Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Na, banda, izobčenci…

Na, banda, izobčenci…

Ti kar uživaj, svoboda je tvoja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A imaš kaj belega,vlečljivega v mislih?
Sp

…. ISKRICA JE POSKOKNILA, OGENJČEK SMO PRIŽGALI, ZDAJ PA BO ČAS, DA SKOČIM ŠE NA DOMAČE POGLEDATI! FEJST BODITE DO JUTRI, PA NE GA KAJ PREVEČ GNOJITI, NO!!!

Cmoka vsem, še posebej mojemu Razotu (kateri me pa danes nič ne šmirkla, uuuueeeeeeeeee……..)

Žverčka, hodi naravnost do doma, Razo je danes očitno preveč zaseden, kajti drugače bi bil že naš.
Gnojili pa upam, da ne bomo preveč, ker saj veš potem prehitro raste, prehitro vse znori.

Čao in se vidimo oziroma beremo pri jutranji kavi.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pridi zvečer bolj pozno nazaj,takrat utegne grmeti,če se ta pravi skup najdemo.
LP
Sp

Se tudi za nekaj časa poslavlja, dolžnosti kličejo in se javim kasneje, ko bo zopet čas za zabavo.
Uživajte in pazite nase!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prav,grem pa še jaz ženo crkljat.
Čau!
Sp

OK,pa še mal tle 🙂

Če boš tapravi kurjač, boš pa mogoče res kres zakuril.
Takega otvoritvenega.
Eno cmoko in čao

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))) No … tisto tudi … Tisto je naravno gnojilo … vsake toliko se pa mora dodati tudi malo umetnega … ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lepo se mejčkej, žverči … Se beremo jutri …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čeprav sedajle hitim, sem si vzela čas zate, dobrodošel med nami, rada te berem, taprav si in upam, da boš tudi tukaj z nami kaj poklepetal.

Sedaj pa res čao, za nekaj časa.

Afrodita po novem Sonček

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… zadržal moj odhod. Pa lepo pozdravljen!

Ujoj, zdaj pa res drvim!!!

New Report

Close