Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na morju nisem bila ze 15let

na morju nisem bila ze 15let

Pa bi rada sla 😞

 

finance? sem na istem

ze 13 let ga nisem videla

zal

privoscim si lahko okoli 400€ za dopust

Jaz sem živel nekaj časa na obali in nikoli nisem šel na plažo. Domačini tudi v glavnem ne.

Jaz živim na obali, pa se nisem kopala že 15 let v našem morju. Sem pa šla včeraj mimo parih plaž. Vse nabito, morje umazano, itak mlaka, baje 27 stopinj.  V kratkem bo 30. Razen če uživaš ležat na brisači ob neznancih ko sardine in se namakat v vroči vodi, res ne vidim smisla.

po svoje

jaz bi takoj zivela na slo obali

obozujem morje

Odgovor na objavo uporabnika
Jaka muda, 04.07.2022 ob 06:39

Jaz sem živel nekaj časa na obali in nikoli nisem šel na plažo. Domačini tudi v glavnem ne.

Res je! Včeraj tam ob Žusterni in Žusterna, bila zjutraj z vozičkom, vse kar slišiš je Albansko, bosansko, nekaj zahodnjakov vmes (nemško, angleško) in kup notranjcev. Domačinov sploh ni.:)))

Odgovor na objavo uporabnika
vsak961, 04.07.2022 ob 06:42

po svoje

jaz bi takoj zivela na slo obali

obozujem morje

Ker ne živiš tukaj. Drugače ga ne bi. Klima je pa obupna in vedno hujše bo. Vročina nevzdržna, niti ponoči se ne shladi.

Se vidi, kdo dela pri nas. Albanci in Bosanci. In ti si lahko privoščijo morje. 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 04.07.2022 ob 06:52

Se vidi, kdo dela pri nas. Albanci in Bosanci. In ti si lahko privoščijo morje. 😀

Kaj jamraš, slovenček? Začni še ti delat, da boš za morje zaslužil.

povej kam ti ga lahko prinesemo – nekaj litrov. 

Odgovor na objavo uporabnika
morje368, 04.07.2022 ob 06:34

Pa bi rada sla 😞

 

Zgleda, da bomo na enodnevne obsojeni, ker nocitve so predrageee

A sva bila mogoč pred 15. leti skupaj v Crikvenici.

Odgovor na objavo uporabnika
sam vprašam, 04.07.2022 ob 07:26

A sva bila mogoč pred 15. leti skupaj v Crikvenici.

Ti in jaz? Ja, ampak je že 16 let tega.

 

Na letovanjih otrok vedno potrebujejo dodatne roke. Razmisli.

Saj si dobila bone. Bi lahko šla, če bi hotela.

To pa sploh ni vredno življenja !!      Si ne predstavljam morja, vsaj dvakrat na leto..

Sicer ne poveš kaj je vzrok, finance ali kaj drugega….Kakorkoli, ti privoščim in zaželim vsaj kakšen dan morja letos!

lahko greš z mano. , sem moški 35 let, od tebe ne zahetvam nobene usluge. prvo na enodnevni izlet na slo obalo, potem pa za kaj daljšega če se bova družabno ujela. napiši svoj mail. na morju je super grem vsak teden dvakrat.

 

Če bi si res tako želela to morje bi že zdavnaj šla. Če nimaš financ greš pač na enodnevni izlet. Vlaki/busi….skoraj zastojn. Zadnje dve leti si imela bonov za 300e, če bi želela biti čez noč.

Jaz pa umiram do dolgčasa na morju, tako da grem raje kam drugam.

Enkrat sem se pogovarjala z enim Hrvatom, ki je dolgo živel ob morju in se sploh ni kopal tam.:)

Odgovor na objavo uporabnika
cien, 04.07.2022 ob 08:19

Enkrat sem se pogovarjala z enim Hrvatom, ki je dolgo živel ob morju in se sploh ni kopal tam.:)

Kje pa?    V oddaljeni mlakuži?

In zakaj ne greš?

Če bi rada šla pejt ane, kje je problem?

Zadnjic sem bila na morju leta 2010. Torej letos bo 12 let, da nisem sla. Ampak ne samo na morje. 12 let nisem imela dopusta oziroma dopust sem preživela doma. Zaradi denarja. Ne ostane za dopust. Zdaj na rast cen bo se manj.

New Report

Close