Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Muslimanija

Muslimanija

Wau, kdaj so me pa to slikal? :)))

Haha na SP-ju :)))

Aja sej res :)))

hudiči islamistični vsaki dan režejo glave in obešajo ČLOVEŠKA BITJA. To so ZVERI. Evropa ZBUDI SE. https://www.rtvslo.si/svet/savdska-arabija-ob-rekordnih-usmrtitvah-isce-nove-rablje/365604

Aja sej res :)))[/quote]

No južna a sem zadel? :)))

Aja sej res :)))[/quote]

No južna a sem zadel? :)))[/quote]

Itak 🙂

Tipčki navaliteeeeeee!!!! Hrvat naj pa kar doma ostane haha 😀 😀

enkrat bo saj v Evropi že imaš več muslimanskih držav

Albanija
kosovo
Bosna
Germanistan
francestan
Swedenstan
Belgistan
Ukstan
Ialtija je pa že več ali manj afriška

Tudi, do Slovenije bo prišlo. Se bo pa ustavilo tam pri višjegrajski skupini tam so bolj pametni ljudje in znajo rečti NE

Mogoče pa bi ti morala upoštevat te dve tvoji izbiri pa bi videla,da ni tako kot ti lažejo.

Se ti vid da si opranoglavka in zato zmedena.Kako si hit u luftskočila ko se začne slovence v isti koš metat.

No zapomni si:ne meči vseh muslimanov v isti koš s teroristi,ki imajo neko svojo vero enako kot katoliki,ki ubijajo,izvajajo pedofilijo,kradejo z ostalimi katoliki.

Boš spregledala ali boš res verjela da pa samo muslimani vse te stvari počnejo slovenci smo pa angeli brez kriminalitete???? quote]

Jaz nikoli ne bi metal vseh muslimanov v isti koš. Držal bi se samo preprostega pravila:
Niso vsi muslimani teroristi, vsi teroristi so muslimani.[/quote][/quote]

“Niso vsi muslimani teroristi, vsi teroristi so muslimani”
Če vedno deluješ na podlagi takih “napačnih” logičnih sklepov …
Pa kar začni z definicijo “terorista”. Teroristi so tisti, ki jih “nekdo” definira kot teroriste. Za časa NOB npr. ta pojem ni bil tako poznan, pa so nekatere imenovali “banditi”. So pa bile nekaj 10 let nazaj tudi po Evropi različne teroristične skupine, ki niso imele “blage veze” z muslimani. A ti kar naprej uživaj v svojem “vedenju”,[
/quote]

Jaz se s teboj seveda strinjam, a ne v celoti. Evropske teroristične skupine so potihnile, jih ni več, in jih še nekaj časa ne bo, predvsem zaradi tega, da se ne bi niti v načinu boja izenačile z muslimanskimi terorističnimi skupinami. Izogibajo se vsakim možnim vzporednicam.
Borba staroselcev proti muslimanom, do katere bo prej ali slej prišlo, pa se ne bo in se ne sme imenovati terorizem, čeprav bi bila izven trenutne zakonodaje in jo bodo skušali najprej tako okarakterizirati.
Moje ‘vedenje’ je primerno množici, s katero komuniciram na tem forumu.

Temu se reče izkoriščanje slovenske zdravstvene blagajne. Vsi južni so isti, če ni na bolniški je pa na sociali !
Zato NE muslimom in ostalim južnakom !

[/quote]

“Niso vsi muslimani teroristi, vsi teroristi so muslimani”
Če vedno deluješ na podlagi takih “napačnih” logičnih sklepov …
Pa kar začni z definicijo “terorista”. Teroristi so tisti, ki jih “nekdo” definira kot teroriste. Za časa NOB npr. ta pojem ni bil tako poznan, pa so nekatere imenovali “banditi”. So pa bile nekaj 10 let nazaj tudi po Evropi različne teroristične skupine, ki niso imele “blage veze” z muslimani. A ti kar naprej uživaj v svojem “vedenju”,[
/quote]

