Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Na pol nage 12 letnice

Na pol nage 12 letnice

Grem v mesto in vsaka druga smrklja s kratkimi hlacami opiknjenimi v rit in topom ki kaze pol trebuha ven. Pa ste normalni?

To je povsem normalno

Moja svakinja in brat imata 10 in 12 letnico. Gremo zadnjič v mesto in mule prideta z topki komaj preko zametkov ziz in z raztrganimi kraktimi kavbojkami odrezanimi visoko gor. Ko vidi mojo privzdignjeno obrv mi reče, da je pač vroče in so se oblekle temu primerno. Aha…zakaj pa potem tvoj 14 letni sin nima hotk in topa? A njemu pa ni vroče? Ne me basat z “vroče je”….

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj bi rekli na to, 27.06.2024 ob 08:35

Moja svakinja in brat imata 10 in 12 letnico. Gremo zadnjič v mesto in mule prideta z topki komaj preko zametkov ziz in z raztrganimi kraktimi kavbojkami odrezanimi visoko gor. Ko vidi mojo privzdignjeno obrv mi reče, da je pač vroče in so se oblekle temu primerno. Aha…zakaj pa potem tvoj 14 letni sin nima hotk in topa? A njemu pa ni vroče? Ne me basat z “vroče je”….

Meni so bolj sumljivi tisti, ki so v vročini v dolgih rokavih.

Kako ste težke, gospodinje. Zakaj se male ne bi zabavale, dokler imajo še sloka telesca? Ne bo dolgo, ko bodo enako kot ve, štrleče maščobne blazine prekrivale z metri ohlapnega tekstila.

Selam alejk!

Vreme bezsramnih.

Sem pa jst tudi videl vceraj ene 2 punci…

Grdo jebote. Neprimerno.

Sem kontal kako bo cez par let InshAllah… jst dajem mladost za to kar zenska hoce… vecina zensk pa ne da mladosti za to kar hoce moski.

 

Jaz moji vedno povem, da je njena draga lanena oblekica kot nalašč, da sonce ne peče direkt na njeno kožo in da te čiš šit kavbojke in poliester iz Kika niso ravno neki višek estetike. Da naj razmisli, čigar poglede hoče pritegnit in kaj hoče na sebi izpostavit – to kar ima v sebi ali na sebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ptica973, 27.06.2024 ob 08:57

Kako ste težke, gospodinje. Zakaj se male ne bi zabavale, dokler imajo še sloka telesca? Ne bo dolgo, ko bodo enako kot ve, štrleče maščobne blazine prekrivale z metri ohlapnega tekstila.

🙄🙄

Zakaj ne bi potem kar nage hodile okrog?

Otroci samorastniki. Kok je tega. Starši nimajo časa vzgajat.

Upam da jih ne dobijo v roke migranti…

Peljem zadnjič mojo 11 letnico in njene 3 prijateljice v kino. Oblečene so bila vse točno tako kot opisuješ. Dve sta imele še kričeče pobarvane nohte in make up na očeh pa fine torbice in šuhe s precej debelim podplatom – oz na petko že skoraj narejeno. V mojih časih me oče in mati ne bi pustila se družit z njimi.

Meni je tudi to vse malo prevec, ampak zakaj? .. Imam dva fanta, tako da hvala bogu nimam teh problemov s cunjami.., Smo zadnjic sedeli na pijaci v mestu, dosti mladine je bilo. In mi je bilo prav nagravzno, kako so se starci ozirali za temi mladenkami, oblecenimi v top in kratke hlace, ki pokazejo  dosti tazadnje.. Ne vem no, to je meni totalno mimo, ne toliko, da te punce ne bi smele biti tako oblecene.. Naj bodo, mlade so, ampak zamislijo naj se moski, ki to pozeljivo gledajo.. Obup!!

Odgovor na objavo uporabnika
jaz moji, 27.06.2024 ob 09:01

Jaz moji vedno povem, da je njena draga lanena oblekica kot nalašč, da sonce ne peče direkt na njeno kožo in da te čiš šit kavbojke in poliester iz Kika niso ravno neki višek estetike. Da naj razmisli, čigar poglede hoče pritegnit in kaj hoče na sebi izpostavit – to kar ima v sebi ali na sebi.

 

Tocno tako, kaj hoces pokazat, tisto v sebi ali na sebi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pop, 27.06.2024 ob 09:26

Meni je tudi to vse malo prevec, ampak zakaj? .. Imam dva fanta, tako da hvala bogu nimam teh problemov s cunjami.., Smo zadnjic sedeli na pijaci v mestu, dosti mladine je bilo. In mi je bilo prav nagravzno, kako so se starci ozirali za temi mladenkami, oblecenimi v top in kratke hlace, ki pokazejo  dosti tazadnje.. Ne vem no, to je meni totalno mimo, ne toliko, da te punce ne bi smele biti tako oblecene.. Naj bodo, mlade so, ampak zamislijo naj se moski, ki to pozeljivo gledajo.. Obup!!

Čak malo.  Kdo sedaj tu izziva?  Normaldo, da človek pogleda, če so tako opravljene.

