Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na katere slavne osebe ste/si si ga najraje drkali?

Na katere slavne osebe ste/si si ga najraje drkali?

Suzano Jakšič in Jasno Kuljaj

Sanja Modrić, Nuša Lesar,Lili Žagar,Maja Keuc,Ilka Štuhec,Ana Bucik, Lea Sirk

Še kdo drka na Špelo Grošelj. Jaz si ga vsaj enkrat na teden zdrkam na njene storije na družabnih omrežjih

Jaz ja če si za klepet o njej dodaj me na hangouts [email protected].

Kaj pa menite o kakšni Alenki Bratušek ali pa Evi Irgl? Veckrat sem si pa zadnje case tudi na Danico Lovenjak. Predlagate se kaksne take znane osebe?

Ja Eva Irgl je huda,jz ga dosti predrkam na Nataso Gavranic,Sanjo Modric in Petro Kercmar

Odgovor na objavo uporabnika
Hudo, 13.02.2022 ob 17:09

Ja Eva Irgl je huda,jz ga dosti predrkam na Nataso Gavranic,Sanjo Modric in Petro Kercmar

PETRO KERČMAR ma daj noooooooooooooooooooooooo, baba je čist bleda k d bi iz britafa pršla na dopust, še dec je zbežal od nje.

Tudi mene rajcajo političarke. Tudi Tanja fajon ma dobro postavco. Pa pivčeva ima dobro ritko

8 februarja vidu u Kranju Pivcevo in res moram potrdit da ma hudo ritko.

Kaj imate se kaksno hudo politicarko ali pa voditeljico? Kaj pa kaksna starejsa milfa?

kok morate bit grdi da na take grde povprecne babe drkate

jadniki

Fuj na katere slovenke pa ti najvec?

Jaz na pivčevo.

 

Si kar predstavljam bogato babo kako se v tujini na dopustih fuka z vsemi po vrsti.

 

Verjetno rada hodi v latino dezele:)

https://www.youtube.com/watch?v=RZECNj8xRvI Maja Keuc spet zazigaaa

Ja si prav predstavljam te bogate političarke ko grejo nekam na dopust, kjer jih noben ne pozna. Se žgejo ko prasičke cel dopust

Fak ko grejo te bogate političarke (Pivčeva, Bratuškova, Fajonova) v kakšne države blizu afrike al pa kam tko…ko jih uničujejo na dopustu

Adeline Murphy, Leonie Pur,… skratka vse blontne, rjave, suhe, nalakirani lepo ravni nohti rdeče sijaj, najlonke. Napali pa me, ko kaže pussyrub.

Ko sem bil mulc sem na plaži na morju v Šibeniku videl Katarino Kresal. Takrat je imela res hudo postavo. Celo morje sem si ga drkal na njo

Si kdo drka na Veroniko Zajdelo? Jst si ga veckrat na dan

A si ga kdo drka na Tanjo Ribič? Meni se zdi huda baba za svoja leta

Seveda

Katere še?

Na Jasno Kuljaj

Bajse? Kera gnida si pa ti, fuj

kaj pa kake športnice? na katere ste najraje?

New Report

Close