Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na kateri del telesa ste pri sebi ponosni?

na kateri del telesa ste pri sebi ponosni?

jaz sem na moje joške. pa vi?

Jaz na moje oci.

Zaenkrat na možgane.

Do svojih delov telesa čutim hvaležnost, ne ponosa. Ponos čutim do dosežkov tega telesa.

Pase met ja… Polt kozo oci obraz… Ampak mi nismo cisto nic naredili za to oz da je tako… Prosli smo dva puta dze pisaca prolazi i to je to…

Na možgane in bingelj, spretno znam uporabljati oba. Ženske obožujejo to kombinacijo.

Noge.

Jaz imam fajno rito.

Nič. Sem grda in bom ostala sama. To da so mi moški govorili da imam lepe suhe noge (110 cm brez celulita) in lepe joške je bila laž, tudi to, da zgledam 10let mlajša, bi imela sedaj že otroke. Sedaj pa sem sama in bom sama ostala!

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 04.08.2021 ob 10:27

Noge.

Elegantne kot srna ali sama mišica?

Hmm… Men sam mišice niso všeč🤷 tud preveč(nenaravno) bildani tipi mi niso všeč, sploh da se brijejo.. 😅 more bit malo ljubavnega tepiha, seveda spet ne medo.. Vse je lepo, če je zmerno😅

Jaz sem pa ponosna na svoja usesa in na nos.

no zdej, ko sem v letih pač vidim….., da je kar nekaj tipov “lepših” od mene in, da se bi bejbe prej napalile na njih kot na mene, jebi ga, tak je lajf… Mi pa ostane karakter, ta je pa čista špica…

Of course, na moje mednožje.   Ni ravno velik, je pa tanek.

Jaz sem pa ponosna na moje skodrane lase.

najbolj sem ponosen na svoj penis. Vedno je lepo čist. Ko grel lulat, si vedno prej umijem roke, da ga primem res s čistimi rokami, da se ne umaže. Ne pa tile fašisti, ki šlatajo svojo revščino z usranimi rokami!! Smrt fašistom!

Odgovor na objavo uporabnika
enlepzapopizdit, 04.08.2021 ob 12:25

najbolj sem ponosen na svoj penis. Vedno je lepo čist. Ko grel lulat, si vedno prej umijem roke, da ga primem res s čistimi rokami, da se ne umaže. Ne pa tile fašisti, ki šlatajo svojo revščino z usranimi rokami!! Smrt fašistom!

In pol daš celga poscanga nazaj v gate, le s čim se hvališ.

Tudi na hrbtu nad ritjo imam luknjice – to imajo baje po mnenju moških najlepše ženske.  Dolge noge brez celulita in lepe joške. pa mlada v obraz – ampak moški so pač gnili, zato bom sama ostala.

Nad trtico na levi pa desni?

Odgovor na objavo uporabnika
Magaricaaaaaa, 04.08.2021 ob 12:52

Nad trtico na levi pa desni?

Da, Magaricaa

Odgovor na objavo uporabnika
samska45, 04.08.2021 ob 12:49

Tudi na hrbtu nad ritjo imam luknjice – to imajo baje po mnenju moških najlepše ženske.  Dolge noge brez celulita in lepe joške. pa mlada v obraz – ampak moški so pač gnili, zato bom sama ostala.

Js tud☺️ venerini jamici… Sam pr teb se mi ne zdijo tipi problem, če še v temi o tem, kaj ti je na sebi všeč, pozabiš bistvo. Torej, kaj imaš ti rada pri sebi? Se imaš sploh rada?

Na meni mi ni všeč nič. Moški so lagali da sem lepa.

Odgovor na objavo uporabnika
samska45, 04.08.2021 ob 13:11

Na meni mi ni všeč nič. Moški so lagali da sem lepa.

Depresivna deluješ. Provociraš al si res tk sesuta? Kok si pa stara 45? Maš otroke?

najbolj na možgansko sposobnost in  talente kot darilo matere narave in določee genetike, ki jih s pridom spet ndgrajujem.

 

Vizuelno pa: narava je bila prijazna in kiparsko-slikarsko radodarna: dolge noge, majhen proporcionalen nos,  azurno modra barva oči, majhna ušesa, lepi prsti in lepo oblikovani nohti,  postava nerazlezene peščene ure – ( uh ja, to je treba pridno seveda vzdrževati), mladosten izgled za svoja leta,  izoblikovan in nakazan pas, ravno prav dolg vrat,  nobenih hudih asimetij, zdravi zobje, zdrav in močan libido in intimna nezavrtost.

Sem samska brez otrok in čakam da bom v menopavzi. da upam da bojo nehal tezit s praznjenjem jajc vsi. Depresivna sem od vsakodnevnega gnjavnjenja moskih z praznjenjem jajc brez postenega namena, res sem v depresiji ja.

New Report

Close