Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NA MORJE

NA MORJE

ja, sva oba bolj boga pri dnaru. ;)) bo moralo biti nekaj bolj poceni.

…lahko tebi tkole morje blizu, pa hribi, pa sonce……grrrr jest ga več ali manj ujamem skozi okno pisarne….bi rajš vidla da me “boli” tazadnja od kolesarjenja kot pa od sedenja v pisarni…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

…. da se da dobit tudi za manj kot 100 EUR – seveda rabljeno, ampak dobro ohranjeno oz takšno, da boš brez težav lahko s tvojim tipom hodila na izlete

Ja…. hahaha…… že čutim tiste kosti tam spodaj…. hahaha….

Ma sem zdej mojmu rekla, pa je reku, da bi šu td on… na zdej…. :)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…. dober večer

Ja vsekakor bi bilo boljše … ali pa v … poglej v kaslc – tm bi bil jst najraje, če bi lahko izbiral destinacijo sploh ne bi veliko izbiral in razmišljal

…kaslc pogledala…kaj naj rečem…nič…najboljš da sem tiho…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

… :)))

Hvala enako … jst se moram ravno tako “bremzat”

Drgači kako si ? Imate tudi na tvojem koncu sonček, pa pomlad, ki že pošteno trka na vrata ?

Ma jst ne bm po oštarijah hodila…..

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…ja itak, da je že tle…mene trka vsak dan bolj hahaha zato mi je pa tolk hujše ko lahko sam skoz okno gledam…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

super.

e bomo zunaj ustavili in spili svojo pijačo.

zaenkrat so ture čisto pasje… sprehodi s psom :)))

drgač mam pa najraje Julijce… lani Škrlatica, Krnska jezera, pa še ene par nižjih hribov…

kar se pa tiče konfekcijskih številk, imam že ves čas eno in isto ;)))
trebušnjake delam zato, da bom lahko poleti nosila majčko do popka in se bo videlo seksi natreniran trebušček ;))

… ni problema … jih bomo spregledali …. :)))

BTW – koliko km je tiste proge ?

Ne vem točno…. 20 morda…

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

… tudi jst jo nekje 8 ur dnevno gledam skozi “okno” – edina prednost je, da imam več možnosti za “izhod na prosto” – obenem je to tudi slabost, ker te lahko “zgrabi” in se potem zelo, zelo težko ponovno vrnem v “pisarno” … :)))

a veš, da je bil moj dragi na .joj………….ki že………..ma .sranje.ko se ne morem zdaj spomnit…….ma, na nekem veliki hribu.joj no………….ahahahh

OK – to ne bo problema zate – ko s tisto “opravimo” gremo v dolino Glinščice – si že slišala zanjo ?

… bosta šla kr lep pokazat kje je tisti hrib … :))))

tudi v hribe je lepo hodit … sveda v fanj družbi

ma ne ………….s biciklom je bil……….sem mu rekla, da je malo nor…….. :)))

…ja sam ti vsaj imaš možnost…jest je žal nimam…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

… ti moraš pa bit ena huda mačka

Lepo, lepo slišat, videt pa še toliko bolj …. :))))

BTW – Krnska Jezera – si šla z Lepene ?

Ma itak, da sem slišala….. samo kaj, si se vedno bolj navdušujem nad hribolazenjem….. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Zame ni panike … edino, če se ti bojiš, da ga boš morala “šlepat” …. :)))

jap :))))

pa za nazaj sem tamauga psa nosila v ruzaku :)))))))))))))))

joj…………jaz si tak želim, da bi bla na morju doma…………..morbit pa bom……. :))))

New Report

Close