Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Muslimani, ki vas moti zahodna kultura – zakaj za vraga rinete sem?

Muslimani, ki vas moti zahodna kultura – zakaj za vraga rinete sem?

moje vrednote so mir pozitivizem in strpnost. Nekaj kar tu na forumu žal kronično primanjkuje,[/quote]

Torej si se ali sama pomuslimanila ali pa si hci muslimanskih priseljencev. Ce si se pomuslimanila, si vnaprej vedela, v kaj se podajas. Ce si hci muslimanskih priseljencev, so krivi tvoji starsi, ki so se za denar prodali slovenski nestrpnosti, potem pa tebe ucili, da je treba Slovencem vsiljevati nezazeljeno religijo v imenu strpnosti.

In ker te moti slovenska nestrpnost, predlagam Savdsko Arabijo. Pakistan ali Afganistan tudi ne bi bila slaba. Bos delezna vse strpnosti in pozitivnosti. O miru ne morem reci istega, ker islam na Balkan ni prisel v miru.[/quote]

Kar daj si duška, razen tebe, par zmešanih bab pa dedcev, tega dela foruma nihče ne jemlje resno.

Jaz se pocutim nelagodno. Evropa se je vsaj resila verskega fanizma zdaj pa prihajo ljudje, ki so popolnoma versko blazni. Evropejci imamo pa drug problem blazne politike se to. To bo evropejec tezko prebavil. Ampak se ne bomo dali. Vem, da ljudje niso krivi so nauceni, zmanipulirani samo oni zal tega ne vedo.

Kako to misliš oni? a mi pa nismo zmanipulirani? Resda ne na verski način ampak prek politike in medijev pa sigurno.

Kako to misliš oni? a mi pa nismo zmanipulirani? Resda ne na verski način ampak prek politike in medijev pa sigurno.[/quote]

Vedno manj. Koliko ljudi gre na volitve izredno malo. Medijem pa se vec ali manj vsi posmehujejo.

https://www.youtube.com/watch?v=gdbphCCmukk

pa lep pozdrav, Slovenci

tako je…..

Torej si se ali sama pomuslimanila ali pa si hci muslimanskih priseljencev. Ce si se pomuslimanila, si vnaprej vedela, v kaj se podajas. Ce si hci muslimanskih priseljencev, so krivi tvoji starsi, ki so se za denar prodali slovenski nestrpnosti, potem pa tebe ucili, da je treba Slovencem vsiljevati nezazeljeno religijo v imenu strpnosti.

In ker te moti slovenska nestrpnost, predlagam Savdsko Arabijo. Pakistan ali Afganistan tudi ne bi bila slaba. Bos delezna vse strpnosti in pozitivnosti. O miru ne morem reci istega, ker islam na Balkan ni prisel v miru.[/quote]

Kar daj si duška, razen tebe, par zmešanih bab pa dedcev, tega dela foruma nihče ne jemlje resno.[/quote]

Ce nas imas za zmesane babe in dedce, argumentiraj svojo azljivko in pokazi, kateri stavek je pisanje zmesanega cloveka?

Zgodovinsko je dokazano, da pisem resnico, za tvoj islam sta samo ti dve moznosti, ker malo dvomim, da bi bilo kaj drugega v ozadju. V tiste drzave te pa posiljam, da bos na lastni kozi dozivela, kaj je nestrpnost. S svojim komentarjem si spet dokazala, da si nestrpna. Vsi, ki mislimo drugace kot ti, ker so se nasi predniki borili za nas in ne vdali Turkom, smo zate zmesani.

Jutri grem k krišnam vprašat, če me vzamejo. :))

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

New Report

Close