nikamor, je fašistična laž.

Ja, v tvojem fantazijskem svetu imaš mogoče res službo in življenje… Reala je pa očitno drugačna, ker cele dneve dežuraš na mon-u in trosiš svoje nebuloze v vsaki temi.

 

Zakaj pa ti fantaziraš, da misliš, da on fantazira? Kaj vsak delodajalec v Slo zahteva test na cov. ali cepljenje?

Nekateri lahko delajo tudi na črno kot temu pravijo govedarji ki bi davčili in to še vedno pogovorno pomeni, da ima nekdo službo in služi denar.

Sicer pa ni poanta v tem ali je zaposlen ali ni, kajti to je njegova stvar ne vaša in lahko tako ostane, če želi.

Nima pa kam uiti s tega planeta zato ga seveda skrbi v kakem okolju bo živel in kako bo živel, če se ne preda kot čreda, ki je namenjena zakolu. Čreda se morda ne zaveda ampak človek se pa očitno tudi mnogi izmed njih ne. Čreda tudi nima nekaterih izmed svoje vrste da jih pelje na zakol. Človek pa ima in neki ljudje to vedo, kaj je človek sposoben in da mnogi nimajo meja pri sebi. Zato ga opravičeno skrbi

 

Darwin, res je.

Saj za te multinične debilne fašiste je že znano, da skušajo z lažmi diskreditirati zdravo razumne ljudi, ki hočejo končati vso to fašistično nasilje in diskriminacijo.

 

robi445 in Darwin118

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin118, 22.08.2021 ob 15:08

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 22.08.2021 ob 14:53

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin118, 22.08.2021 ob 14:31

To je neke vrste mobing nad ljudmi.

V službah je mobing kazniv, saj velikokrat nekdo postane žrtev tega in se ga na pritlehen ter bolj ali manj sofisticiran način spravi čustveno, telesno ali oboje v simbolnem smislu in pravem smislu na kolena in v trpljenje, da sam poda odpoved delovnega razmerja. Tako je potem okvirno sam kriv, da je nezaposlen in brez dohodkov.

Tu pa država izvaja takšen teror in mobing nad ljudmi, ko od njih zahteva testiranje za nekaj kar so prej počeli vsakodnevno in kadarkoli so želeli . To počne na tak način, da človek ne vzdrži ali ne bo dolgo vzdržal in bi se predal ter se šel cepit, da mu ne bo potrebno čakati. Če so izredne razmere bo vsak pameten vedel, da se lahko tudi vojska aktivira in civilne zaščite in bi bilo testnih mest na vsakem koraku in morda samo po deset ali še manj ljudi v vrsti. Ker pa temu ni tako in se gre za teror in mobing nad ljudmi ter segregacijo in ustvarjanje sovraštva med samim narodom pa je zločin. Na hinavski, krut in manipulativen način stremijo k temu, da bodo ljudje sami sprejeli kar so jim ponudili pa čeprav brez pogojevanja, izsiljevanj in takšnih ravnanj, kjer je človeku zelo neudobno in neugodno tega človek ne bi storil.

Po domače povedano hočejo, da ste za vse zlo sami krivi, ker ste ga sami sprejeli, sami poiskali in sami če je treba tudi plačali.

Pa mene zanima kako daleč še mislijo ljudje iti s svojo hlapčevsko držo ?

Če si bo golazen fašistična na oblasti izmislila, da je za vstop v trgovino potrebno pojesti svoj drek, bodo se ljudje najprej posrali pred trgovino in potem pojedli svoje drek, ker bo odlok tako določal ?

To resno sprašujem in me resno zanima, kako dolgo še mislijo ljudje požirati ves ta drek. A nimajo popolnoma nobenega samospoštovanja, ponosa ? Kako dolgo še imajo namen sebe poniževati, se dajati v nič z našvasanimi nagobčniki, testiranji, cepljenjem ?

 

Ne, mnogi nimajo samospoštovanja ampak samo surov ego. S tem so lahko živeli do sedaj skoraj brez problemov, saj je tudi sistem tako naravnan in tako jih je vzgajal.

