Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Na pol nage 12 letnice

Na pol nage 12 letnice

Al kaj?

A v kopalkah pa ni problema?  Ja poletje je. Vroče je. Nismo musliji.

Naj nosijo kar jim paše, sploh v družinskem okolju, mislim kakšna debata…a nismo v sloveniji?

Oblači se priložnosti primerno.

Delam v pretežno moškem kolektivu 20-30 let – večina nas nima hčerk hahaha – še sinov ne – se gremo večkrat past na te peechkice. Zadnja leta jih je povsod dovolj.

Zadnjič sem videla v vrsti pri sladoledarju, mama in hči, na uč stara kakšnih 12 let. Hči oblečena zgoraj mini top, pod njim nič, punca seveda raste, se razvija, ima na pol zrele dojke in vse je prosevalo čez top. Kazala cel trebuh. Spodaj kratke hlače – pajkice, ki pokrijejo pol riti.

Desci so se slinili in to tisti zapiti atki, ki visijo v sosednjem bifeju cele dneve.

Najhuje od vsega pa to: mami je na faci prav pisalo, kako je ponosna na hči, kako se slinijo po njej, prav tist izraz zadovoljstva, tak glup nasmeh, gleda hči, gleda desce iz bifeja, prav uživala ženska v tem, ko so hči ogovarjali. Pa fuj, ogabno je to! Punci je bilo ob vsem tem vidno nerodno.

Tako da kar se mene tiče… 12 letnice si same sigurno ne financirajo teh cot..

Nisem stara zadirčna baba, rada imam mladino in prav lepo je videt lepe mlade punce. Ampak tole razkazovanje je totalno bolano! Da svojo hči zreduciraš na seksualni objekt za stare desce, kaj mamam ni jasno! To ni vprašanje mode, izražanja, “mladi naj bodo mladi”, ampak dostojanstva!

Odgovor na objavo uporabnika
Ursa684, 27.06.2024 ob 09:40

Odgovor na objavo uporabnika
čunga lunga, 27.06.2024 ob 09:31

Odgovor na objavo uporabnika
Pop, 27.06.2024 ob 09:26

Meni je tudi to vse malo prevec, ampak zakaj? .. Imam dva fanta, tako da hvala bogu nimam teh problemov s cunjami.., Smo zadnjic sedeli na pijaci v mestu, dosti mladine je bilo. In mi je bilo prav nagravzno, kako so se starci ozirali za temi mladenkami, oblecenimi v top in kratke hlace, ki pokazejo  dosti tazadnje.. Ne vem no, to je meni totalno mimo, ne toliko, da te punce ne bi smele biti tako oblecene.. Naj bodo, mlade so, ampak zamislijo naj se moski, ki to pozeljivo gledajo.. Obup!!

Čak malo.  Kdo sedaj tu izziva?  Normaldo, da človek pogleda, če so tako opravljene.

Ti kar zagovarjaj pedofile.. Normalen clovek, nekdo, ki ima mogoce tudi sam hci, ne gleda in ne bulji.. So razlicni nacini, kako to pogledas in opazujes.. In eni sploh niso trzali, ker je to v bistvu se otrok, drugi so pa skoraj celjust spustili do tal.. Jih je bilo sicer manjbtakih, ampak vseeno, bolani v glavah po moje.

Zakaj bi 11 letnica izzivala, ona se pac oblece, kot se oblacijo njene vrstnice in je trenutno in..

Pa imam sina, da ne bo pomote, da zato zagovarjam punce.

Zamislijo se naj tisti moski, ki vas to privlaci? Pedofilsko in nic drugega.

A se naj zdaj te punce zadekajo kot kaksne muslimanke ali kaj,? Da slucajno ne bodo izzivale..

 

 

Da je ‘in’?

In vse, kar je ‘in’ je dobro in je treba temu slediti?

Bo treba nauciti deklice, da razmisljajo s svojo glavo in sledijo sebi, ne tistemu, kar je ‘in’, ker tega ‘in’ je vedno precej, v vseh starostnih obdobjih, bo kot odrasla zenska tudi vsemu temu sledila?

 

Za skoraj otroka, kar 12-letnica je, se mi vse na izvolte ne zdi primerno. V današnjih časih se mi zdi vzgoja otrok in vcepljanje pravih vrednot veliko težje kot še nekaj let nazaj. Ste pa nekateri podali dobre argumente, kako prepričati dekleta, da se cenijo in ne podlegajo miselnosti tropa ovac.

hja le od koga so to povzele..

Odgovor na objavo uporabnika
to je to282, 27.06.2024 ob 10:14

 

Da je ‘in’?

In vse, kar je ‘in’ je dobro in je treba temu slediti?

