Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Kotnikovi je že 40 prosilcev za azil!

Na Kotnikovi je že 40 prosilcev za azil!

Brutalna je.

[img]http://tasteserbia.com/wp-content/uploads/2014/10/sarma-1024×768.jpg[/img]

govora je bilo o 11 sobah s po dvema posteljama.naj ne vzbujajo srda in sočutja s šestimi otroci

Hmm, ampak če prav razumem, Gorenak tega sploh ni rekel, to sta rekla Mramor in Vesna Žnidar Györkos. A ni tako?[/quote]

Zato sem pa napisala, da ne jemlji vsega tako dobesedno. Pišuka, nekateri pa res v vsako kost ugriznejo…[/quote]

Ja kako pa naj vzamem, mi lahko pomagaš? Ker ne vem, kaj to pomeni, naj ne jemljem dobesedno. V prenesenem pomenu? Kot metaforo? Ali Gorenak laže in ministra nista rekla tega, kar Gorenak trdi? Nič ne razumem.

Hmm, ampak če prav razumem, Gorenak tega sploh ni rekel, to sta rekla Mramor in Vesna Žnidar Györkos. A ni tako?[/quote]

To je mogoče res. Ampak Gorenak ponavlja to tako kot papiga, od njega sem že 5x slišala na različnih mestih in medijih, da je čisto možno, da so migranti slišali pri njem in jih je to spodbudilo za prijavo za azil v Sloveniji.

EJ KAJ SE TOLK SEKIRATEEE, ZOMBI TETE KI SO DVE LETI NAZAJ ZA PLAČE ŠTRAJKALE BODO ZIHER SHOD ORGANIZIRALE IN POSTAVLE MIGRANTE ČEZ MEJO, SAJ SO ŠE JANŠO ODSTAVLE!!

EJ ZOMBIJKE A VESTE V ŠOLSTVU DELAJO, VESTE DA SE JIM JA GRE ZA MLADINO IN OTROKE !!!

MR GORENAK SAY I GET 833 AND 1500 EURO SO I APPLY FOR ASYLUM IN SLOVENIA.

Na rtvslo piše, da so iz Nigerije in Irana.

Po prvih vtisih se zdi, da prihajajo predvsem iz držav, za katere se balkanska begunska pot zapira. Torej iz Nigerije, pa iz Irana, kjer je postalo nevarno za povratnika, ki je v času bivanja v Ameriki spremenil svojo vero, je za Radio Slovenija povedal eden izmed prosilcev.

Ti migranti so DOJELI, da v Avstrijo ne bodo prišli, ker je Avstrija ZAPRLA meje ekonomskim migrantom.
Zato so zaprosili za azil v Sloveniji.
In ti migranti bodo ostali pri nas, v Avstrijo seveda ne bodo mogli, nazaj na Hrvaško pa seveda nimajo namena iti.
Torej bo Slovenija postala žep za migrante, ki sploh nimajo kaj početi, ker ne bežijo pred vojno. Za tiste, najbolj pregnane, ki imajo v glavah dovolj soli, da vedo, da morajo pri nas prositi za azil.

Migranti, ki zaprosijo za AZIL, pa stanejo državo 833 eur na mesec – tako je v zadnji Tarči povedal Šefic.

Dejte mi povedat, a se naj jočem ali smejem, kajti po takih migrantskih računih imam tudi jaz pri šestdesetih samo šestindvajset let. Priznam pa, da še pred kratkim nisem vedela, da se lahko tako hitro pomladiš.

Mora pa ni taka panika. A ni noben pomislil, da se tlele samo vkampirajo za kak dan ali dva, potem pa bodo ilegalno sibali v Nemcijo. Saj tako so ze poceli zadnjih 20 let. Ostajali so bolj al ne samo albanci.

Pa si vedela to, da če se delaš, da si spremenila vero, lahko dobiš azil?
Zdaj veš tudi to.

Veš pa nekaj veliko bolj precenljivega. Da ti mediji lažejo na vsakem koraku. Si predstavljaš, kako mrzlično so iskali kakšnega shiranega sedemnajstletnika med to skupinico? Čudi me, da niso kakšnega cigančka dali pozirat vmes.

