Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NA političnem čveku sem našel nekaj dobrega

NA političnem čveku sem našel nekaj dobrega

TAko se dela primož, pa imaš dovolj denarja, ga bom povabil v svet zavoda, ma kar za predsednika

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož, verjemi, da se ne splača – vsaj če sodim po Remškarju. Tudi če pustim vnemar, da mi je osebno zelo nesimpatičen, je še kljub temu bolj “podnovski” kot kaj drugega: ne zna komunicirat, druge strani ne posluša, samo trobi svojo edino in zveličavno resnico v tisoč možnih variantah, naj bi bil zdravnik, pa ne pokaže za bolne, stare ali njihove svojce niti pikice razumevanja, zdi se mu, da imajo preveč pravic, preveč brezplačnega, potem pa ne cenijo!, kar dobijo, rakavi bolniki izsiljujejo z zahtevami po bioloških zdravilih!, to stane…
Nisem vedela, da je pri RK in si sploh ne morem predstavljati, da opravlja humanitarno delo!
Evo, vem, da nisi hotel tega, ampak me že dolgo slabi, če ga zagledam in zdaj sem pač bruhnila.

MA to je bil samo sarkazem, jaz sem znjim že govoril, kakšen internet ste nori, veste, da ste postavljamo med pacienta iz zdravnika tehnologijo in tega pač žal ne podpiramo :-)))

Brez skrbi, da nisem navdušenj nad njim, to je smao primer, kakos e dela, če delaš samo za denar. In kako storiš, da ga dobiš.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ja in potem je tu na tone žensk, ki trdijo, da so lažne samohranilke najslabše, kar se lahko zgodi v naši državi, takšne pijavke pa brez vprašanj podpirajo….. Eni kao zakonito veliko več pokradejo, kot drugi kao ilegalno…. Pa ne, da toleriram krajo, gre se zato, da je pri nas še kako prisotna korupcija v javnem sektorju in tega se pri nas premalo zavedamo in obtožujemo. Korupcija je že zaposlovanje v JU preko zvez…..in ne izbira primernega kandidata. Veliko ljudi ni sposobnih delati v javni upravi, saj se ne zavedajo, kaj delo tam pomeni in kako ga opravljato. Delo v JU ni samo varna služba, ampak veliko več…..
Slovencem pa je očitno bolj pomembno, da soseda ne plača manj vrtca, ko mi in ima za en razred več vreden avto. Ja, pod to temo, koliko kdo plača vrtca bo 100 odgovorov, ta mož pa verjetno ne bo požel kaj preveč zgražanja…..

lp,

N.

S tem se pa močno strinjam. Inšpektorji ne rabijo iskati lukenj, ker vse piajvijo sosedje, to da nekdo ne ve na kolikih stolčkih prejema denar in kam ga usmerja to pa ni nikomur sumljivo, zato pa je treba pri majhnih pobrati.

Ko bi imeli ljudje malo več zdrave pameti.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close