Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na instagramu se postavlja izredno visoke standarde mladostnikom

Na instagramu se postavlja izredno visoke standarde mladostnikom

In koliko misliš da je takih po svetu ? Come on… tega ne doseže vsak tepček, ki misli da mu pripada 5 minut slave na spletu.

Tudi če ti pade priložnost, moraš biti sposoben to izpeljati do konca. Koneckoncev pa se denar nato vlaga še kam drugam, ne pa samo v “flashy bling bling”.

Oz. ljudje, ki nekaj imajo kupujejo stvari zaradi sebe, ne zaradi drugih. Oni se ne rabijo prostituirat za lajke. Če razumeš kaj ti poskupam dopovedat. Bolj kot človek “flasha” večja je verjetnost da glumi.
[/quote]

Ja, saj to je bil moj namen v mojem odgovoru- -poznam take, ki jih opisujem, ne take, ki se fejkajo 🙂 Ampak enemu od teh dveh še vedno “curkne” kdaj kaj v javnost, kar bi bilo bolje, da ne bi 🙂

Evo, to je pa druga skrajnost. Ljudje, ki mislijo, da so nekaj več, ker nečesa nimajo/ne uporabljajo. Sicer pa bi rekla, da malo nakladaš, ker ne verjamem, da obstaja mlad človek, ki si ne želi čimprej lastnega avta. Razen, če mu pač ustreza, da je v vsem odvisen od mamice…

Jaz vseeno mislim, da podcenjujemo mlade. Saj niso glupi. Vejo, da eni pač imajo mnogo več od njih, drugi mnogo manj. Vidijo blišč in bedo. Vidijo tudi blišč in bedo v glavah, v empatiji, v odnosih. Seveda si želijo imeti nekaj denarja, bi bili z veseljem bogati, lepi, priljubljeni. A ne za vsako ceno.
In tudi njim se občasno obrača od občutka superiornosti nekaterih.

Večina teh objav je od Rusov, ki so itak oligarhistična mentalno zasotala vukojebina

New Report

Close