Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Muslimani sovražijo vse, kar ni islam

Muslimani sovražijo vse, kar ni islam


Sekta te je dobro prijela v roke. Se malo pa te bo kak zagnani mufti oblikoval v terorista. S hipotiziranimi ni tezko upravljati.
[/quote]

to je zame ali za muslimana?


Sekta te je dobro prijela v roke. Se malo pa te bo kak zagnani mufti oblikoval v terorista. S hipotiziranimi ni tezko upravljati.
[/quote]

Naj ti Allah oprosti tvoje žalitve. AMIN✋☝


Prosim da židov ne mešaš notri. Židje verjamejo po svoje in nimajo nič z muhamedom. Hvala

nova
Uredništvo priporoča

Musliman,

Prosim za pojasnilo konkretno kateri od zgoraj navedenih zapisov v prvem sporočilu niso zapisani pravilno in če niso zapisani pravilno, kako konkretno bi bili zapisani pravilno.

Hvala za odgovor.
[/quote]

musliman,

če si mogoče spregledal moje prejšnje sporočilo, ga objavljam še enkrat:

Prosim za pojasnilo konkretno kateri od zgoraj navedenih zapisov v prvem sporočilu niso zapisani pravilno in če niso zapisani pravilno, kako konkretno bi bili zapisani pravilno.

Hvala za odgovor.

Ti bogca, a?
Lažnivec ne more biti musliman, praviš?
A vaša sveta knjiga pa dovoljuje, da musliman laže neverniku?
In dovoljuje, da se nevernike ubija?
In dovoljuje, da se do smrti kamenja ženske prešuštnice, pa čeprav ni nobenega dokaza, da je v resnici prešuštvovala?
In prisiljuje ženske, kaj ženske, deklice, da hodijo okrog zavite v vreče?
Evropejci imamo bridke izkušnje iz zgodovine z vami, muslimani.
In ja, če ste tukaj rojeni, pa bi radi, da tudi Slovenci postanemo to, kar ste vi, torej muslimani, se čimprej spokajte v kakšno od držav, kjer je vera državna in kjer vlada šarija.
Slovenija je sekularna država in bo taka tudi ostala.

to je zame ali za muslimana?
[/quote]
For shure. Tale vera je socialno dno. Da se ufurajo kako se deprimirani in zakaj naj bi legitimno lahko bili zleht.

Vse religije so podbno zlo, so odmik od realnosti, nerealna potuha, delujejo po principu multinacionalk. Najhuje je, ko kakšnega vernika slišiš, da mu je bog/vera pomagal, to je tako,kot da bi rekel, da ti je Apaurin pomagal, se pač zadevaš celo živjenje.

Ne pozabite, Alah pomeni samo Bog, krščanski Bog = muslimanski Alah, gre za isto bitje. Iz istih virov.


Isto bajeslovno bitje, si pozabil/a napisat.

Evo, se je že začelo!
[/quote]

Oba posta si ti sam napisal, ovce pa v kreg.

musliman nekdo te nekaj sprašuje….že drugič…

Musliman, mošeja je bila na fronti zato, da so se bošnjaki lažje klali. Samo to. Prej ni bila potrebna, tudi sedaj ni.

Musliman, a občevanje z 9 letnico je dobro delo?
To, da je pobil njeno družino tudi?

Daj, daj 🙂

Oba posta si ti sam napisal, ovce pa v kreg.
[/quote]

Na žalost te moram razočarat. Imam zadosti dostojanstva in spoštovanja do lastne države in krščanske vere, tako da mi je zadnja da bi se v takšno stvar spuščal.


