Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Na Danskem številke novo okuženih podivjale!

Na Danskem številke novo okuženih podivjale!

Untitled

 

Cepilci, kaj pa sedaj? Ste tako tumasti, da boste skočili tudi iz mosta na glavo, ko vam bodo ukazali “stroka”?

 

A boš prilepil koliko jih je v bolnici? A boš prilepil koliko jih umira? Ne boš, a ne.

Še vedno raje izberem njih kot pa zblojene antivaksarje. Pa, glej, tako so precepljeni, da bi jih moralo že ene pol pocrkat od cepiva. Pa še kar morajo. Celo tako, da imajo spet veliko okuženih. Pa še vedno ne toliko mrtvih kot mi. So pa trpežni. Ali pa samo še niso slišali za vaše antivakserske napovedi. Jah lej, mogoče bolj počasi dojemajo. Bodo rabili tudi več kot tri leta zgleda, da krepnejo. Potem pa boste lahko jurišali gor. 😆

Ja, noro. Pa 3x več jih je kot kot nas, primerov pa ene toliko kot mi. Pod 300 v bolnici pa nekaj več kot 30 na intenzivi. Pa še enkrat – pa 3x več jih je kot nas. Ja no, mogoče so imeli tam kasneje počitnice pa bo še raslo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ježešna, 14.11.2021 ob 23:15

Ja, noro. Pa 3x več jih je kot kot nas, primerov pa ene toliko kot mi. Pod 300 v bolnici pa nekaj več kot 30 na intenzivi. Pa še enkrat – pa 3x več jih je kot nas. Ja no, mogoče so imeli tam kasneje počitnice pa bo še raslo.

Pa praktično brez ukrepov so bili nekaj mesecev za razliko od nas.

 

Odgovor na objavo uporabnika
IQ719, 14.11.2021 ob 22:42

A boš prilepil koliko jih je v bolnici? A boš prilepil koliko jih umira? Ne boš, a ne.

lahko ti prilepim za Belgijo, kjer je precepljenost visoka v bolnici pa imajo 100% samo cepljene (ne 99% ampak100%) in kaj boš zdaj nappisalo, da je vse laž?? (https://www.youtube.com/watch?v=G3m3xe2vO1Q)

Odgovor na objavo uporabnika
pheheheh, 14.11.2021 ob 22:40

Untitled

 

Cepilci, kaj pa sedaj? Ste tako tumasti, da boste skočili tudi iz mosta na glavo, ko vam bodo ukazali “stroka”?

 

lahko prilepiš še povezavo do spletne strani, kjer je objavljen ta graf?

pater iz Vatikana vas prosi: (https://www.facebook.com/100007962182569/videos/568907017529954/)

New Report

Close