Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na kako velikih jogijih/ posteljah spite?

na kako velikih jogijih/ posteljah spite?

kupujemo novo posteljo in ne vem kako veliko naj kupimo, sedaj imamo180x200 sedaj pa razmišljam o manjši. kako se spi na postelji 160×200 ali je dovolj prostora? za dva seveda

hvala

Imava posteljo 160×200 in sva z velikostjo zelo zadovoljna)
Za oba je dovolj prostora.

tudi midva imava 160×200 in je več kot dovolj.

nova
Uredništvo priporoča

140×200, pač mi se imamo radi:-)

160×200. bi imela 180 pa bi posteljo gledala 10 cm ven in bi bilo grdo.

E, viš, tega pa ne razumem. V postelji preživimo 3/4 dneva in če bi RAJŠI imela širšo posteljo, je TI nimaš, ker bi IZGLEDALO grdo? Kdo pa kuka v vajino spalnico???

E, viš, tega pa ne razumem. V postelji preživimo 3/4 dneva in če bi RAJŠI imela širšo posteljo, je TI nimaš, ker bi IZGLEDALO grdo? Kdo pa kuka v vajino spalnico???[/quote] ja vrat se nebi dalo zapreti. a tebi je lepo, če gleda pol omare čez polovico vrat, da ne moreš v spalnico. zanimivo imate razporejeno pohištvo, ni kej.

Mi pa 180 x 200 in se sovražmo!

200×200, pa je še včasih premala, ko se pridejo otroc crkljat. Če se imaš rad zlezeš na sredino, če se skregaš greš bolj k robu – kombiniraš pač. Edini problem – kupaovanje rjuh.

Midva imava 180 x 200. Ni šans, da bi šla na manjšo mero. Komoditeta v postelji se mi zdi zelo pomembna. Lahko se stiskava, lahko pa spiva tako, da se niti malo ne ovirava.

180X220, moj mož je visok.
So bile pa muke predno smo jo našli, saj je nadstandardne dolžine. Na koncu smo jo našli v Ikei za male pare in povem, da je odlična. potem smo imeli težave za nabavit tako dolg jogi, s posteljnino pa se tudi neprestano zafrkavam. No, če odmislim vse te muke, moram rečt, da meni čisto ustreza.

E, viš, tega pa ne razumem. V postelji preživimo 3/4 dneva in če bi RAJŠI imela širšo posteljo, je TI nimaš, ker bi IZGLEDALO grdo? Kdo pa kuka v vajino spalnico???[/quote]

No, kakor kdo, ampak jaz vsekakor NE preživim 3/4 dneva v postelji. Največ 1/3 – pa še to moram imeti srečo…

Drugače pa, najina postelja – imava ločena jogija – 90 x 190 cm vsak.

Midva enako – pa še otroci se radi pocrkljajo, sploh najmlajši. Ta širina name vsem zelo ustreza

E, viš, tega pa ne razumem. V postelji preživimo 3/4 dneva in če bi RAJŠI imela širšo posteljo, je TI nimaš, ker bi IZGLEDALO grdo? Kdo pa kuka v vajino spalnico???[/quote]

No, kakor kdo, ampak jaz vsekakor NE preživim 3/4 dneva v postelji. Največ 1/3 – pa še to moram imeti srečo…

Drugače pa, najina postelja – imava ločena jogija – 90 x 190 cm vsak.[/quote] sem spregledala, 3/4 dneva. se pravi v postelji 18 ur?

200×200

Živi in pusti živeti.

200×200, rjuhe so pa res problem, ja.

200×200, samo smo notri 3je., štirje, no včasih vsej 6.

midav imava že ves čas 140×200 nama odgovarja pa sva zelo komot 🙂

Ste bolj majhni?
Jaz vcasih spim z otrokom na 140 sirine, pa mi je premalo, sploh zdaj, ko so ze vecji od mene. Saj kak dan gre, da stalno pa…

Midva imava 180/200, 2 jogija in eno rjuho. Je komot, ampak se 200/220 ne bi branila, ce bi sla v sobo.

Če nista ekstremo majhna in drobna, bi bila še veliko bolj komot na večji posteljii.

200 x 220

200×200 moja postelja
140×200 otrokova
160×200 za obiske
spim na vseh treh 🙂

180 x 200 oz. vsak svoj jogi 90 x 200. Nama je ravno prav, sva pa oba bolj povprečne velikosti.

Sva na začetku skupne poti imela tudi 160 x 200, pa sva se skoz neki suvala.

180 x 200 in je dovolj. Če pa bi že menjala bi imela večjo, manjše nikakor.

140×200.
sva imel večjo in se odločila za manjšo. itak sva vedno spala na eni polovici. sedaj sva zadovoljna.
se pač rada stiskava in nama tako paše.

New Report

Close