Jaz sem Slovenec musliman, kam boš pa mene nazaj vrgla, pa ostale tukaj rojene že in druge tu že stoletje ?
Kako, da v Avstroogrski je bila med vojno Mošeja na Logu pod Mangartom in novo najdbo, ki potrjuje še eno na Rombonu?
Večina nas muslimanov Slovencev, smo bivši Kristjani, prebrali poslušali Hadise in Ayete iz Quran al Karima, in sprejeli za nas Resnico.
Nihče me ni prisilil, niti nagovarjal, tudi za ostale, ki so svojo inspiracijo iskali v svetih knjigah.
V VERI NI PRISILE(srce se ne da prisiliti in je to zdrava pamet, da to ni dovoljeno)

Iz Qurana:
لَآ إِكْرَاهَ فِى ٱلدِّينِ قَد تَّبَيَّنَ ٱلرُّشْدُ مِنَ ٱلْغَىِّ فَمَن يَكْفُرْ بِٱلطَّٰغُوتِ وَيُؤْمِنۢ بِٱللَّهِ فَقَدِ ٱسْتَمْسَكَ بِٱلْعُرْوَةِ ٱلْوُثْقَىٰ لَا ٱنفِصَامَ لَهَا وَٱللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ [2:256]

La ikraha fee alddeeni qad tabayyana alrrushdu mina alghayyi faman yakfur bialttaghooti wayumin biAllahi faqadi istamsaka bialAAurwati alwuthqa la infisama laha waAllahu sameeAAun AAaleemun

There shall be no compulsion in [acceptance of] the religion. The right course has become clear from the wrong. So whoever disbelieves in Taghut and believes in Allah has grasped the most trustworthy handhold with no break in it. And Allah is Hearing and Knowing.

https://www.islamicfinder.org/quran/2:256https://sl.m.wikipedia.org/wiki/D{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEamija_v_Logu_pod_Mangartom
[/quote]
In s tem, ko ste sprejeli “resnico”, ste postali žrtve resnice.
In zato je zagovarjanje takšnih in drugačnih “resnic” bistvo vseh konfliktov, pobijanj, vojn…
Saj imate vi svojo “resnico” in kristjani imajo spet svojo “resnico”….A resnica je pa lahko le ena. In zato se ljudje sovražite, pobijate, saj druga “resnica” ogroža prvo “resnico”…
V resnici ste s svojo ” resnico” nahranili le svoj ego, ob tem pa izgubili srce in občutek za sočloveka, ki je edina prava resnica.

Vse vere so večje zlo od raka.

Verjetno si bral staro zavezo.

musliman,

če si mogoče spregledal moje prejšnje sporočilo, ga objavljam še enkrat:

Prosim za pojasnilo konkretno kateri od zgoraj navedenih zapisov v prvem sporočilu niso zapisani pravilno in če niso zapisani pravilno, kako konkretno bi bili zapisani pravilno.

Hvala za odgovor.
[/quote]

Vidim, da je tema https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=186&t=11113471 prestavljena. To (tema in prestavitev teme) me je spodbudilo k temu, da vprašam isto še tretjič.

musliman

Prosim za pojasnilo konkretno kateri od zgoraj navedenih zapisov v prvem sporočilu niso zapisani pravilno in če niso zapisani pravilno, kako konkretno bi bili zapisani pravilno.

Hvala za odgovor.

Strah me je pa tistih borcev, ki v imenu muslimanske vere ubijajo nevernike, ki povzročajo teroristične napade po zahodu! Sem za miroljubni svet, za svet brez vojn in trpljenja ljudi!

Naj ti Allah oprosti tvoje žalitve. AMIN✋☝
[/quote]

Jaz pa spoznavam Islam lahko pustiš kontakt imam veliko vprašanj?LP

Ko narod vedno nastrada, ne glede na vero, narodnost, raso. Če je Allah na strani vseh narodov in ver, zakaj potem pobija nevernike? Tisti, ki vodijo in zlorabljajo narode pa so nedotakljivi in iz distance opazujejo trpljenje ljudi.

GET A JOB!!!!

ali je ta religija normalna ali ne, je avtor jasno pokazal.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11187404
Porić je že pokazal prave barve.

New Report

Close