Bo treba nauciti deklice, da razmisljajo s svojo glavo in sledijo sebi, ne tistemu, kar je ‘in’, ker tega ‘in’ je vedno precej, v vseh starostnih obdobjih, bo kot odrasla zenska tudi vsemu temu sledila?

 

Da razmisljajo s svojo glavo in SLedijo sebi. Sej pa razmisljajo. Sej sledijo sebi. Al ne?

A niso slisale da se do poroke caka?

Sledijo sebi. Sej te namene majo. 😉

Men to ni. Punčke se tako oblačijo, ker večinoma hočejo biti bolj odrasle.

Pri tem pa niti ne pogledajo okoli sebe in ne vidijo, da se odrasle ženske pač ne oblačijo tako. V bistvu samo poudarjajo svojo nezrelost….in na žalost je ravno to tisto, kar je slinavcem še bolj privlačno. Nekdo bi jim moral to povedati…če že starši ne.

ampak zamislijo naj se moski, ki to pozeljivo gledajo.. 

 

1) V ženski naravi je, da se razkazujejo (plešejo, kuhajo, rojevajo itd.). Še ko sem sodeloval z Mladinskim domom Malči Belič je Marko Juhant rad namignil na kakšno tako “razgaljenko” z besedami: “Glej jo, se že trži!”.

Ženska namreč najbolj zameri ČE JE NE pogledajo!

In se strinjam, da so ravno matere tiste, ki so krive za vse skupaj. One so najbolj ponosne, če imajo lepe hčere, še bol kot hčere same …..

2) V moški naravi je, da jih opazimo. Je že 100.000 let tako in še 100.000 let bo. V moški naravi je, da ščitimo ženske, gradimo dom, financiramo. Oplojujemo.

 

 

Morda je najbolj hudo tistim ta grdim:

Janja Roblek, Svetlana Makarović (zato povzroča škandale), enako Manca Košir, Jerca Legan, Tina Gaber in Tea Petrin, pa darja Radić, kloaka, Telebajsika, Jerneja Jug Jerše, Ana Praznik, Mija Janković, Nataša Sukić Fukić, Violeta Tomić, Alenka Ermenc, Polonca Dobrajc, ….

Pa to ni nič slabega. Vsaj nekaj za oči pasit. 🤩

Ne bodite takšne. Tam do 16ega so še vsaj za pogledat. Potem je že vse zamaščeno in celulitasto.

Res je, dvanajstletnice hodijo okrog oblečene kot prostitutke! Punce so še mlade, nimajo še lastne pameti, same sebi se zdijo frajerke in fensi. Za vse to so krivi starši, matere in očetje, ki se s svojo hčerko ne pogovorijo in ji ne povedo, da se mora spoštovati in ceniti, samo sebe, svoje lastno telo, ampak, da je ta način napačen!

Ko sem bila sama mlada, so bila moderna mini krila nad koleni, Nosile smo taka krilca ali pa obleke, ali pa smo imele oblečene kavbojke in majco ali pa bluzo. Nobena ni hodila na pol naga naokoli.

Ni čudno, da se migrantom zrola, ko vidijo na pol nage punce.

Kako pa naj hodijo po vase? Kratke hlace do kolen,  dolge hlace poleti, majce cez rit? Tako se pac zdaj nosi in letnemu casu primerno.. Sej pozimi so pa hodile v trenirkah in sirokih majcah naokrog, a tudi zdaj bi mogle bit take?

A ko ima 45 plus letnica tak kratek top, ki ji niti priblizno.ne pase, niti ne izgleda okusno, je pa OK?

Zadnjic je nasa receptorka/informatorka, ki bo skoraj 50 v takem topu prisla v sluzbo, je bila poslana domov, naj se oblece letom in funkciji  primerno..

Ne vidim problema, ce mladina nosi majco in kaze popek in kratke hlace.. Halo, zakaj pa ne?

Problem imajo tisti, ki. Jih to privlaci in to seksualizirajo.. Velik problem.. Za prijavit skoraj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
poletje v juniju, 27.06.2024 ob 11:07

Res je, dvanajstletnice hodijo okrog oblečene kot prostitutke! Punce so še mlade, nimajo še lastne pameti, same sebi se zdijo frajerke in fensi. Za vse to so krivi starši, matere in očetje, ki se s svojo hčerko ne pogovorijo in ji ne povedo, da se mora spoštovati in ceniti, samo sebe, svoje lastno telo, ampak, da je ta način napačen!

Ko sem bila sama mlada, so bila moderna mini krila nad koleni, Nosile smo taka krilca ali pa obleke, ali pa smo imele oblečene kavbojke in majco ali pa bluzo. Nobena ni hodila na pol naga naokoli.

Ni čudno, da se migrantom zrola, ko vidijo na pol nage punce.

