Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na badooju polno božotov

Na badooju polno božotov

Sem poslala monovske nasvete, da se najde kakega moškega na spletu. Ok, sem se prijavila na Badoo. Navalili so pa razni božoti: ne znajo slovensko, muslimansko razmišljanje, nesramni in žaljivi , ko jih zavrneš.

Zakaj ravno v Slovenji iščejo ženske? Ne znajo slovensko, so muslimani… zakaj ne iščejo ene, ki zna njihov jezik  in so njihove vere?

Predvsem pa zakaj te začnejo zmerjat z glupo pičko, pošljat v p. materno… ko jih skenslaš?

Kaj je s temi božoti? V Bosni ni žensk ali kako?

Dougcas mi je… nek tak bedn dan.. dez pa to… ampak nisem nic takega pisal… no vsaj mislim…(ok tisti ki ma obletnico valete) tko da ne vem zakaj moje ime v tej temi…

Sicer pa ne vem kaj iščeš na tej pijaci… men je ispod nivoja da sploh to stran odprem… kamoli da se prijavim…

Hja, tisti, ki so še dol, upajo, da bodo na tak način prišli v EU.

Pa hočejo širit svojo vero in so tako zabiti, da jim ni jasno, da smo Slovenke bolj izobražene, razgledane kot njihove muslimanke.

Pa pač vzgoja: pri njih je ženska manj vredna kot pri nas pes. So pa to bolj tisti iz dna, nerazgledani, neizobraženi tipi, ki jim ni jasno, da ženske v Sloveniji nismo ene uboge revice.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 07.05.2024 ob 16:27

Dougcas mi je… nek tak bedn dan.. dez pa to… ampak nisem nic takega pisal… no vsaj mislim…(ok tisti ki ma obletnico valete) tko da ne vem zakaj moje ime v tej temi…

Oj BOŽO.

Ni hudega, če dežuje. Je pa kar toplo zunaj kljub dežju. Idealno za sprehod z dežnikom. Pojdi na kavico.

Odgovor na objavo uporabnika
badujka, 07.05.2024 ob 16:25

Sem poslala monovske nasvete, da se najde kakega moškega na spletu. Ok, sem se prijavila na Badoo. Navalili so pa razni božoti: ne znajo slovensko, muslimansko razmišljanje, nesramni in žaljivi , ko jih zavrneš.

Zakaj ravno v Slovenji iščejo ženske? Ne znajo slovensko, so muslimani… zakaj ne iščejo ene, ki zna njihov jezik  in so njihove vere?

Predvsem pa zakaj te začnejo zmerjat z glupo pičko, pošljat v p. materno… ko jih skenslaš?

Kaj je s temi božoti? V Bosni ni žensk ali kako?

Se popolnoma strinjam. Raje plešastega, samo Mehmeta ne!

Odgovor na objavo uporabnika
vstop v EU, 07.05.2024 ob 16:31

Hja, tisti, ki so še dol, upajo, da bodo na tak način prišli v EU.

Pa hočejo širit svojo vero in so tako zabiti, da jim ni jasno, da smo Slovenke bolj izobražene, razgledane kot njihove muslimanke.

Pa pač vzgoja: pri njih je ženska manj vredna kot pri nas pes. So pa to bolj tisti iz dna, nerazgledani, neizobraženi tipi, ki jim ni jasno, da ženske v Sloveniji nismo ene uboge revice.

https://m.youtube.com/shorts/IttDAXqq9QQ

Ja, ti portali so polni tujcev, predvsem bivša YU. Takoj blokiram, ko navalijo. Včasih že po fotki vidiš, da je od dole. Če pa to ne pa začnejo s Pozz (ne vem kaj naj bi to pomenilo, ampak očitno je nek pozdrav)… včasih celo znajo slovensko in ti izlijejo ljubezen, ko ni interesa, sledijo grožnje, zmerljivke.

Preprosto takoj blokirat pa je.

To so božoti ja. Moteni do kraja. To je pač nižji sloj, ki nima končane OŠ.

Normalni moški z juga, ne počnejo takih stvari. So seveda tudi civilizirani.

Meni ni nekaj ekstra pomembno, katere narodnosti je moški. Kar se videza tiče naj bo videt tako kot Slovenci. Pač nek srednjeevropejski videz.

Kar se tiča pa vere mi je pa še kako pomembno: če je musliman – no go. Kar se pa pravoslavcev tiče pa je za razmislit. Eni so čisto ok, eni so pa tudi precej za časom. Pač odvisno od posameznika. Ampak musliman pač no go. Kar se ostalih ver tiče: ok, če ne gre za nekakega preveč skrajnega vernika.

Odgovor na objavo uporabnika
vera nacija, 07.05.2024 ob 16:41

Meni ni nekaj ekstra pomembno, katere narodnosti je moški. Kar se videza tiče naj bo videt tako kot Slovenci. Pač nek srednjeevropejski videz.

