Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek multipla pri sinu

multipla pri sinu

Ah, spet nekdo, ki se je pozdravil in služi s knjigo. Ajaja, kako je folk naiven. Nikjer pa nikogar, ki bi se pozdravil in o tem ne bi napisal knjige, samo kup razočaranih bolnikov, ki te knjige kupujejo, ker verjamejo v čudež.

Ah, potem pa bodite bolni in se smilite samim sebi še naprej bala bala, saj se po vaše itak nič ne da. V vsem vidite samo slabo, zato pa ste bolni. Meni se s takimi ne da več, samo jemljete energijo drugim s svojim negativizmom.

Vsem, ki vas je doletela ta huda bolezen, želim vse dobro. Želim vam, da bolezen ne bi napredovala in bi bilo stanje obvladljivo.
Predvsem pa, da ne bi izgubili upanja. Vse dobro.

Sva lažni pozitivizem z namenom nekaj prodat kar obdrži zase, tega nihče ne rabi.

Luna nad temnimi oblaki, hvala.

Zadnje čase je kar nekaj govora o karnozinu ekstra. Če je zelo hudo, morda velja poskusiti s tem prehranskim dopolnilom.

Zdravo. Zanima me, če z bioresonanco res nimate dobrih izkušenj oziroma mislite, da je bolj kot ne nateg? MS imam potrjeno dobrih 8 lez, jemljem uradna zdravila, sem v dokaj dobrem stanju, vendar razmišljam, da bi poskusila še bioresonanco, na kateri so mi odkrili, da naj ne bi imela MS ampak zastarano borelijo. sicer ne vem, kako smiselna je terapija v kombinaciji z uradnimi zdravili, katerih tudi ne bi opustila. Hvala za mnenja.

Ne bom direktno napisal. Ampak – zaupaj svojemu nevrologu in resno nadaljuj zdravljenje z uradnimi zdravili. To z borelijo je pa… Ne smem uradno. Ampak… Prosim ne…
Lahko ti pa povem, da vem o čem govorim ;(

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Tole knjigo Pozdravimo multiplo sklerozo zdaj dobiš v Hoferju za 4,99 €.
https://www.cangura.com/pozdravimo-multiplo-sklerozo-dieta-razstrupljanje-in-prehranska-preobrazba-za-popolno-okrevanje-prenovljena-izdaja

To knjigo poznam, jo imam doma, vendar je nikoli nisem podrobno brala. Tudi na to knjigo so bile kritike, zato res ne ves vec kaj je res. Sem pa skepticna za borelijo, bilo bi pa mozno..samo ne gre mi skupaj jemanje zdravil, ki v bistvu zraven unicujejo telo in razstrupljanje, krepitev imunskega sistema. Samo, ce pomislim na moje stanje pred medrolom in jemanjem zdravil, ki je bilo zelo slapse..nekaj vseeno je na tem. Samo zanimivo pa zakaj je kljub zdravilom toliko razlicnih primerov..

New Report

Close