Jaz se s teboj seveda strinjam, a ne v celoti. Evropske teroristične skupine so potihnile, jih ni več, in jih še nekaj časa ne bo, predvsem zaradi tega, da se ne bi niti v načinu boja izenačile z muslimanskimi terorističnimi skupinami. Izogibajo se vsakim možnim vzporednicam.
Borba staroselcev proti muslimanom, do katere bo prej ali slej prišlo, pa se ne bo in se ne sme imenovati terorizem, čeprav bi bila izven trenutne zakonodaje in jo bodo skušali najprej tako okarakterizirati.
Moje ‘vedenje’ je primerno množici, s katero komuniciram na tem forumu.[/quote]
Mhm, kolikor komuniciram s prijateljem s Severne Irske, zna biti v primeru Brexita še pestro…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Nimam nič proti južnakom , ki so v Sloveniji jih veliko poznam super ljudje ampak kolikor jih imamo jih je dovolj ti so naši več jih ne rabimo kar se pa tiče arabcev in Afričanov teh pa res ne rabimo.


O neee, potem ne smem iti na bolniško, če nočem, da me takile možganski trusti enačite s “tajužnimi”?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Če bo Slovenija muslimanija bo to zelena veja za mentalno siroto, ker bo potem lahko dvignil že tako drago najemnino saj od tega živi.

A tud to si si zapomnil? Jao jao.
Drugač pa, džabe, si lahk prebral tud to, da sm jaz svojmu zvesta zato razni tipčki vsaj za zdaj pri men ne palijo 😉

Bolnik!

“Niso vsi muslimani teroristi, vsi teroristi so muslimani”
Če vedno deluješ na podlagi takih “napačnih” logičnih sklepov …
Pa kar začni z definicijo “terorista”. Teroristi so tisti, ki jih “nekdo” definira kot teroriste. Za časa NOB npr. ta pojem ni bil tako poznan, pa so nekatere imenovali “banditi”. So pa bile nekaj 10 let nazaj tudi po Evropi različne teroristične skupine, ki niso imele “blage veze” z muslimani. A ti kar naprej uživaj v svojem “vedenju”,[
/quote]

Jaz se s teboj seveda strinjam, a ne v celoti. Evropske teroristične skupine so potihnile, jih ni več, in jih še nekaj časa ne bo, predvsem zaradi tega, da se ne bi niti v načinu boja izenačile z muslimanskimi terorističnimi skupinami. Izogibajo se vsakim možnim vzporednicam.
Borba staroselcev proti muslimanom, do katere bo prej ali slej prišlo, pa se ne bo in se ne sme imenovati terorizem, čeprav bi bila izven trenutne zakonodaje in jo bodo skušali najprej tako okarakterizirati.
Moje ‘vedenje’ je primerno množici, s katero komuniciram na tem forumu.[/quote]
Mhm, kolikor komuniciram s prijateljem s Severne Irske, zna biti v primeru Brexita še pestro…[/quote]

Ja, protestantska večina bo glasovala za priključitev k Republiki Irski.

A tud to si si zapomnil? Jao jao.
Drugač pa, džabe, si lahk prebral tud to, da sm jaz svojmu zvesta zato razni tipčki vsaj za zdaj pri men ne palijo ;)[/quote]

Saj to se samo tako reče :))) Ampak vseeno moraš odpreti svoje srce tudi za druge haha 😀

A tud to si si zapomnil? Jao jao.
Drugač pa, džabe, si lahk prebral tud to, da sm jaz svojmu zvesta zato razni tipčki vsaj za zdaj pri men ne palijo ;)[/quote]

Saj to se samo tako reče :))) Ampak vseeno moraš odpreti svoje srce tudi za druge haha :D[/quote]
Dokler sm v vezi ne, prijatelsko ja, kaj več ne 🙂
Ko bom spet samska, če bom, pa lahk, takrat grem tud sama spet v akcijo za lepotci :)))

musl častijo mohameda, ki je imel 9 letno deklico za ženo. BRUHA MI SE.

Banda muslimanarska ! TO JE NEČLOVEŠKO IN ISPIRJENO !

Haha, ja itak, kr zdravnica :))) to pa ni zame.
Aaaa, je dobra slikca? :)))

Sem kristjanka, verujem v enega boga, “pogovarjam” se lahko z Njim kjerkoli za to ne potrebujem “stavbe in navadnega smrtnika” kot je cerkev in zupnik. Sramota me je koliko zla se dogaja v vseh verskih religijah, zato ne sodite enega cloveka zaradi zla drugih. Vsepovsod na svetu so dobri in slabi ljudje.