Tudi jaz sem stara. Ampak takšne izjave, da se migrantom zrola, pa ne morem prebavit.

S takimi izjavami, bodo naše punce lahko v bodočnosti nosile samo še hidžab.

Kaj je komu všeč je irelevantno.

Moja generacija pa je nosila oprijete hlače in bratove (ali očetove)vsaj 3x prevelike srajce.  Enkrat sem se pri svoji 36 št. oblačil kupila pulover št. 56. trikrat zavihani rokavi in ajd v svet.

Pa so se starci tudi zgražali nad nami.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dfdaa, 27.06.2024 ob 11:24

Kako pa naj hodijo po vase? Kratke hlace do kolen,  dolge hlace poleti, majce cez rit? Tako se pac zdaj nosi in letnemu casu primerno.. Sej pozimi so pa hodile v trenirkah in sirokih majcah naokrog, a tudi zdaj bi mogle bit take?

A ko ima 45 plus letnica tak kratek top, ki ji niti priblizno.ne pase, niti ne izgleda okusno, je pa OK?

Zadnjic je nasa receptorka/informatorka, ki bo skoraj 50 v takem topu prisla v sluzbo, je bila poslana domov, naj se oblece letom in funkciji  primerno..

Ne vidim problema, ce mladina nosi majco in kaze popek in kratke hlace.. Halo, zakaj pa ne?

Problem imajo tisti, ki. Jih to privlaci in to seksualizirajo.. Velik problem.. Za prijavit skoraj.

 

ampak zakaj pa fantje ne hodijo taki okoli? zakaj se oni celo kopajo v tistih hlamudračah do kolen?

zakaj se je treba pretvarjati, da izpostavljanje ritnic in jošk ni seksualizacija?

Odgovor na objavo uporabnika
Zvarek, 27.06.2024 ob 10:02

To niso nobene punčke in deklice ampak so mladoletne kurbetine, ki točno vedo kaj počnejo. Punčka pri 8mih mogoče res ne ve zakaj jo ima, pri 11tih, če jih starši nič ne naučijo pa točno vedo. Pedofilom je tiče za porezat, take kurbetine pa preoblečt in delat poslat. Se je pa za vprašat, kaj je s starši, da pustijo otrokom, da se tako oblečejo…. ko jo bo kak migrant za ovinkom dobil, bo pa samo on kriv. Well zame so krivi tudi starši, saj taki dobesedno na telesu piše FUCK ME.

Nekdo je omenil vožnjo v kino: tudi jaz sem mulca in kolegice že peljal do kina – to so meli eno sanso popularnosti v 6-8 razred. In se je tudi nekajkrat zgodilo, da se je kaka sošolka oblekla v kurbetino. Beri topek z zametki jošk in hlače, da se pol riti vidi. Ko sem jo videl, sem ji povedal, da je take ne morem peljat in da jo lahko starši pripeljejo v kino.

Debilni starši so to kupili in požegnali. Ko jo bodo cigani/migranti/pedoti/jugovina dobili v roke bo pa jok.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 27.06.2024 ob 11:41

ampak zakaj pa fantje ne hodijo taki okoli? zakaj se oni celo kopajo v tistih hlamudračah do kolen?

zakaj se je treba pretvarjati, da izpostavljanje ritnic in jošk ni seksualizacija?

    SE strinjam. Ni se treba pretvarjat ker mejkapiranje, dolgi nohti, obtisnjeno in razgaljeno JE seksualizacija  in popolnoma nič drugega. In glupe in nemočne kot so so čudovit plen baby lamb, baby beef.

Odgovor na objavo uporabnika
Butare, 27.06.2024 ob 11:47

    SE strinjam. Ni se treba pretvarjat ker mejkapiranje, dolgi nohti, obtisnjeno in razgaljeno JE seksualizacija  in popolnoma nič drugega. In glupe in nemočne kot so so čudovit plen baby lamb, baby beef.

no nihče ne daje nikomur pravice, da se nasilno loti drugega človeka oz. si domišlja, da imam kakšne pravice brez konsenza. Nastavljanje je tisočetja dolga praksa ženskega prispevka k ohranjanju vrste in prav je, da se ženskice tega zavedajo, ne pa da same sebe farbajo, da kažejo joške in ostale atribute zaradi sebe.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 27.06.2024 ob 11:52

no nihče ne daje nikomur pravice, da se nasilno loti drugega človeka oz. si domišlja, da imam kakšne pravice brez konsenza. Nastavljanje je tisočetja dolga praksa ženskega prispevka k ohranjanju vrste in prav je, da se ženskice tega zavedajo, ne pa da same sebe farbajo, da kažejo joške in ostale atribute zaradi sebe.

