Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na koliko časa “naredite” ginekološki pregled?

Na koliko časa “naredite” ginekološki pregled?

Jaz hodim v Leonišče enkrat letno in vsakič doplačam za pregled.
Zakaj? Ker sem prej hodila v zdravstveni dom za študente in so se me tam znebili takoj, ko sem končala študij. Ker so tam zdravniki, ki imajo več izkušenj. Predvsem pa zato, ker me skrbi za zdravje. Na tem področju je vedno kaj narobe in en čas je bris ok, potem spet ni ok, pojavljajo se mi ciste na jajčnikih in ne želim tvegati. Moja mama je hodila na tri leta in malo pred tremi leti je začela krvaveti in so ugotovili raka. So rekli, da je vse še pravočasno odstranjeno, ampak tri leta je res dolga doba, mogoče se splača kak pregled doplačati, če si lahko privoščite.
Drugače tudi jaz trenutno nimam partnerja, ampak vseeno grem na pregled, ker lahko traja leta, da se iz tega razvije in kot rečeno ne bi tvegala. Mi je tudi zelo neprijetno, ampak grem in potrpim in potem si privoščim kako malenkost in sem potem večinoma pomirjena.

Zgleda, da sem edina, ki ima super ginekologinjo v super sistemu. Ce zelim imeti tabletke, mi ne udide pregled na 1 leto, na dve leti pa mi, sicer samoplacnisko ampak pri zagotavljanju zdravja se ne spara, naredi temeljit uz pregled. Tabletk pri moji brez pregleda na 1 leto ne dobis.

Jaz ti brezplačno vse pregledam in brez napotnice.
pa sedem sušnih let brez spolnih odnosov, a je to sploh res?
oglasi se , da nadoknadiva, kolikor se bo le dal
[/quote]
O, hvala za ponujeno, lepa gesta, sam sem prestara zate, pa lahko po sedmih letih preveč zahtevna, ne bi zmogel, pa lep dan še naprej :)))

Kako poteka vpis k ginekologu v Leonišču?
Greš v sprejemno pisarno in ti povedo za proste ginekologe, ali ti ga sami določijo?
Kdaj so uradne ure?
Koliko časa se čaka na datum za prevenitivni pregled?
Nekako se mi zdi, da so ti v Leonišču bolj vredni zaupanja, kot pa privat ginekologi.
Nikili ne veš, na kakšnega naletiš. Ali bo strokoven in dostopen, ali želi samo dobro pokasirati 100 € za 5 minut njegove pozornosti …

Najlažje gre po mailu. Odgovorijo hitro v dnevu ali dveh. Na telefon jih je težko priklicati.

Najbolje je, da vprašaš kateri ginekologi še sprejemajo, ker jih je kar veliko zaedenih. Potem pa si iz spiska enega izbereš in se pri njemu naročiš.

Čakalna doba je odvisna od izbranega ginekologa. Nekateri imajo ambulanto sam enkrat na mesec in pri teh je treba malce dlje počakati kot pri tistih, ki delajo vsak teden.

Preventivni pregledi so vedno popoldne, Drugače pa vse piše na njihovi spletni strani.

New Report

Close