Sedaj tisto, kar je vzgojeno kaže svoj obraz (no v primeru mask ga skriva). Pri maskah bi  sicer lahko malo diskutirala, ker vseeno je to drugače kot pa posilstvo in vbrizgavanje strupa ali pa samo vode s katero ti nekdo pokaže da ti je šef. Koliko časa se bo to dogajalo je težko reči in boš lahko sam temu priča. Ampak če sem recimo opozarjal sam že nekaj let prej, da prihaja qr koda nad ljudi in se sedaj to uresničuje potem smatram, da to ne bo krajši čas ampak bo trajalo dlje. Smatram, da tudi, če se bo s testi in cepivi ustavilo se z maskami ne bo, saj pravega upora ni.

Maske pa čeprav vemo kje je poanta so lahko kot modni dodatek. Npr, ko greš na bazen moraš imeti na sebi kopalke. To pomeni, da te nekdo z moraš kar sleče kajne?. Seveda je tu logično pri maskah pač ne toliko pa čeprav bi moralo biti. No tudi drugje npr, kjer je privat nekdo odločil, da moraš priti ali lahko prideš v notranjost recimo igralnice moraš imeti suknjič in čevlje ter ne trenerke in športnih copat.

Tako, da glede privat zadev in obleke so ljudje že davno sprejeli da se jim narekuje zato bo to nazadnje odšlo. Tu pri teh zadevah okoli cepljenja pa so sedaj začeli odkrito delovati tudi v to smer kakšno telo boš imel in kaj bo v njem. Ker je to novost pa je ponovno odpor. Če je ta odpor minoren pa se  lahko zavedamo, da bo šlo skozi, kot se reče. Vedi pa, da tudi če se obdržijo samo maske, da jim je velik del plana uspel kar se tega tiče. Seveda pa so zadaj druge še bolj zaskrbljujoče zadeve. Ampak kot sem dejal ljudje ne registrirajo pravilno ko omenim.

koliko poštenih ljudi bo moralo še zboleti zaradi bedakov kot sta vidva?

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 22.08.2021 ob 15:19

In v čem je razlika med tetoviranimi rumenimi zvezdami v času nacizma in QR kodami v času korona fašizma ?

Anticepilce so fašisti že razglasili za državne sovražnike. Naslednja stopnja so taborišča za necepljene.

Če to mene sprašuješ?

Qr koda je hujša kot tista zvezda. Ker tista zvezda je bila samo zvezda. Seveda vse ostalo tudi kar poznaš. Qr koda pa ima za seboj tehnologijo,ki se jo želi uvesti. Blockchain (veriga blokov, blokovna veriga).

Takrat so ljudi pobili in so jim vzeli materialne vrednosti sedaj pa bi jih radi dali na ketno (veriga). Ker je virus neviden, kot so to vzeli za izhodišče tako je tudi tista omenjena veriga nevidna in je v digitali. Tako, da ko te nanjo vežejo se sam težko odvežeš. Že s pravo imaš težave s to pa še večje.

Njihov plan je tako gnusen verjemi mi,  če se ljudje ki so preminili lahko obračajo v grobu potem zagotovo se. Je pa nekaj kar je z njimi (temi gnusobami,ki si želijo uvesti verigo) in sicer nekakšna pravica. Zato delajo na način, da ljudje sami sprejemajo, kajti vest,kot sem povedal vidi. Zato lahko zlažeš vse sebe pa ne moreš.

Torej tisti, ki se samovoljno nečemu preda je sam kriv za svojo odločitev. Tudi strah pred smrtjo je sam imel pa čeprav smrti sploh ni poznal in zato tudi razloga za strah pred njo ne.

 

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 22.08.2021 ob 15:25

 

robi445 in Darwin118

koliko poštenih ljudi bo moralo še zboleti zaradi bedakov kot sta vidva?