[/quote]

“Niso vsi muslimani teroristi, vsi teroristi so muslimani”
Če vedno deluješ na podlagi takih “napačnih” logičnih sklepov …
Pa kar začni z definicijo “terorista”. Teroristi so tisti, ki jih “nekdo” definira kot teroriste. Za časa NOB npr. ta pojem ni bil tako poznan, pa so nekatere imenovali “banditi”. So pa bile nekaj 10 let nazaj tudi po Evropi različne teroristične skupine, ki niso imele “blage veze” z muslimani. A ti kar naprej uživaj v svojem “vedenju”,[
/quote]

Jaz se s teboj seveda strinjam, a ne v celoti. Evropske teroristične skupine so potihnile, jih ni več, in jih še nekaj časa ne bo, predvsem zaradi tega, da se ne bi niti v načinu boja izenačile z muslimanskimi terorističnimi skupinami. Izogibajo se vsakim možnim vzporednicam.
Borba staroselcev proti muslimanom, do katere bo prej ali slej prišlo, pa se ne bo in se ne sme imenovati terorizem, čeprav bi bila izven trenutne zakonodaje in jo bodo skušali najprej tako okarakterizirati.
Moje ‘vedenje’ je primerno množici, s katero komuniciram na tem forumu.[/quote]

Mal se pozanimaj kdo je začel terorizirat po svetu in kaj sploh pomeni terorizem.Vsaka vojna je ene vrste terorizem.Evropa,ko so osvajali amerikoso terorizirali tamkajšno prebivalstvo,terorizirali indijance,nato terorizirali črnce,da so sužnji,terorizirali bližnji vzhod,a da si operejo ime,da niso teroristi so ustvarili teroriste.

V evropi naj bi terorizem potihnil,ker imajo druge lutke in vero,katerim se terorizem lahko podtakne,vodijo jih pa isti ljudje.Koliko zrežiranih napadov je bilo v evropi,pa sploh ne vidite.Perejo vam mozag z potnimi listi,prstnimi odtisi na zgorečem avtomobili,ubijejo muslimana in mu podtaknejo terorizem,samo za to da ljudje rečejo:Glejte res je bilo.

Voditelji teroristov so kristjani ameriških korenin,vojaki,ki perejo možgane naivnim ljudem.Enako je tudi hitler počel,enako so počeli američani v prvi in drugi vsvetovni vojni:Pojdi z božjim blagoslovom ubijat.

Še enkrat:Pojdi z božjim blagoslovom ubijat.V bibliji imaš napisano ogromno slabih dejanj boga od ubijanj otrok,ljudi.Kateri bog si želi ubijanja?Noben.Satan si želi ubijanje,prelivanje kri.Tako da se vprašaj kdo je True god in a se časti in verjame v False god???

In vsi ki tako slepo verjaete TVjem,novinarjem novicam,vedite,da so vse TV hiše podkupljene s strani amerike in morajo poročat le tisto,kar jim je naročeno.Lep primer imate sedaj med trumpom in clintonovo.O clintonovi niso smeli pisnit,iz trumpa pa so se morali norčevat.

Pa mal poglejte kdo vodi presednike držav,pa vam bo vse jasno in tudi kdo in zakaj si najbolj želi bližnji vzhod in kdo že tisočletja v imenu boga želi ustvarit le eno vero na svetu-vatikan in tudi to v imenu lažnega boga satana.Zato pa vas silijo v čaščenje sonca,saturna,horoskospke znake,…

Mal se poznaimajte kake milijarde se porabijo v orožje in vojne in kako bi bilo lepo,če bi se milijarde porabile v boljše življenje v razvoj v raj na zemlji.

Zemlja bi bila nebesa,če bi se častilo boga,ne pa satana,ampak satan želi denar,moč,prevlado,ubijanja,posilstva,razvoj orožja,zastrupljanje ljudi,…

Dajte mal spregledat,pa boste hitro videli kdo vas rektalno terorizira vsak dan,a tega ne vidite,ker vam perejo glavo z drugimi lažmi.

Ja, ja tipično. Muslimani nikoli nič krivi. Vsega so krivi kristjani. Sanjaj naprej.

New Report

Close