KJE TO? V katerem mestu? 😍

Kako težko je za normalne punčke, z normalnimi starši, so praktično izolirane, na srečo imam tri ampak začne se tam v 7r. Make up za šoli celo, mame jih vozijo na gelish, cote zadnje cape, kot bi hrepenele po tem, da se jih čimprej znebijo in odrastejo. Velika žalost. Seveda, če ne najde vrednosti doma jo bo pa na cesti pa magari družbi sodrge. To so otroci prepuščeni samim sebi in svoji “pameti”, (ne)mame jim nabavijo smartphone, potisnejo v roke, celo naredijo profile in potem jih vzgaja splet. To so zapuščenj, zanemarjeni otroci oropani otroštva. Čemu naglica? Celo življenje bodo odrasli. A mamam se mudi, da zaživijo in so frej obveznosti. Vodstva, varstva, animacije, vzgoje. To so zapuščeni otroci nezrelih mam. Danes je takih žal že 3/4. Pri vsej tej pameti, znanju. Na delu je čisti ogabni egocentrizem. Če v mami ni globine, če mama komaj čaka, da nase navleče neumnosti in pofotka in objavi svoj veliki vzpon na Lh.grad in koktejl na morju potem preprosto ne more biti drugače. Saj zraste a nevzgojeno. Brez vodstva in primernih vrednot. Velika žalost.

Ni problem, da bi se vrstniki ozirali za njimi, problem je, da se starci. Veliko takih je tukaj na MON in razmišljajte raje o sebi kot o deklicah v zgodnjem najstništvu, pa bo vse ok.

Odgovor na objavo uporabnika
kkll, 27.06.2024 ob 09:36

Ni problem, da bi se vrstniki ozirali za njimi, problem je, da se starci. Veliko takih je tukaj na MON in razmišljajte raje o sebi kot o deklicah v zgodnjem najstništvu, pa bo vse ok.

A starci niso ljudje?

…..da si ne boste delali kakšnih utvar…..danes je že kar precej 13, 14, 15 letnic, ki se dajejo dol in vlečejo kurce sošolcem po šolskih wcjih.

Odgovor na objavo uporabnika
čunga lunga, 27.06.2024 ob 09:31

Čak malo.  Kdo sedaj tu izziva?  Normaldo, da človek pogleda, če so tako opravljene.

Ti kar zagovarjaj pedofile.. Normalen clovek, nekdo, ki ima mogoce tudi sam hci, ne gleda in ne bulji.. So razlicni nacini, kako to pogledas in opazujes.. In eni sploh niso trzali, ker je to v bistvu se otrok, drugi so pa skoraj celjust spustili do tal.. Jih je bilo sicer manjbtakih, ampak vseeno, bolani v glavah po moje.

Zakaj bi 11 letnica izzivala, ona se pac oblece, kot se oblacijo njene vrstnice in je trenutno in..

Pa imam sina, da ne bo pomote, da zato zagovarjam punce.

Zamislijo se naj tisti moski, ki vas to privlaci? Pedofilsko in nic drugega.

A se naj zdaj te punce zadekajo kot kaksne muslimanke ali kaj,? Da slucajno ne bodo izzivale..

 

Odgovor na objavo uporabnika
suzana394, 27.06.2024 ob 09:39

…..da si ne boste delali kakšnih utvar…..danes je že kar precej 13, 14, 15 letnic, ki se dajejo dol in vlečejo kurce sošolcem po šolskih wcjih.

A ti tudi ko si tako seznanjena

Odgovor na objavo uporabnika
Ursa684, 27.06.2024 ob 09:40

Ti kar zagovarjaj pedofile.. Normalen clovek, nekdo, ki ima mogoce tudi sam hci, ne gleda in ne bulji.. So razlicni nacini, kako to pogledas in opazujes.. In eni sploh niso trzali, ker je to v bistvu se otrok, drugi so pa skoraj celjust spustili do tal.. Jih je bilo sicer manjbtakih, ampak vseeno, bolani v glavah po moje.

Zakaj bi 11 letnica izzivala, ona se pac oblece, kot se oblacijo njene vrstnice in je trenutno in..

Pa imam sina, da ne bo pomote, da zato zagovarjam punce.

Zamislijo se naj tisti moski, ki vas to privlaci? Pedofilsko in nic drugega.

A se naj zdaj te punce zadekajo kot kaksne muslimanke ali kaj,? Da slucajno ne bodo izzivale..

 

Ne zagovarjam pedofilov. Je pač tako v naravi, da je moški lovec in bolj, ko je plen privlačen, bolj ga bo gledal.

Ma kakim sošolcem …. sošolci nimajo za burek. Grem v klub in se lepijo name tam 14 – 16 z raznmi ponudbami – kupi mi koktejl pa ti jo dam za pošlatat, kupi nam boat pa ti ga zdrkam, kupi mi xy pa lahko gledaš kak se zalizujemo in šlatamo.

To niso nobene punčke in deklice ampak so mladoletne kurbetine, ki točno vedo kaj počnejo. Punčka pri 8mih mogoče res ne ve zakaj jo ima, pri 11tih, če jih starši nič ne naučijo pa točno vedo. Pedofilom je tiče za porezat, take kurbetine pa preoblečt in delat poslat. Se je pa za vprašat, kaj je s starši, da pustijo otrokom, da se tako oblečejo…. ko jo bo kak migrant za ovinkom dobil, bo pa samo on kriv. Well zame so krivi tudi starši, saj taki dobesedno na telesu piše FUCK ME.

Nekdo je omenil vožnjo v kino: tudi jaz sem mulca in kolegice že peljal do kina – to so meli eno sanso popularnosti v 6-8 razred. In se je tudi nekajkrat zgodilo, da se je kaka sošolka oblekla v kurbetino. Beri topek z zametki jošk in hlače, da se pol riti vidi. Ko sem jo videl, sem ji povedal, da je take ne morem peljat in da jo lahko starši pripeljejo v kino.

New Report

Close