Kaj pomeni pošten? Kaj vsebuje beseda pošten? Se nanaša na pošto, na besedo, na zapis? Kaj je pošten, kdo je to uvedel v pogovorni jezik in zakaj? Kdo je pošten? Kaj je biti pošt en?

Ljudje se danes pa še to jih je premalo zgražajo nad tem, da se jih sili v cepljenje, testiranje, veliko vprašanje pa je,koliko če sploh kdo izmed njih se zaveda, da bodo tudi na besedo še prešli in bodo morali prej velikokrat premisliti preden bodo sploh spregovorili.

In ja tudi to gre s tisto qr kodo v plan.

Nas niso naše matere učile jezika ampak sistem (šolski sistem). Zato ta jezik,ki ga uporabljamo ni materni jezik kot se nam natolcuje. Mi ponavljamo kar smo se naučili (kar se Janezek nauči to Janezek zna) ob tem pa sploh ne vemo kaj ponavljamo. Naj bo to v pogovorih, molitvah ali pa pri tem ko komu zaželimo nekaj lepega. Globoka je zvijača in dolga padla nad človeka.

Darwin, tebe sem spraševal.

V osnovi je sistem isti, le modernejše prijeme uporablja. Dovolj je le pogledati karakter ljudi, ki zagovarjajo ta fašizem in dobiš asociacijo na nacistične gestapovce.

Problem je, ker so dobri in pošteni ljudje preveč tolerantni in podredljivi, Večina razmišlja, da se raje gre testirat ali cepit, samo da ima mir. A to je velika napaka, ker se ne gre za virus, ampak za režim. Zaradi česar pa se nasilje teh psihopatov samo stopnjuje. In vedno težje se bo izkopati iz te greznice, če ne bomo te norosti ustavili

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin118, 22.08.2021 ob 15:38

Kaj pomeni pošten? Kaj vsebuje beseda pošten? Se nanaša na pošto, na besedo, na zapis? Kaj je pošten, kdo je to uvedel v pogovorni jezik in zakaj? Kdo je pošten? Kaj je biti pošt en?

Ljudje se danes pa še to jih je premalo zgražajo nad tem, da se jih sili v cepljenje, testiranje, veliko vprašanje pa je,koliko če sploh kdo izmed njih se zaveda, da bodo tudi na besedo še prešli in bodo morali prej velikokrat premisliti preden bodo sploh spregovorili.

In ja tudi to gre s tisto qr kodo v plan.

Nas niso naše matere učile jezika ampak sistem (šolski sistem). Zato ta jezik,ki ga uporabljamo ni materni jezik kot se nam natolcuje. Mi ponavljamo kar smo se naučili (kar se Janezek nauči to Janezek zna) ob tem pa sploh ne vemo kaj ponavljamo. Naj bo to v pogovorih, molitvah ali pa pri tem ko komu zaželimo nekaj lepega. Globoka je zvijača in dolga padla nad človeka.

malo razmisli, kaj blebetaš.

niti tega se nisi naučil, da kar se Janezek nauči, to Janez zna …

Debil fašistični le nabija občutek krivde, ko govori o poštenosti. Sebe ima za poštenega, ker le tako lahko utiša svojo slabo vest, ko hkrati podpira nasilje in fašizem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 22.08.2021 ob 15:43

malo razmisli, kaj blebetaš.

niti tega se nisi naučil, da kar se Janezek nauči, to Janez zna …

Tako Janezek ,kot Janez znata kar sta se naučila.

Ti pa če nimaš kakih misli svojih ali argumentov ti pa tudi ni potrebno za vsako ceno blebetati , da drug blebeta, če pa ne razumeš ali pa samo zato, da pokažeš, da si. Sej vemo, da si.

 

copy paste:

Tako Janezek ,kot Janez znata kar sta se naučila.

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin118, 22.08.2021 ob 15:46

Tako Janezek ,kot Janez znata kar sta se naučila.

Ti pa če nimaš kakih misli svojih ali argumentov ti pa tudi ni potrebno za vsako ceno blebetati , da drug blebeta, če pa ne razumeš ali pa samo zato, da pokažeš, da si. Sej vemo, da si.

