Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na križarki Diamond Princess

Na križarki Diamond Princess

Pri nas ves denar vzamejo, za osebne zadeve, ko gre za ljudi jim dol visi. V tujini so vsaj toliko pametni, da nekaj denarja vložijo v bolnice, šole, vojsko, policijo, znanost….da se ne opazi toliko.

Slovenija nima niti za 20 komadov okuženih osebkov možnosti popolne karantene.

Slovenija nima niti za 20 komadov okuženih osebkov možnosti popolne karantene.
[/quote]
Zadnjič je povedala predstavnica infekcijske, da imajo samo 1 (eno!) sobo z dvojnimi vrati.
Sobe s podtlakom pa nobene.

9.2 je umrl Američan, ki ni bil “rumenokožec”, ampak naj bi bil latino.
[/quote]

Latino so mešanci Špancev, Italijanov in Portugalcev z domorodci iz centralne in Južne Amerike Od Mehike na jug). Ti pa so se tja naselili iz Azije in so genetsko povezani z vzhodnimi Azijci, zato vse njihove genetske linije izvirajo iz Azije.


Zadnjič je povedala predstavnica infekcijske, da imajo samo 1 (eno!) sobo z dvojnimi vrati.
Sobe s podtlakom pa nobene.
[/quote]

Ni problema. Jim bodo postavili šotore na Hrvaškem parku ob Njegoševi, da bodo lahko kihali v mimoidoče.

Latino so mešanci Špancev, Italijanov in Portugalcev z domorodci iz centralne in Južne Amerike Od Mehike na jug). Ti pa so se tja naselili iz Azije in so genetsko povezani z vzhodnimi Azijci, zato vse njihove genetske linije izvirajo iz Azije.
[/quote]
Kaj bo potem s Hrvati? Zadnje čase so veliko govorili, da so sem v davnini prišli iz Male Azije?


Zadnjič je povedala predstavnica infekcijske, da imajo samo 1 (eno!) sobo z dvojnimi vrati.
Sobe s podtlakom pa nobene.
[/quote]
Sobe s podtlakom ima vsaka še tako zakotna bolnica v sosednjih državah. Tudi to pove, v kakšnem stanju je zdravstvo, nekdaj ponos Slovenije.


Kaj bo potem s Hrvati? Zadnje čase so veliko govorili, da so sem v davnini prišli iz Male Azije?
[/quote]

Mala Azija ne leži v vzhodni Aziji, od kjer so se preko Beringa v obe Ameriki naseljevali bodoči Indijanci, katerih potomci so Latinosi.

Ni res, da samo azijci zbolijo, med americani so bili okuzeni tudi nekitajci.

Brez panke. Matilda bo prišla s coronavirusom ali brez njega. In kot nekdo zgoraj pravi, nas je itak preveč in bomo vsi en dan pomrli, če se ne bomo prej razredčili.

Rajši si zapojte tisto staro.
Urca dela tika-taka, ko na tebe in mene Matilda čaka.
Kje si bla, moja Marička, ko sem jaz na rajžo šel?


Piše, da če so zdravi, bodo prišli nazaj že v sredo. Vendar, če se v sredo okužijo, bodo lahko “zdravi” še en mesec, kolikor menda traja inkubacija. Virus bodo pa delili vsem, ki bodo z njim v stiku. Ti pa naprej…..

In res. Zakaj bi Američani in Angleži svoje vsaj 14 dni opazovali v karanteni, če ne bi bil virus smrten tudi za belce?
[/quote]se strinjam s tabo,upamda poskrbijo za karanteno.

Mala Azija ne leži v vzhodni Aziji, od kjer so se preko Beringa v obe Ameriki naseljevali bodoči Indijanci, katerih potomci so Latinosi.
[/quote]
Ja, ok. Ampak verjetno so se tudi kaj mešali s prebivalci vzhodne Azije, preden so začeli selitev sem.

kako se umre od virusa?
Tako, z zalitimi pljuči
https://twitter.com/IsChinar/status/1229131031619477509


Sobe s podtlakom ima vsaka še tako zakotna bolnica v sosednjih državah. Tudi to pove, v kakšnem stanju je zdravstvo, nekdaj ponos Slovenije.
[/quote]

Italijani so postavili 5 šotorov, neprodušnih, s podtlakom, na letališča za primer, če pride kak obolel, pri nas pa niti v bolnicah tega ne premoremo.
Verjetno če priletiš direkt iz Hubeija z vročino, boš tri dni vrtel telefon, pa te ne bo noben obrajtal.

cel svet, mediji LAŽEJO KO PPRA SICE IN ZAVAJAJO, ČEŠ KAKO MALO JE OKUŽENIH IN KAO TO NI NEVARNO. Vsak, ki ima samo kanček pameti v glavi namesto dre ka, se zaveda da če je na eni ladji 500 okuženih, pa sploh niso vseh testirali, koliko jih je šele na svetu, kjer je osem milijard ljudi, računica pokaže okoli 2 miljardi, raje skoraj vsi, saj vam lažejo in lažejo Virus se naznansko hitro in z vsemi mogočimi oblikami prenaša, okuženih je ogromno, smrtnost je visoka in ogromno ljudi je pomrlo, kaj mislite, da nakitajskem pod vodstvom kuministučne partije ljudi štejejo, to jih z bagri namečejo v eno luknjo pa zasujejo. zakaj neki so tako zaščitebi s temi oblekami inzakaj tako razkužujejo , če je virus tako nedolžen.
Ve ponorele beketajoče dre kala, treba je znati brati med vrsticami in imeti lastno pamet
kar se pa naših oblasti tiče pa nesposobnežev in klinik pa škoda ene tinte periliti za njih naj pocrkajo prvi

