Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NA MORJE

NA MORJE

…. je vsega 1 h bičikliranja, dobro če hočeš prou do Trsta malo več – jst sm štartu z Ricmanji cilj pa je gor na stari cesti, ko prideš v iz Kozine

…ma men je vseen al na morju al ob reki, sam da je voda pa sem jest srečna….tamalček pa še bolj

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

….. kr navadi se :)))))

… da imaš dober okus … cool ob vodi …

Sej je fajn moj možek…. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Lepo, lepo

Drgači pa – max. koliko dolge ture ti najbolj ustrezajo ?

… tm pri tistem jezeru smo … hmmmm ….. počeli …. mah ni za v javnost, me bo še kašna sodnija preganjala …. :)))

…ja kako si sploh lahko podvomu hahaha sam je hudičevo težko najti kaj takega

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Ja, saj pravim, da je OK – zame ni panike … več ku nas bo bolj bo luštno

Samo poiskat moraš – Slovenija je ena sama lepota

SEM se spomnila zaj…………na VRŠIČ je šel s kolesom!
:)))
ajde……………..lep većer vsem.me dragi čaka na MSN…… CMOKA!

…ja to je že res…sam mi pa vseen glih ni, da bi šla pa čist na drugi konec oz bi pa ne bi šla…ma me ne morš zastopit k včasih še sama sebe ne…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Nočko pa lepe sanje

…ja ne pusti ga čakat…pa kaj lepega se pomenta…nočko

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Predvsem si ne smeš sile delat – počasi boš našla svoj kos sveta – jst ne dvomim

hja… maximalno bi bilo… kaj pa vem… celo poletje? ;)))))))))))))))

s psi je mal težje prenočišče dobit v glavni sezoni. Ko sem imela še škotskega ovčarja, me je lepo zunaj počakal. Ta dva sta pa mal drugačne sorte in se bojim, da bi celo noč preživela v klicanju svojega ljubega gospodarja… Mene, jasno :))

kaj ste počeli?

lulali v jezero? metali smeti vanj?

preganjali najstnice?… trgali zaščiteno planinsko cvetje? Lovili ribe?

:))

…. he, he … vsekakor je pestro, nikakor pa dolgčas s “kosmatinci”

Sicer pa : kakšne izkušnje maš s temi “kosmatinci” po naših kočah ? Spustijo “pod streho” tudi kužije ali so kakšni problemi ?

… ti povem “na privat” če hočeš … samo če te bo “trgalo” od smeha, pa če boš od smeha padla s stola … sm te opozoril …. :))))

…eh…grem zdej…sem kr mal slabe volje postala…imej se lepo še naprej

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Upam, da nism karkoli narobe rekel oz kar ne bi smel – če sm preprosto : oprosti

Lepo se imej, lepe sanje

Nočko

hja, škot je bil vzgojen in lep in pameten in ohinsploh… in je bil z nami na Sedmerih notri, pa na Komni tudi…. na Črni prsti je moral pa zunaj ostat, ampak, ker ni nič lajal, sem ga lepo ponoči pretihotapila noter :)))))))))))

pa mensezdi, da na KRedarici tudi niso dovolili psa noter… več se pa ne spomnim… Se spomniš Božota? S Kredarice? ;))

ej, pol pa rajš pazi na besede, ker pes leži pod stolom, da ga pri padcu ne bom speštala ;))

čvekaaa :))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close