 

škoda, da nisi že prej tako napisal, bi nama prihranil trud …

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 22.08.2021 ob 15:50

copy paste:

Tako Janezek ,kot Janez znata kar sta se naučila.

škoda, da nisi že prej tako napisal, bi nama prihranil trud …

Kaj bi ti rado kako nagrado, da te kdo pohvali, da se ti klanja…, Kaj hočeš sploh?

Si se cepilo, če si se si dobilo, kar si hotelo? Smatram, da si, kaj še želiš? Mene, Robija? Sva midva tvoje telo in tvoja duša? Kaj ti tvoje lastno ni dovolj?

Jaz se ne testiram, pa normalno delujem, je pa res da ne rinem v tujino in mi kar paše.

To da ne grem od hiše so buče. Je pa res da ne hodim po gostilnah in lokalih, pa tudi tu sem bil enkrat. Prireditve na ravni Slovenije me tudi ne ganejo, saj ni kvalitete.

Za ostalo pa itak ne potrebuješ ničesar. Kje živite.

Odgovor na objavo uporabnika
djttrrr, 22.08.2021 ob 13:23

Na soncu čakajo kot mladi in starejši ta država res hoče ljudi uničiti 1ura za čakanje za test 1 za potrdilo

naj se grejo cepiti, ne bo treba čakati na soncu tako dolgo.

Če je to res, da, so v vrstah na zgocem soncu je to svi. Jarija brez primere. No saj tudi tisti, ki testirajo v avtomobilih se mi smilijo, vdihavajo Smog od avtov cel dan dan na dan.

Testiranje ne bi smelo potekati v takih razmerah, upam da to ni res.

Zgoraj na prvi strani ena piše da si je prav šla pogledat te anticepilce.

Zakaj pa bi bil kdo proti cepljenju? Zakaj jih imenuje anticepilci kakšen naziv ste si nekatere perle izmislile.

Osebno nimam nič proti cepljenju in proti osebam, ki se cepijo.Sama, se raje testiram, kot dovolim v svoje zdravo telo vnos kemije saj je moje telo dokazalo, da se bori po naravni poti. Cepljeni boste primorani sprejeti, da če je to naša volja je ne omaja ničesar več.

 

Cepljeni ne bodo nikoli tega sprejeli, ker se njim ne gre za cepljenje, ampak za podreditev režimu. Naša volja je njim v pogubo.

To govorim za  vse te, ki izvajajo in podpirajo fašistično nasilje.

Moja, solidarnost do soljudi se je na eni točki končala in sicer na točki ko tri mesece nisem videla svojega otroka,(ni še smelo prehaja regij) spoštovala ukrepe, otrok spoštoval ukrepe, da se ne iznasa ali vnaša virus. Bodimo solidarni ostanite doma smo poslušali iz vsake govoreče škatle.

Pol pa izvem, da zame ni nič kdo solidaren in ostane doma. Rajzajo po svetu, hrvacki, na morje vsak vikend. Ma kako, če jaz ne morem iz občine v občino, kot je bilo takrat. Pol pa mi pove veš, če imaš papir, da si lastnik, direktor firme ali S. P pa ti je dovoljeno prehajanje mej.

A ja ? A res? No tu se je potem moja, solidarnost končala. Torej veliko izjem to lahko.

Takrat sem videla vs gnjus te epidemije. Sedaj se ravnam tako da je meni dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Pozdrav soncu, 22.08.2021 ob 17:27

Moja, solidarnost do soljudi se je na eni točki končala in sicer na točki ko tri mesece nisem videla svojega otroka,(ni še smelo prehaja regij) spoštovala ukrepe, otrok spoštoval ukrepe, da se ne iznasa ali vnaša virus. Bodimo solidarni ostanite doma smo poslušali iz vsake govoreče škatle.

