Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Na, banda, izobčenci…

Na, banda, izobčenci…

… pa kje ste zdaj?!

moram prelomiti dano besedo (:-() in začeti pisati tjavtridni kar tukaj.
Torej, kje ste, dragi moji “sotrpini” iz foruma “Mladi…”?! A?!

Nikjer ni Sprevrženca, Razota, naše Ditke…. ALO?! Pridite, bomo katero rekli!!! Ja, pa DragoY, pa še koga….

Vsi ostali pa lepo pozdravljeni – a “žiher” pridem k vam?!:-)))

Evo me, tukaj sem, vsa spočita in frišna. Po novem bom Sonček, da nas bom grela, nam svetila in bila še naprej nagajiva, kot sončni žarki.
Žverčka, tudi jaz ti pomagam klicati, naše “ta obsojene” in vse tiste, ki si upajo, ki se znajo zabavati, sanjati in pri vsem tem tudi kaj pametnega napisati, skratka vsi, ki znajo živeti , da si polepsamo jutro, dan, ali večer, pa to ne pomeni, da brez veze pišemo, kot so to nakazali nekateri.

Evo prebili sva led, dokazali, da sva zvesti in klepet se naj prične.

p.s. Tisti, ki si pa ne upajo, naj pa kar špegajo in prebirajo in zganjajo fofšijo.

Afrodita oziroma po novem SončeK, želi vsem “mojim” lep dan, lepo popoldne,no pa tudi tistim, ki me ne marajo.Sem pač dober človek, ni kaj.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… Ditko našo……
He, potem bi pa zdaj morala jaz ratati žarek?! :-)))

Saj res, dajte, žarki naši, rabimo moške….hmmmm, žarke, mislim, da ne bo pomote……..smo pa ja poročene, ne?! :-)))
Cmoka, Sončece….polepšala si mi popoldne!
Fejst bodi!!!

Kako je lepo klepetati kar tja v tri dni al kako so ze napisali. Ko ves, da si lahko tukaj nemoteno, ne da te bo kaksen po grbi.

A smo res poročene? Ne vem, ne vem, tukajle pa že ne? In zato žarki tisti tapravi, pomagajte, da ogrejemo tale forum, saj so ga zaradi nas naredili ne??? Smo pa res lahko ponosni nato, pa čeprav ima taksno negativno ime.

Žverčka, cmoka nazaj in lep dan si naredila tudi ti meni. Upam, da nama ga bo polepšal še nekdo, kdo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo mene tukaj,jebem jim glavo akademsko!A tukaj res lahko grde besede govorimo,se lahko tudi mal dol damo,lahko ponoči tudi drkamo?
Vidve sta že nekaj časa tu,a smemo?
Lp
Sp

… vsak čas pričakujem Sprevrženca, pravi, da kjer so njegovi, je tudi on.

Mojega Razota pa ni…… le kje hudiča, se potika?! Grdavž, sploh ne misli več name! :-)))))
RAAAAAAZZZOOOOOOOOOOOOOOOOO?!

Cmoka na kubik, če me bereš. Čakam te tukaj, le pridi!

Pa moj je tudi, pa saj on ve, da sva obe njegovi, ga bova že zbezali, poglej spodaj sva že enega.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… deset minut bo tega, kar sem se včlanila….. Primož, a tukaj lahko govorimo grde besede?! :-))))) A “tiste” stvari tudi počnemo?!
:-))))
UUUUU, je luštno…. tralalalalalaala…..

Veš kaj poskusiti ni greh, samo pazi, ne bit prevec poreden, ne izzivajmo še, saj imamo čas. Si me kaj pogrešal, ta teden ko me ni bilo?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… in prosi “bando”, če se jim lahko pridruži … :)))))))))

No … sej vem, da ne spadam v vašo izobčeno bando … sem pa pred časom bila tudi jaz ravno tako izobčena (?), kot ste vi sedaj … Zato pravim … BANDA SALAMENSKA … ZDRUŽIMO SE … IN NAREDIMO TA FORUM NAJBOLJŠI FORUM KAR JIH JE … :)))))))

Tjavendanovci naj imajo svojo gmajno … mi bomo pa imeli našo bando … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja včeraj pa res!Poglej tja v tist predal,saj veš,tam kjer imam umazane štunfe,bi moralo bit nekaj zate tam 😉
Sp

Evo si že naša, tako se govori, dokazimo, da nismo brezveze tu, pa saj to smo že dokazali, saj imamo svoj forum ne, ko ga nekateri ne bodo imeli nikoli in bodo samo iza grmovja spegali in fofsijo zganjali.
Dobrodošla Bgv.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pozdravljena,
a znaš negativno govoriti?
A znaš grdo govoriti?!
A znaš, ehhmmm, dr***?!

Če je odgovor vsaj enkrat ja, potem si naša, ni kaj!!! :-))

(sori, to so samo izvlečki naših grehov, ni nujno, da vse znaš…:-))

Pacek, tisti predal pa že ne bom šlatala, bi raje kaj drugega.
Lump si.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa še to!Če mi bo pa tu kdo od tistih,ki so praktično zaslužni,da smo dobili svojo kletko, kake moralne pridige držal, mu ga izdrkam v monitor!!!
Marš v P….
Seveda pa to ne velja tebi Sonček,ljubim te!
Sp

Thanks … :)))))))))

PA itak, da nismo brezveze … Hah … To je forum, kjer se bodo zbirale najbolj originalne ideje, kar jih premore md.over.net … :))))))))))))))))

Seveda seveda … :))))) … kako pa naj bi bilo drugače … saj smo tukaj ena sama elita … :)))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej, na koncu tko lepe besede, na začetku pa hot, poboljšaj se dragi moj Sprevržko, drugače te bom morala požgečkati s svojim žarkom.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A veste kaj, smo tak turbo udarli, da se bojim, da se mi ne bo računalnik zažgal, pa čeprav je baje precej huda mašina.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… že v naslednjem Primoževem intervjuju bomo ziher, brez dileme, omenjeni!!! :-)))

Tko je,če spustiš zveri na plano!
Sp

:))))) He he … ohjoj če znam … :)))))))))))) Če češ te znam tako okurcat, če me uloviš na negativen dan, da si ne boš opomogla cel teden … Samo … da ne bo kakih zamer slučajno … Kdaj pa kdaj paše tudi pizdit kar nekaj tja v tri dni … samo da se pač malo sprostiš … Ampak prjatli naprej …

Tisto dr*** … bom razumela kot drkat … Če znam? :)))))) Hja … najlepše opravilo ko miškota ni blizu … :)))))))) … pomagaj si in bog ti bo pomagal (pravjo … jst sicer nisem vjrna) :)))))

Aja … pa še to … Tisti, ki smo tu, smo vsi že večkrat opljuvani, okamenjani, ozmerjani, … in ne vem kaj še vse … tko da … če nam bojo pršli slučajno solit pamet sem … jih bomo že poslali v pizdu materino po hitrem postopku …

(uh … paše paše grdo govorit) :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… tvoja rožca bo tudi z vodo crknila, ker tako grdo govoriš!!!:-)))))))

:)))))))))))))))))))) Vsake tolko popihi … ji daj enga cmoka … pa bo mašinca prec pomirjena … in bo delala dalje … :))))))))))))) ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

He he … mojo rožico je treba tu pa tam pognojiti, da zacveti … :)))))) ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Se bojim, da ne bomo še celo do parlamenta prilezli.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close