Pa si vedela to, da če se delaš, da si spremenila vero, lahko dobiš azil?
Zdaj veš tudi to.

Veš pa nekaj veliko bolj precenljivega. Da ti mediji lažejo na vsakem koraku. Si predstavljaš, kako mrzlično so iskali kakšnega shiranega sedemnajstletnika med to skupinico? Čudi me, da niso kakšnega cigančka dali pozirat vmes.[/quote]

Lej ga vraga, a še verna moram ratat in azil tudi že potrebujem?
No, kaj in kako je z mediji in koliko jim lahko verjamem, pa pri šestdesetih zelo dobro vem. Izkušnje pač – ko se enkrat naučiš brati med vrsticami in poslušati med besedami, tega ne pozabiš več.

Hmm, ampak če prav razumem, Gorenak tega sploh ni rekel, to sta rekla Mramor in Vesna Žnidar Györkos. A ni tako?[/quote]

To je mogoče res. Ampak Gorenak ponavlja to tako kot papiga, od njega sem že 5x slišala na različnih mestih in medijih, da je čisto možno, da so migranti slišali pri njem in jih je to spodbudilo za prijavo za azil v Sloveniji.[/quote]

Potem je problem v tem, da Gorenak to ponavlja kot papiga, ministra sta pa povedala samo enkrat?

Sramota, da bo pomoč azilantom bistveno višja od socialne podpore in usmiljenja države do lastnih državljanov. Za nekaj eur gredo slovencem rubit hišo, denar se pa meče za ljudi, ki ne delajo drugega kot izkoriščajo sistem!

Aja, 18 evrov je več od 280 evrov?

Jutri pričakujem poročilo humanitark o obisku na Kotnikovi. Morda pa izvemo tudi kakšno veselo novico, da je katera zanosila 🙂

Ti azilanti bi morali biti pod 24 urnim nadzorom,saj pojma nimajo kdo sploh so ti ljudje?!?!?
Lažejo tako,da se kadi.
Sami moški.
Črnci iz Afrike kot begunci?
Ne me basat no.

Tole! Prišli čez vse meje brez ali s ponarejenimi dokumenti, z lažnimi identitetami, tu pa jih spustijo v samo jedro mesta, bližino šol, vrtcev, ostarelih ljudi….Po vseh opozorilih iz nemčije, švedske, avstrije…..Kot da bi nekdo v ozadju vlekel niti slabe lutkovne predstave….

Ti migranti naj spokajo naprej. V Sloveniji jih ne potrebujemo. Najprej naj država Slovenija poskrbi za brezdomce, ki jih je 2000 naj jih namesti v domove. Potem pa se lahko pogovarjamo o kvazi migrantih in izgubljenih otročičkih. 15 letnik, ki izgleda 40 let 🙂 je otročiček. Joj bogi humanitarci imajo že zblojen vid ne samo možgane.

ki navedejo nemčijo za ciljno državo in razlog mednarodno zaščito

24ur pa o kajenju…

ti nas bodo zadušili..kje bomo vzeli jurja za vsakega?

18 evro + zastonj hrana+zastonj obleka+zastonj bivanje >280 evrov, s katerimi je treba plačati položnice, hrano, obleko…

A kdo ve ce je Tara_S ze na kotnikovi? 🙂

:-)))))))))))))))))))) 15 letniki in otročički :-))))))))))))))))))))))POtem pa levičar reče joj kako ste nehvaležni otročičkov ne boste sprejemali. Mislim ti levičarji so padli dotalno na glavo. V svoji glavi imajo samo LAŽ NA LAŽ.

Pismo kako naša vlada in levaki lažejo, da glava peče. Folka pa še kar ne izuči :-)))))). Upam, da so jim v sobo dali Biblijo, ker upam, da se zavedajo, da so v Evropi in niso več muslimanski džeki :-))))).

Gvišno da je, se tukaj sedaj nič ne oglaša s svojimi človekoljubnimi pozivi.

Če bom pa jaz vozila par km prehitro, me bodo pa preverili in popisali po dolgem in počez, tile pa ne rabijo nobenih dokumentov.

New Report

Close