Pol pa izvem, da zame ni nič kdo solidaren in ostane doma. Rajzajo po svetu, hrvacki, na morje vsak vikend. Ma kako, če jaz ne morem iz občine v občino, kot je bilo takrat. Pol pa mi pove veš, če imaš papir, da si lastnik, direktor firme ali S. P pa ti je dovoljeno prehajanje mej.

A ja ? A res? No tu se je potem moja, solidarnost končala. Torej veliko izjem to lahko.

Takrat sem videla vs gnjus te epidemije. Sedaj se ravnam tako da je meni dobro.

Tudi sama si ugotovila, da se ne gre za nek virus ali zdravje.

 

Ker se Štajerci nočejo cepit.

In ker se tam na Štajerskem testirajo samo na vsake pol leta.

Zato je pa zdaj gužva.

Vidim, da Robi in Darwin kar tekmujeta, kdo od njiju bo izpadel večji frajer in naložil več laži glede pogoja PCT.

Za Darwina vemo, da je cele dneve doma (obisk trgovine in bifeja s teraso vsakih nekaj dni ne štejemo), Robi najbrž funkcionira podobno, sicer ne bi razlagal, da PCT-ja ne potrebuje.

 

Glede gneče pred šotori s testiranjem – v soboto sem pila kavico v bifeju pred Supernovo na Rudniku in imela priložnost videti “gnečo” in “neskončne vrste” pred šotorom, ki je lociran pred vhodom.  Naj povem, da kljub kar velikemu številu ljudi, ki so se testirali, nihče ni stal v vrsti več kot 10 min – zadeva poteka hitro, predvidevam pa, da testiranj zdaj manj in da se bodo ljudje začeli cepiti.  Za marsikoga bo najbrž prepozno, ampak kot pravijo, zakon narave je to, naravna selekcija pač naredi svoje.

Odgovor na objavo uporabnika
realno stanje, 23.08.2021 ob 12:31

Vidim, da Robi in Darwin kar tekmujeta, kdo od njiju bo izpadel večji frajer in naložil več laži glede pogoja PCT.

Za Darwina vemo, da je cele dneve doma (obisk trgovine in bifeja s teraso vsakih nekaj dni ne štejemo), Robi najbrž funkcionira podobno, sicer ne bi razlagal, da PCT-ja ne potrebuje.

 

Vi kar veste, tako kot vse kajne “vosu”?

Ja, doma sem vsak dan, kot verjetno mnogi izmed vas. Kam pa grem pa nimaš blage veze.

Ampak nekateri se zavedamo, da če podležeš izsiljevanju pomeni da si mu podlegel in si sprejel to.

No, če bom le imel dovolj moči in sreče temu ne mislim podleči. Verjetno pa je tudi Robi tak.

Ker če si srčen v nečem si pač srčen in stojiš z vsem kar si za nekim stališčem. Če pa delaš proti sebi proti svojim stališčem pa to ni lep občutek ampak izguba pred samim seboj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
realno stanje, 23.08.2021 ob 12:38

Glede gneče pred šotori s testiranjem – v soboto sem pila kavico v bifeju pred Supernovo na Rudniku in imela priložnost videti “gnečo” in “neskončne vrste” pred šotorom, ki je lociran pred vhodom.  Naj povem, da kljub kar velikemu številu ljudi, ki so se testirali, nihče ni stal v vrsti več kot 10 min – zadeva poteka hitro, predvidevam pa, da testiranj zdaj manj in da se bodo ljudje začeli cepiti.  Za marsikoga bo najbrž prepozno, ampak kot pravijo, zakon narave je to, naravna selekcija pač naredi svoje.

Testiranje, cepljenje ni naravna selekcija in nikoli ne bo.

To je umetna segregacija.

Ne verjetno, ampak 100%.

 

Poznam enega takega kot sta darwin in robi osebno. Obvlada vse teorije zarot, ded je že pravi ekspert za viruse, ve vse. Ampak res vse. Seveda je brezposelna propalica, kot ta 2. In taki imajo cel ljubi dan čas brat vsaki drek ki se pojavi na internetu in ga naprej širit.

New Report

Close