Hh… tole ni za ohranjanje vrste😅

 

Odgovor na objavo uporabnika
Žalostno ja, 27.06.2024 ob 10:07

Zadnjič sem videla v vrsti pri sladoledarju, mama in hči, na uč stara kakšnih 12 let. Hči oblečena zgoraj mini top, pod njim nič, punca seveda raste, se razvija, ima na pol zrele dojke in vse je prosevalo čez top. Kazala cel trebuh. Spodaj kratke hlače – pajkice, ki pokrijejo pol riti.

Desci so se slinili in to tisti zapiti atki, ki visijo v sosednjem bifeju cele dneve.

Najhuje od vsega pa to: mami je na faci prav pisalo, kako je ponosna na hči, kako se slinijo po njej, prav tist izraz zadovoljstva, tak glup nasmeh, gleda hči, gleda desce iz bifeja, prav uživala ženska v tem, ko so hči ogovarjali. Pa fuj, ogabno je to! Punci je bilo ob vsem tem vidno nerodno.

Tako da kar se mene tiče… 12 letnice si same sigurno ne financirajo teh cot..

Nisem stara zadirčna baba, rada imam mladino in prav lepo je videt lepe mlade punce. Ampak tole razkazovanje je totalno bolano! Da svojo hči zreduciraš na seksualni objekt za stare desce, kaj mamam ni jasno! To ni vprašanje mode, izražanja, “mladi naj bodo mladi”, ampak dostojanstva!

Eno podobno smo dobili na počit.delo. Ogabni komentarji poročenih decov, očkov celo. Mmmm a ti diši? Slinil so se okol nje pol pa najbrž drkal na veliko. Una pa vsa glavna kakšne sms je ji pišejo. Pol so pa Vegan ipd krivi. Pa to je vse izrojeno! Prvo in osnovno pa z mamam vred. Te so te, ki naj bi imele razum, vedenje, dostojanstvo. Pol pa mi prav smrkla, da se počut ogrožena od moških ? Pa pravm da bo najbrž izbor oblačil problem. Gleda kot teslo. Prav da se oblači kot ji je všeč. Ja. Khm. Zakaj ji je to všeč? Ker ena starleta na videu skače pol naga? Ja ona ma varnostnike in dela to za milijone in ne zastonj :). Kje je tu mama? Lajdra, pijana, ločena, na antidepresivih? Pa ji povem, da imamo pamet zato da jo uporabljamo in da čebelam ni mar, če je tebi všeč hodit posuta s cvetnim prahom ampak bodo priletele ker v njihohi percepciji ponujaš to kar one hočejo. Začela je hoditi oblečena spodobno čeprav takih oblačil skoraj ni imela. Zakaj? Kje je mama? Aja ukvarja se sama s sabo..

taka, ki hodi okoli tako napravljena, te primerjave s čebelami in cvetim prahom ne bo razumela.

 

Odgovor na objavo uporabnika
lažeš, 27.06.2024 ob 12:05

taka, ki hodi okoli tako napravljena, te primerjave s čebelami in cvetim prahom ne bo razumela.

 

Pa je a veš. Samo noben ji ni povedal, noben se nikoli ni z njo ukvarjal, pogovarjal. Dala sem več primerjav: sprehod nudista v gozd, komarjem in kačam ni mar, če je nudizem njegovo prepričanje in je njemu všeč. Ljudje se pred škodljivci, plenilci ..primerno zaščitimo. Tudi z obleko. Tako pač je. Še nikoli ni bili drugače. Osnovna kmečka pamet. Ki se je očitno nekje v evoluciji izgubila. Saj tud v japonkah/supergah hodijo ljudje v gore. Kako je to mogoče?? Žal je. Očitno so vse informacije/razum šle mimo njih. Noben jim ni povedal.. :).

Halo?? Poletje je..

In to se prodaja, ali mislite, da, si te punce to same šivajo?

Torej kar se tiče oblačil, naj nosijo, kar jim paše in se dobro počutijo, pa magari kažejo popek..

Me bolj zmotijo ženske srednjih let, ki kažejo popek, letom in postavi neprimerno..

Sem pa proti umetnim nohtom in pretiranemu ličenju, to me pa moti pri 12 plus letnicah..

Kar se tiče cunj, tak je pač trend, vse so iste bolj kot ne..

Bo, ko bo 40…🤣

Takrat se ve oblecete pa zacnete šparat, “”cenit””, spoštovat i te fore…

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 27.06.2024 ob 12:16

Bo, ko bo 40…🤣

Takrat se ve oblecete pa zacnete šparat, “”cenit””, spoštovat i te fore…

ni citiralo… razumela bo tole s cebelami pa kako se res mora cakat do poroke, ko bo 40…

Al pa tudi ne…

New Report

Close