Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NA MORJE

NA MORJE

… z biciklom – moji včerajšnji “lušti in gušti”, današnji pa v hribe (nekje 700 m nad morjem)

Tako nekako zgleda ko se spuščaš proti morju

Privoščim in priporočam vsem, ki uživate na toplem soncu (prek 20 stopinj), vonju cvetoče narave, in vsem lepem kar prinaša pomlad … za motivacijo se najde tudi kašna fanj ženska ritka … se dobi tudi kašna moška, samo mene te ne zanimajo – bi jo pa predvidevam ženska populacija z veseljem opazovala:)))

Je pa dober občutek na začetku sezone, da dobesedno s kavča na bicikl (nekje pol leta nč bicikliranja) brez težav narediš okrog 70 km oz nekje 4 ure bicikliranja

Kako pa kej z vami ? Rekreacija pa to – dejmo punce, dejmo – glede na temperature bo kmalu treba kopalke na “ta zadno” spravit … pa da ne bo …. hmmmm …. saj poznate občutek pri pomerjanju – ” … grrrrrrrrrrrrr …. spet so tekstici “pomešali” številke …. ” … :)))

Prijeten čvek voščim

jaz še vedno od lanskega poletja delam trebušnjake :))))
sicer – čisto pošteno – nič več vsak dan… še vedno pa vsaj 5x na teden.

na bicikel se mi pa ne da… grem rajš peš v hrib 🙂

… torej letost …. koliko 2, 3 … številke manj glede kopalk …. :))))

Hribe imam tudi jst rad – vendar najvčkrat tja zahajam pozimi – zdej do pred kratkim sm delal skoraj vsak dan ture dolge nekje 3-4 ure – največkrat kr po službi – coool občutek

Predvsem pa moraš direkt iz službe v hribe – ker če se ustaviš doma ti hitro “zadiši” udobje doma – saj veš : hrana, pijača, kavč …. :)))

Drgači pa hribi : kašne ture delaš ?

Moj dragi je tudi “kolesarski fanatik”……….hahahah

…. priporočam, da se mu pridružiš … boš videla kako je cool v dvoje biciklirat – in ne boš verjela – daleč najlepši so postanki, ko si privoščiš “počitek” … :)))

OJ…. jst se en dan odpravlam z biči po Parencani…. bi šow tudi ti?

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

… pa še koga zraven spravimo

ja, mi je že obljubljeno eno fajn kolo. Bova šla na Pohorje; no, najprej on, ………hahaah

z BIČI?

aja…………joj…………….hahahaha, ja………z biči ja……štekam zaj…….ahah

… te še ni naučil – verjetno samo kaj je to štanga … :))))))))

Ma ni problema……… ma sej jst bi šla tudi sama, meni ni problem…. ma v družbi je bl fanejše…. :)))) Moj nekam ni več navdušen za tako daljše kolesarjenje…. 🙂

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

… kdaj se gre ?

Zraven damo še Acjomčko – da se bo navadila kaj je to biči oz bičikleta, pej njenega tipa, da ji bo dajal korajžo … še kdo ?

lara……………ena Te išče na SČ

norc! :))))

BICIKL
Leteči potepuhi

Ukradu sem bicikel
pofarbu sem ga mal,
s plave na rumeno,
da navjo me spoznal
sem mal ga se sfriziru
zdej zgleda kot iz zlata
mu kupu še verigo,
da lohk zaklenem ga

Ko vozm se po mestu
da frajle vidjo me
drvim čez tromostovje
pri repu srečam te
me vprašaš kolk je ura
ne vem, ker mi stoji
pa pravš, da zlo je važn
ker tolk se ti mudi

Vsed se gor na štango
bova tko hitrej pršla
dej noge bl u luft, da bom lahk prtisku kar se da
se cela zemlja trese, ker tolk hitra sva
je treba počasnej, da nav guma počila

Pr republiški upravi čez rdečo peljeva
policaj naju ustavi in me oklofuta
nikoli u ta rdečo, boš spendrekom dobil
naredu bos nesrečo, če bos u ta rdečo ril.
Vse sorte me sprašuje, trdi da sem pijan
še tebe nadleguje, ker nadležen je organ
vpraša za bicikl in z lukno mi grozi
ti si pa čist že živčna, ker tolk se ti mudi!

ma…………ti bom gumo spustla.boš vido hudiča………mona……..ne tikaj….hahaha

A zdej? A spet? Matr sem popularna…. hahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

… zdej samo pridi biciklirat, pa tipa pripelji zraven – Lara pozna pot, jst pa oštarije …. se ne bomo zgubili, pa tudi lačni ne žejni ne bomo … :))))

Zdej se morm jst malo zorganizirat….. ta vikend ne, ker grem v Celje…. naslednji pa bom verjetno imela fešte…. tku da odpade….

se še čujemo… 🙂

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

hahaha, ne od poldnva te ena čaka. :)))

čaki…………morm jaz najprvo peckl met. :))

Sem šla pogledat… hvala….

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

… ti sporoči kdaj bo “dan D”

Pej malo pregledi bičikleto, pa kašn dan ndri kašn kilometrček

…. sploh ni problem …. sm lepo sfehtaj tvojega tipa … saj znaš ne … :)))))

…. bo že dobil kašno bičikleto – za začetek dobiš že poceni “zadeve”

New Report

Close