Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek mucka

mucka

Hmmm… Odvisno katere…. Take, ki se niso nikoli poročile in so kakšne samostojne babnce.. Na tako se spravit… je za moje pojme večji izziv kot 19-letnica (ki po možnosti pade pred vsakim 😉 )… :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hmmm…..a to nune misliš???

leta letijo - iščem stevardeso.....

:))))))))))))) Ne, ne… A res poznaš samo take? Jaz jih kar nekaj poznam (50-letnic, se ve), ki so v življenju dale dovolj skozi, da ni pod točko razno ne nasedajo “standardnim” moškim fintam… a ni to izziv? Mislim, z moškega stališča, seveda.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ahahahahhahahahahahha

mišika….asi kaj pila danes????

leta letijo - iščem stevardeso.....

:))))))))))))))) Sem. Veliko….
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
na litre…
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
vode :))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ne mores aaa..si utrujen aa..jao..jao;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem ti že povedu:
rajši tisto kr ma 50 let in odprto…kot tisto z 19-imi..pršvasano!(tako in drugače).
Še kaj?

A zdej si se pa uscala..zgleda?
😉

Hmmm… Že imam spet frišne plenice ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Se pravi za iste solde naprej!
😉

😉 :)))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close