Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na planet tv oznanila, da pričakuje 13.otroka

Na planet tv oznanila, da pričakuje 13.otroka

OMG pa kaj je ta ženska stroj za rojevanje? Pa koga to briga kaj ta baba samo seksa? Meni se gabi. zastonj delovna sila je to pa otroci morajo skrbeti za otroke. Država jim je posodila računalnike.

O kom to govoriš?

Meni se to sploh ne zdi normalno in pohvale vredno.  Prej bi rekla, da gre za neko obsedenost.

Gre se za družino Cerar, povezave zdaj sicer ne najdem.

Meni je bila pa všeč, pri tolikih otrocih se ji sploh ne vidi, da jih ima toliko. In videti je srečna in zadovoljna, za razliko od mnogih, ki z enim ali dvema komaj zmorejo (zmoremo). In če po eni strani se piše, da je Slovencev vedno manj, a ni lepo, da vsaj nekdo popravi to povprečje?

In taki otroci bodo imeli delovne navade, za razliko od takih, ki jim je vse k riti prineseno. Uf, kako gredo pa meni na živce ljudje, ki se zgražajo nad njo.

 

A ti si pa sitna, ker ti noben noče cure posodit, da bi imela kakšnega tudi ti?

Vedno te neumne izjave, ki število otrok povezujejo s količino seksa.

Kot je nekoč rekel en moder mož: če jih imaš več kot 3 sta samo dve možnosti:  vojaška komanda ali razpuščenost. Za karkoli drugega preprosto ni časa.

Odgovor na objavo uporabnika
klllop, 24.10.2021 ob 18:16

OMG pa kaj je ta ženska stroj za rojevanje? Pa koga to briga kaj ta baba samo seksa? Meni se gabi. zastonj delovna sila je to pa otroci morajo skrbeti za otroke. Država jim je posodila računalnike.

Bravo, čestitke družini. Tebi se gabi? Zakaj?

Meni to ni normalno. Spet nov otrok na grbi drugih otrok. Mogoče je za prve tri res skrbela ona, potem pa skrb za sorojence prevzamejo starejši otroci. Pa prostovoljna gasilka, pa pevka, pa gradbenica, hiperaktivma oseba z motnjo pozornosti, 100 stvari bi naenkrat počela, pa še sama ne ve kaj. Ubogi otroci, ki sploh niso imeli staršev. Kdaj jim je brala pravljice, se z njimi učila brat, računat??? Nikoli, ker so za to poskrbeli starejši otroci. Kdaj si je za vsakega posebej vzela pol ure časa na dan, ker mali otroci to rabijo??? Nikoli, ker ni bilo časa za take stvari.

Odgovor na objavo uporabnika
Blesavka, 24.10.2021 ob 19:55

Meni to ni normalno. Spet nov otrok na grbi drugih otrok. Mogoče je za prve tri res skrbela ona, potem pa skrb za sorojence prevzamejo starejši otroci. Pa prostovoljna gasilka, pa pevka, pa gradbenica, hiperaktivma oseba z motnjo pozornosti, 100 stvari bi naenkrat počela, pa še sama ne ve kaj. Ubogi otroci, ki sploh niso imeli staršev. Kdaj jim je brala pravljice, se z njimi učila brat, računat??? Nikoli, ker so za to poskrbeli starejši otroci. Kdaj si je za vsakega posebej vzela pol ure časa na dan, ker mali otroci to rabijo??? Nikoli, ker ni bilo časa za take stvari.

Ne moreš soditi kar tako počez.

Odgovor na objavo uporabnika
yelll, 24.10.2021 ob 19:58

Ne moreš soditi kar tako počez.

SEveda lahko. Tudi njen dan ima samo 24ur. Simpl matematika.

To je načrtovanje družine po zdravi kmečki pameti.

Nimam proti, če ima slovenska katoliška družina toliko otrok. Drugače je če bi šlo za kakšno cigansko ali muslimansko družino, potem pa je druga zgodba.

Jaz pa kar ne morem verjeti, kako zelo dobro izgleda! Vitka, luštna.

Odgovor na objavo uporabnika
supr, 24.10.2021 ob 20:20

Nimam proti, če ima slovenska katoliška družina toliko otrok. Drugače je če bi šlo za kakšno cigansko ali muslimansko družino, potem pa je druga zgodba.

Jaz pa kar ne morem verjeti, kako zelo dobro izgleda! Vitka, luštna.

Koliko otrok imaš ti?

Jaz jo poznam osebno in tudi vem kje živjo. Težko je obtoževati, ker kaj se dogaja za 4 stenami nihče ne vem, razen oni sami. Je pa res, da so otroci samorastniki, saj ona ni veliko doma, moža pa tudi cele dneve dela. Ona pa mu pomaga, ali pa hodi k kmečkim ženam, h gasilkam, poje, snema spote itd…. Vse povsod jo je dosti. Skratka starejši otroci skrbijo za mlajše. Je pa očitno res z njo nekaj ne narobe, ampak ima neko željo, po tem, da je ves čas v pozornosti, da se jo hvali. Tudi zato ima verjetno toliko otrok. Ker sori ženska, ki sexa brez zaščite in ima še mensturacijo, ne more biti v meni in ne more rečti, da ni načtovala oziroma je bilo nepričakovano. To je lapsus. Ona bo imela še otroke, dokler jih resnično ne bo več mogla imeti.

So pa zelo verni, tako da zaščite ne uporabljajo in tudi pazijo ne, ker sexata iz ljubezni in ko sexata pride do izliva in če imata žegen, se jajčece oplodi 🙂

Tako nekako gre to. Ne moreš ne uporabljati zaščite in sexati pa rečti, da ni bilo pričakovati.

