Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Muslimanski skrajneži objavili obglavljenje novinarja

Muslimanski skrajneži objavili obglavljenje novinarja

ni nobene razlika. obe izhajata iz vere in žensko zakrivata. skapiraj ti to.

res si ubog na duši..
po eni strani pritrjuješ mojim podatkom..celo več..jih dopolniš ..
potem jih pa hočeš sam nekako relativizirat..češ ..saj tistih 78{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lih ni zares tolk..

se prav si ti ateist nad drugimi..in ti je dovoljeno prirejat podatke..

in negiraš uradne statistične podatke..
ker “midva” veva da jih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne hodi…

skratka..še malo počivaj.., morda bo popoldne bolje..

al pa ti mogoče glih nisi dihtig, ker so to podatki z zadnjega popisa prebivalstva, ki je bil … kdaj že? ker sem se v tme času jaz izpisal iz RKc, pa nekaj mojih prijateljev, pa noben od mojih sorodnikov ne prakticira vere in se ne deklarirajo za katolike, čeprav so krščeni … ne vem, sem jaz res tolk mim al si ti zblojen. razmišljaj ..

Da si se izpisal pove veliko,pravzaprav dovolj.Pač si poseben in ne potrjuješ povprečnega Slovenca.Zdaj pa razmišljaj,saj moram priznati da spremembe ne gre pričakovati.
Aja,pa tista z ruto je mimo,ker ruto imajo oz. so imeli na deželi predvsem stare mamike,danes nobene mlade ne vidim hoditi po Ljubljani,vidim pa one druge,ki vsiljujejo svojo vero ravno tudi s svojo ruto.Če si musliman,nič proti,samo izvajaj to doma.
Najboljše pa mi je,ko vidim te muslimanke naličene,pa muslimame piti alkohol…Res so zvesti sami sebi,ni kaj.

Najbolj žalostno je to da tisti, ki bi lahko preprečili ta dejanje, največ imajo od teh vojn s prodajo vojaške opreme in s tem zagotavljanja delavnih mest v svoji državi in v vojaški industriji, ja kam pa bodo z vsemi zalogami orožja????

da ne govorimo v gazi
navsezadnje če ne bi gnilih Izraelcev zalagali z orožjem zločinskih umorov civilistov ne bi bilo

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

da ne govorimo v gazi
navsezadnje če ne bi gnilih Izraelcev zalagali z orožjem zločinskih umorov civilistov ne bi bilo[/quote]

Kot prvo, je tvoj nivo komunikacije pod nulo. Kot drugo se malo izobrazi, kako je izraelska država nastala in si poglej nekoliko več virov tega, kar se trenutno dogaja v Gazi. Na Slo televiziji kažejo samo eno stran. Kot tretje, Izraelci sami izdelujejo orožje in imajo najbolj napredno vojaško tehnologijo na svetu.

New Report

Close