Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NA MORJE

NA MORJE

aha, najprej on.. se pravi, spredaj… da ga boš lahko v ritko gledala :)))))

Zakaj pa nočko?

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

OK – zdej dobiš – a tisti naslov, ki ga imaš ob nicku ?

Nism bil že lep čas gor, tako, da bi težko rekel, da ga poznam

Smo pa včasih bili več po tistih koncih – kot kašni ekstremisti, adrealinski norci al kakorkoli že imenuješ počeli ture, kot npr. iz Zadnjice na Kredarico, nato na Triglav, pa čez Luknjo nazaj … v enem dnevu … z nekje vsega 3 urami spanja … oz s plesa, žurke … na Triglav .. pa nazaj na žurko … :))

ufa :))))))))))))))))

no, jaz sem bolj na izi varianto.. počasi se daleč pride. Pa najbolj mi je pomembno, da je tempo enakomeren in da imam roke zase (da mi ni treba nikogar za rokco držat).

Božo je bil na Kredarici še pred vojno… Zdaj tudi jaz nikogar več ne poznam. Takrat je pa sestra delala na Komni :))

ja, tisti je taprav :)))

Zdej sm poslal – prihaja – kmalu bo pri tebi – razen če ne bo imel kej gužve na poti … :))))

Predvsem je važno, da ne pretiravaš in ne precenjuješ lastnih sposobnosti !

Tvoje pravilo je zlata vredno – enakomerno, počasi … sicer pa … kako bi človek zajel vse lepote gora, ki se ti tisti čas “podijo” okrog glave

Pomemben je tudi trening oz kondicija – jst imam letos v planu eno “traparijo” (ti povem, ko bo čas za to) …. bom še videl kako bo šlo, ker največ tečem oz bicikliram – za v gore pa je trenutno kondicije zgolj za nekje 6-8 ur, bom moral še malo natrenirat

jaz pa ne zastopim čisto dobro tele kondicije.. jaz je tudi nimam, pa popolnoma ok preživim v gorah.. Pa kaj pol, če sem zadihana, švicati je pa tako zdravo…no, malo manj za tistega, ki za tabo hodi :)))))))))))))))

:)))

sem ti že odgovorila… a sam še midva tle gor čvekava? :)))))))

…. jst sm tu tudi poslal nekaj nazaj …. boš videla kaj se pravi modrina

Ja – očitno sva samo mi2 – boš še dolgo tu

… očitno jo imaš čisto dovolj oz ravno prav

ma, še parkrat se bom morala prijavit, pa bom vse skupaj poslala v maloro :)))))))))))))))

zdaj grem ven… psa morata še zadnjič danes lulat… pol pa pridem nazaj :))

Lepo se imej – grem tudi jst

Nočko

a imaš ti tudi psa?

…ni panike…ko meni pač neki v glavo šine je pol tako…nisi bil ti krivec…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

New Report

Close