Kar se tiča pa vere mi je pa še kako pomembno: če je musliman – no go. Kar se pa pravoslavcev tiče pa je za razmislit. Eni so čisto ok, eni so pa tudi precej za časom. Pač odvisno od posameznika. Ampak musliman pač no go. Kar se ostalih ver tiče: ok, če ne gre za nekakega preveč skrajnega vernika.

Važno ti je samo, da ima velikega lulka kajne? 😀

Ja, vizuelno so pa tudi meni Slovenci najbolj seksi :).

Kokosi se je zbudu in takoj je božo na umu… kaj gre narest? Takoj temo odpret.

Clouk… bozo tebi taki sploh nebi pisu. Kaj mislis ti da bom jst cel vesel pa ponosen ker sem slovenko dobil. To sploh ni opcija. Cist sem pozabil da se slovenke tudi “lahko” zenijo…

Mene slovenke sploh ne zanimate… tko ko tebi verjetno ne pade na pamet da bi kakega albanca porocila… ve ste zame najslabse zenske v evropi… pa nocem nic se kregat al pa vas v nic dajat… ko en gambijec v dzamiji cel ponosen ker je slovenko ozenil… 🤭😖

Pa kaj mislis ti iz kje sem jst? Kaj mislis ti da je meni in zame vse dobro. Daj šta daš?

Eni so zagledani v Alaha ali Jeusa pa še sami ne vejo zakaj.

Zgoraj je nekdo ukradel moj nik. Očitno moški, ker samo moški pišejo o lulijih. Moškim ni jasno, da ženske nimamo kaj početi s tipi, ki imajo lulije. Luli ali pa cura je pač penis, ki je za lulanje, curanje. Drugače povedano: lulija, curo imajo tipi, katerih penis je samo za scanje.

Odgovor na objavo uporabnika
badujka, 07.05.2024 ob 16:44

Važno ti je samo, da ima velikega lulka kajne? 😀

Pa tudi jajca morajo biti primerno velika. Ker če je samo lulek velik, jajca pa kot oreščki potem no go.

Oj BOŽO.

Ni hudega, če dežuje. Lahko greva skupaj na kavico. Kako si drugače? Že dolgo si nisva pisala.

 

Božo, tvoja jajca so primerno velika. Ker če je samo luli velik, jajca pa kot oreščki potem no go. Greva na kavico? Jaz sem dopoldan spal, zdaj pa sem tu gor.

Odgovor na objavo uporabnika
takoj blokiram, 07.05.2024 ob 16:46

Pa tudi jajca morajo biti primerno velika. Ker če je samo lulek velik, jajca pa kot oreščki potem no go.

Uni si jih pa še obrežejo, da imajo manjše. Enkrat sem ga takemu zdrkala, pa ga je bolelo, ker mu ga je zategovalo.

Odgovor na objavo uporabnika
nemehmeta, 07.05.2024 ob 16:51

Božo, tvoja jajca so primerno velika. Ker če je samo luli velik, jajca pa kot oreščki potem no go. Greva na kavico? Jaz sem dopoldan spal, zdaj pa sem tu gor.

Zgoraj je nekdo ukradel moj nik. Jaz sem Nemehmeta z veliko začetnico. Moj nik se začne z veliko začetnico, ne malo.

Kokoš je ukradel par nikov v tej temi, potem pa malce pomešal zadeve. Je božotu pisal kot nemehmeta :).

Priznajmo pa, da so Turki prav seksi. Jaz se ne bi branila tistega Bureka in Ko boš moja.

Pa saj je jasno, da vse to počne en in isti incelček, izmeček brez življenja. Piše kot baba, piše kot dec. Morda ga je celo zaposlila neka kurba iz uredništva. Računalničarja incelovskega, ki ga si ni še nobena baba poželela.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 07.05.2024 ob 17:13

Pa saj je jasno, da vse to počne en in isti incelček, izmeček brez življenja. Piše kot baba, piše kot dec. Morda ga je celo zaposlila neka kurba iz uredništva. Računalničarja incelovskega, ki ga si ni še nobena baba poželela.

TO si ti…

Kmeta prašič.

Meta vražič…

Ti spoznavni portali so šli v maloro.

Kupid je poln poročenih f.fehtarjev. Badoo so zavzeli tujci, ki težijo na polno pa tudi slovenski poročeni ff. TWo, če še obstaja, podobno kot Badoo.

Brezveze. Ni portala, kjer bi bili samski, slovenski moški. Če so že, so pa v manjšini.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 07.05.2024 ob 17:14

TO si ti…

Kmeta prašič.

Meta vražič…

Ja to sem jaz Kmeta Prašič. Vedno navdušena nad tabo. Vedno sanjarila o tebi. Danes sem si lase pobarvala na zeleno.

New Report

Close