O ja v vrtec je otroke vozila brez avtosedežev, vse otroke je napokala v en avto, ko je odprla vrata, so ta stareješi peljali za rokice male škrate v vrtce, ona je v naročju nesla tistega, ki je bil najmlajši. Iz avta za 5 oseb je ven poskakalo okoli 8 otrok lahko tud več …. No koliko je pa to ok pa tudi ne vem ne. Ampak ona se prav nič ne sekira in ne boji, da bi jo npr. lahko kdo prijavil socialni, glede na to, da vsaj 3 otroc niso bli niti preivezani, mlajši so sedeli v naročju starejših….. Mene bi bilo strah, če bi se mi karkoli zgodilo na cesti. Glede na to, da so tako velika družina, bi si res morali vmisliti kombi, pa ga nikoli niso imeli. Samo avto za 5 oseb. Na morje pa grejo  z vlakom 🙂 ona sama z vsemi otroci, mož pa mora delati.

Odgovor na objavo uporabnika
Jo poznam, 25.10.2021 ob 11:13

Jaz jo poznam osebno in tudi vem kje živjo. Težko je obtoževati, ker kaj se dogaja za 4 stenami nihče ne vem, razen oni sami. Je pa res, da so otroci samorastniki, saj ona ni veliko doma, moža pa tudi cele dneve dela. Ona pa mu pomaga, ali pa hodi k kmečkim ženam, h gasilkam, poje, snema spote itd…. Vse povsod jo je dosti. Skratka starejši otroci skrbijo za mlajše. Je pa očitno res z njo nekaj ne narobe, ampak ima neko željo, po tem, da je ves čas v pozornosti, da se jo hvali. Tudi zato ima verjetno toliko otrok. Ker sori ženska, ki sexa brez zaščite in ima še mensturacijo, ne more biti v meni in ne more rečti, da ni načtovala oziroma je bilo nepričakovano. To je lapsus. Ona bo imela še otroke, dokler jih resnično ne bo več mogla imeti.

So pa zelo verni, tako da zaščite ne uporabljajo in tudi pazijo ne, ker sexata iz ljubezni in ko sexata pride do izliva in če imata žegen, se jajčece oplodi 🙂

Tako nekako gre to. Ne moreš ne uporabljati zaščite in sexati pa rečti, da ni bilo pričakovati.

JA, sej točno to, rabi pozornost, na desetih krajih naenkrat, samo tam kjer bi mogla biti je ni. In sedaj bo tega novega otroka spet poturila otrokom, da ga vzgajajo, da bo ona lahko pela, delala in se nastavljala medijem.

Ubogi otroci res.

mene pa zanima kako sploh sexa a je to iz užitka? ne vem če sploh še kaj čuti, po tolkih porodih, pomojem  njena vagina sigurne ne more biti takšna kot npr, po 3 porodih! Mislim, da more met fajn uničeno in raztegneno. Sexa samo, da se dec sprazne in da ne gre drugam! Moje mnenje.

Pohvalno, vsak otrok je dobrodošel.

Odgovor na objavo uporabnika
Raztegnjena vagina, 25.10.2021 ob 11:32

mene pa zanima kako sploh sexa a je to iz užitka? ne vem če sploh še kaj čuti, po tolkih porodih, pomojem  njena vagina sigurne ne more biti takšna kot npr, po 3 porodih! Mislim, da more met fajn uničeno in raztegneno. Sexa samo, da se dec sprazne in da ne gre drugam! Moje mnenje.

Tale je pa nizka! Brigaj se zase in za svojo…….

Pustite žensko pri miru. Verjetno ste ji fouš. Če ima rada otroke, naj jih ima. Upam, da otrokom ni hudega.

Nismo vsi enaki. Nekateri niso sposobni imeti niti enega. (se že vnaprej opravičujem tisti, ki jih iz zdravstvenih razlogov ne morejo imeti).

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6449, 25.10.2021 ob 13:05

Pohvalno, vsak otrok je dobrodošel.

No, potem pa kar še ti zaplodi kakšnih petnajst komadov.

Ubogi otroci.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 24.10.2021 ob 19:00

Vedno te neumne izjave, ki število otrok povezujejo s količino seksa.

A ne? Meni se to tudi zdi čisto mimo. Bi bilo dovolj 1x na leto, da bi imela ženska 20+ otrok, ker pa nismo več v srednjem veku, pa vsak seks ne rezultira v otroku.

bogi otroci, prepuščeni sami sebi, ker s toliko otroci se je nemogoče ukvarjati, to je blaznost, imeti 13 otrok v teh časih. Ne razumem ljudi, ki ne znajo pravočasno uporabiti kontracepcije.

Odgovor na objavo uporabnika
Hiaria, 25.10.2021 ob 13:27

Ubogi otroci.

Meni se tudi smilijo. Imam tri, pa vidim, kako težko je zadovoljiti čustvene potrebe vsakega izmed njih. Tudi če ne bi hodila v službo in bi bil moj edini poklic mama, bi bilo težko. Tako da si jih več niti predstavljati ne morem. Kaj kmalu se namreč zgodi, da je kateri izmed otrok v tej množici prezrt, neslišan, da spregledamo njegove stiske ipd. Zlasti tisti ta pridni so v nevarnosti, saj glasni vražički že sami opozorijo nase. Seveda ni nujno, da je vzgoja pri enem ali dveh otrokih popolna, a pri takšnem številu otrok lahko z gotovostjo trdimo, da vsi niso slišani in da pravzaprav nimajo mame v pravem pomenu besede.

New Report

Close