Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Muci

Muci

za tvoj rojstni dan.. vse naj naj in veliko lepih trenutkov, predvsem pa veliko sreče in veselja, pa da nam ne uideš od tuki, kot si neki obetala nekaj časa nazaj :))))

Še enkrat vse naj naj!!!!!

Jani

hej Miško … drugič bolj pozorno preberi :))))

muca čestitke ob prazniku :)))))

B.

Misel in želja Jani sta lepi in sigurno si muci polepšal dan.
Hm, če sem jaz pozorno prebrala muca danes goduje .
Torej muca moje čestitke k tvojem prazniku***

Jani, ti pa nujno v ambulanto !
samo še z dohtarco si rokavček zavihava..

Hvala ti za čestitke,res si mi polepšal dan..
Kaj pol če si falil..no sam za en mesec..hehe
Poslušej si pa definitivno NAJprvi…uuuin sam veš da se prvega nikoli ne pozabi..:)) Lupčka in hvala*****

P.s. nisi edini..k si se zmotil..še moja mama se je..k mi je čestitala že v petek..hehe kjut ni kej!
Men pa paše paše…hehehe:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala zajček mili:)))))))res je tako…no doma razen zajtrka seveda brez besed… ni še nobenega sluha ne duha da jest kej mam dons………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

******thenks…
Vam povem eno štorjo..no pri nas oz v tej družini v katero sem se priženila je bil god vedno več kot rojstni dan…Bolj se ga je praznovalo kot sam osebni praznik-rojstvo seveda..
No zdej je že par let tišina ..tko da nč več.z njohove strani..mož pa itak na noben praznik ne da nč..no sma prejme rad to pa…no in iz vsega tega
je pa znala muca gonit in vlečt ta voz naprej..no sej ga še danes za vse moje…sej je dost samo mala pozornost..pa eno dobro kosilo..pa zvrhana mera dobre volje…he lih v kuhnji sva s hčerko plesale na the kečap song…
Tko da kosilo se peče in kuha..in bo dobro..tudi posladek bo za tistega k bo hotel..dobre volje sme pa itak..ha pa še neki sem nardila..Dragi moji..vzela škarje in hop se ustrigla..sama čist sama.saj mam prakso..Tko da mam zdej paž frizurco..yess..Hihihi a sm kaj!!kje pa mam časa se k frizerju…svoj bonus sem že izkoristila če se spomnete k sem barvo dala novo s pramenčki…No zdej sem pažika..hahah kulll:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, muca, muca, ti ga pa pihneš! Ko bi se jaz
sama strigla, bi bila …….. skinhedovc!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh mam jest mam tolk lask da ni blema…sam primem pa odstrižem..pa je…Kull praksa pa je tud..sej oba maledva strižem..Drgač pa se gospoda ne dotaknem..he njega se boje strižt!večina frizerk od daleč in od blizu….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))) mili . .
ni sicer smešno , je pa resnično in marsikje podobno.

Kaj bi se sekiral..še tolko lepega nas čaka……a ne a ne??!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Se pridruzujem lepim zeljam za tvoj god , draga muca..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oh ti moja žverca bodičasta,ma k te pogrešam no…..!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca vse naj naj tudi z moje strani.

tkole.. k ga Jani userje, ga pač usreje na polno 🙂 Muca.. pa nej tole velja za tvoj tapravi RD :)))

:))))))))))))))))))))))))))))) O ti pičko, a si se zajebal :))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Dej no..he men je full pasal..Kjut je blo no…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kwa to, kwa je blo kjut ?????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja to..k mi je tko lepo voščil za rojstni dan..a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

……..ja, jaz pa sem mogoče kriva, ko sem te
tako vprašala, če imaš rojstni dan, a veš, mogla
bi te vprašat, kaj praznuješ! Ampak, je pa srčkan,
anede, tale mišonček pa tale miškica …….. čaki,
grem še enkrat pogledat, če je to to, da nisem jest
vidla mišone tam, kjer jih ni, pol dam piksno pira
kuj stran od sebe ……. če bom vidla bele miške ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close