Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Murphy …………..

Murphy …………..

hmmmmmmmm … tole mi diši na razpihovanje ljubosumja ……………….

spet bo prepih :):))

Aja..a se kej čutijo sapice prve?
Od kje tako lepo pihlja..hahahahahah
zajceč…ku kuc

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz ga tako pogrešam !!

he, he.. muca od nekdaj trdim, da se znas ti najlepse in najbolj glasno dreti na Tjavendanu.. Tvoj glas se slisi v deveto vas! In tud jaz sem ga zaslisal.. Zal, sem postal taksen kot Stump, pridem, vas vse lepo pozdravim, pa nazaj na delo… Moram biti priden, kaj vse mora clovek poceti v borbi za ljubi kruhek..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hvala Marici, da si spomnila name.. Tud jaz vas mocno pogresam…., saj vas zadnje case se prebrati vec ne utegnem..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

tudi tebi hvala zajcek, cmokca na noska..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ups, si pa skromen. Se da dobiti dva, ali več ???

Seveda zajcek, saj nisem tako skop, le na javnem mestu kot je forum, se moramo malo zadrzevati… Saj ves, ce bi mi vsi, ki tu prebivamo podelili vse lubcke, pa razdali vso svojo ljubezen, bi kaksen zavistnež na Srednjih se napisal, da je Tjavendan Sodoma in Gomora ali leglo greha….hehehe…

Na, kaj sve bom se nocoj napisal, ta luna je pa res pravi hudic…Se na stare dedce ima vpliv, da neumnosti klobasajo….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tole so kar pametne stvari .Če pa že ne pametne, pa nekatere dobrodošle, he, he, a da si že toliko star ? Lahko malo preverim ???

zajček, ki rad nagaja

Ne morem tule kar pisat, ti pa še bral ne boš, madonca!!

nagajivi zajček ( zmeraj bolj )

yap in to orenk ” durh zug “, strela jasna !

knedl, knedl, čebeli :))

zajček, ki te ima rad !!

A ni to nekam dolgo, a ?

Pozdrav muca. Je v Kranju lepo?

lp, Jaka

pridem v nedeljo.

hahaha a praviš da fedri…hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close