Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na koliko °C perete spodnje perilo, ki pa ni bele barve?

Na koliko °C perete spodnje perilo, ki pa ni bele barve?

Verjamem, ni pa videt in ga niti ne potrebuješ, saj ne boš razvijal pralnih strojev. Pralni stroj je visiko tehnološko razvit aparat, ki pa je z namenom izredno enostaven za uporabo, kot vsi izdelki za široko uporabo.

Torej je vse znanje, ki ga potrebuješ, da znaš prebrat osnovne številke na oblačilih glede pranja in likanja, ki so dejansko maksimum in to uskladiš s programi na stroku. To je vsa umetnost in zanje, ki ga poterebuješ, vsa tvoja nakldancija ne da nobenega verodostojnmega podatka, ker ne obstaja, ravno tako kot ne obstaja tvoje znanje v zvezi s čimerkoli. Ni pa nič presenetljivega za današnji čas, da predstavlja uporaba pralnega stroja in podobnih reči mnogim celo znanost in misijo nemogoče.[/quote]
jaz pa ti govorim, da tistih 40 stopin na etiketi ni vedno za držat se. Iz prakse8tako služba kot doma), lahko kvaliteten bombaž, ki je kvalitetno barvan in tiskan, lahko opereš na 60.
In spoznam tako dober material, kot kvaliteten tisk.

ampak ob tebi se mora človek res smejat. Kako si ti verodostojno prepričan, da si edini, ki vse zna, mi ostali pa smo eni neumni trdobučneži. Tvoje pisanje naj bi bilo verodostojno, moje znanje pa nično, ker si ti tako rekel? Hahaha- a veš, da mi dol visi? jaz bom še vedno kupovala kvalitetna oblačila, ker se zanesem na svoje znanje in ga prala na 60 stopinj.

Na sinovi najljubši majčki, ki sem jo dve leti prala non stop na 60, je Smrek še vedno popoln in barva še vedno lepa. Samo po dveh letih uporabe mu je premajhna pa še smrkci niso več tako aktualni. Na etiketi pa piše 40 ;))))). je pa bila sinova najljubša, tako da veš, da je nisem smela uničiti ! Hihihi- in je nisem. Zupam svojemu znanju s področja tekstilij.[/quote]
Smrkec ;), ne smrek.


jaz pa ti govorim, da tistih 40 stopin na etiketi ni vedno za držat se. Iz prakse8tako služba kot doma), lahko kvaliteten bombaž, ki je kvalitetno barvan in tiskan, lahko opereš na 60.
In spoznam tako dober material, kot kvaliteten tisk.

ampak ob tebi se mora človek res smejat. Kako si ti verodostojno prepričan, da si edini, ki vse zna, mi ostali pa smo eni neumni trdobučneži. Tvoje pisanje naj bi bilo verodostojno, moje znanje pa nično, ker si ti tako rekel? Hahaha- a veš, da mi dol visi? jaz bom še vedno kupovala kvalitetna oblačila, ker se zanesem na svoje znanje in ga prala na 60 stopinj.

Na sinovi najljubši majčki, ki sem jo dve leti prala non stop na 60, je Smrek še vedno popoln in barva še vedno lepa. Samo po dveh letih uporabe mu je premajhna pa še smrkci niso več tako aktualni. Na etiketi pa piše 40 ;))))). je pa bila sinova najljubša, tako da veš, da je nisem smela uničiti ! Hihihi- in je nisem. Zupam svojemu znanju s področja tekstilij.[/quote]
Smrkec ;), ne smrek.[/quote]

V redu, razumem, zelo strokovno , verodstojno argumentirano z vsemi podatki, resnično na visoki ravni tvoje “univerzitetne izobrazbe” Le gospodinjska logika uporabe pralnega stroja, kjer zadošča celo na pol pismenost za uporabo, ti nekako odpove. :-)))))

Se pravi etikete s stopinjami pranj, likanja in podobnimi podatki so kar v tri dni, pazit moraš edino, da ne kupiš stroj s 95 stopinjami pranja, ker je ženska izrazila bojazen, da se ji ne vžgejo cote na tej temperaturi. Tisk je pa tudi enak, čeprav imaš vse sorte tiska in barv, od sitotiska, anilinskega, termo tiska, ….[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Spodnje perilo skupaj s kuhinjskimi brisačami in krpami – na 60 stopinj??? Bljak 🙁

60 stopinj pa ni dovolj za uničenje mikroorganizmov. Ti povem, da pri tebi ne bi jedla, če bi vedela, da si žlico obrisala s tako kuhinjsko krpo….[/quote]

bljakaj ti po svojih lapah. Naš pralni stroj pere s paro, kaj to pomenim si pa malo preberi.
Kaj dela para na perilo preko cikla. Smo nekadilci, nimamo spolno prenosljivih bolezni, otroci se še kušujejo naokrog in ne seksajo še z drugimi ( hči še splh nima menzesa) Kaj bi rada?

Poduči se, kaj dela para na perilo med ciklom pranja. Jaz z veseljem dam svoje svetle gate k brisačam. Ker para uniči : vse, kar je treba.

Še to te vprašam: a to ti pa ni bljak, ko ti neseš v čistilnico nekaj na suho panje, pa vržejo skupaj z oblačili in perilom, tujih ljudi , ponečedno s spermo, bruhanjem, krvjo, slino, pasjimi dlakami v en veeeelik boben???? LOL!!!.. KJe je zdaj tista packa, ki ponuja drugim?

New Report

Close