cel svet, mediji LAŽEJO KO PPRA SICE IN ZAVAJAJO, ČEŠ KAKO MALO JE OKUŽENIH IN KAO TO NI NEVARNO. Vsak, ki ima samo kanček pameti v glavi namesto dre ka, se zaveda da če je na eni ladji 500 okuženih, pa sploh niso vseh testirali, koliko jih je šele na svetu, kjer je osem milijard ljudi, računica pokaže okoli 2 miljardi, raje skoraj vsi, saj vam lažejo in lažejo Virus se naznansko hitro in z vsemi mogočimi oblikami prenaša, okuženih je ogromno, smrtnost je visoka in ogromno ljudi je pomrlo, kaj mislite, da nakitajskem pod vodstvom kuministučne partije ljudi štejejo, to jih z bagri namečejo v eno luknjo pa zasujejo. zakaj neki so tako zaščitebi s temi oblekami inzakaj tako razkužujejo , če je virus tako nedolžen.
Ve ponorele beketajoče dre kala, treba je znati brati med vrsticami in imeti lastno pamet
kar se pa naših oblasti tiče pa nesposobnežev in klinik pa škoda ene tinte periliti za njih naj pocrkajo prvi
[/quote]to tudi haz razmišljam,samo ljudi je strah in si mečejo pesek v oči.vifus je sigurno res demonski kot pravi kitajski predsednik,žal.

na tej ladji so tak sami bogatini, naj že poc rkajo vsi do zadnjega

Sem ravno danes prebral zapis, ko piše zdravnica, da naj bi bilo v Ameriki na dan 13.2. okuženih že 1000 ljudi, samo niso tega javno objavili, da ne bi bilo panike med ljudmi.
[/quote]

Že pred dnevi je en kitajski milijonar, ki seveda živi v Ameriki, povedal, da je na kitajskem mrtvih 50-60.000 in nikakor ne tako malo kot nam to prikazujejo.

Depopulacija je v polnem teku. Z vojnami pokončajo premalo ljudi, zdaj so na vrsti še virusi, da bo vse v skladu z navodili elit na Georgia guidstone, kjer prva zapoved pravi “Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature”. Tako da 7 miljard ljudi gre adijo, s karantenami ali brez.

Imajo taborišča namesti nolnic(v enem videu govori o tem kitajska),poleg tega ta nova bolnica ima rešetke in wc imajo zunaj,vse skup je ena velika laž.

Ni, ni v polnem teku, to je poskus narave, da ustavi popolno uničenje, ki ga dela človek. Pravo depopulacijo bodo naredili ljudje. V eni noči bo na milijone mrtvih. Tako vsaj pravijo največji preroki preteklosti (Alois Irlmeier). Prava depopulacijo bo naredil človek, vojna, nekaj tudi naravne nesreče, a ne toliko. Tale virus bo zaustavljen, vprašanje je časa. Zaradi virusa bi umrlo največ ene 90 milijonov ljudi. Samo lansko leto se je pa prebivalstvo povečalo za 80 milijonov. Tko da, tale virus, tudi če bi se v polnosti razvil, bi nas vrnil v leto 2018 po številu prebivalstva.
V prihodnjih letih bodo ljudje že začutili prenaseljenost…. potem sledi pa bankrot Nemčije, ne bo denarja, davki previsoki, naravna nesreča in vojna….

Čez sto let bo pa res samo 1 milijarda ljudi.

Žal, vsi ti moderni jebiiivetri…. vse gnilo, pokvarjeno, zanič, pod vplivom brezglavega humanitarstva, brez kančka pameti kam to vodi in rasizma, brez da bi sploh razumeli, kdo je pravi rasist…. Posploševanje, z namenom uničenja Evrope in zahodnega sveta in podiranja mej, brez zavedanja, kakšne bodo posledice takega ravnanja.


Saj se ne bodo po tehle ljubljanskih počitnicah vrnili samo tile z ladje. Vse agencije so vozile svoje potnike na Tajsko, na Šrilanko, v Indijo itd.. V države povsem blizu virusa in z izrazito slabim zdravstvenim sistemom, kjer tudi če kdo ima virus težko ali sploh ne pride do zdravnika. Okuženi in polni virusa se bodo vračali v službe in otroci v šole. Nobena agencija ni odpovedala nobenega potovanja, še več, zbirali so še dodatne prijave zaradi morebitnih odpovedi. Tako da bo čez 14 do 21 dni v Sloveniji kar nekaj okuženih, ki bodo veseli delili virus dalje. Ampak gripa je pa hujša, a ne?

Kako to da za 4 Slovence se ni izvidov,za dva pa so negativni.

Glede na to,da ima Slovenija na Japonskem veleposlaništvo, jih lahko kar tja dajo v karanteno. Ko si na veleposlaništvu svoje države v tujini, je isto kot da si na svojem teritoriju.
Ne zdi se mi smiselno,da bi morala zdaj cela država v luft skočit za 6 turistov, ki so bojda zdravi. Pa naj za njih poskrbi agencija, prek katere so potovali. Saj jih ni država tja poslala.

Slovenci so ok. Naj čim prej pridejo, ker tam na ladji biti je brez veze. Zdrav ali bolan.

Jaz sem tudi prišel iz azijske drzave, imel vročino, bolela prsa, driskal, me noben jebal ni. Gripaaaa so rekli brez pregleda….že več kot 14 dni zdrav. Je pa par dni hudo. ..potem je ok.

New Report

Close