Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Na prvem zmenku ji nisem povedal da imam nečaka

Na prvem zmenku ji nisem povedal da imam nečaka

Star sem 25 let in pred kratkim sem se začel dabivat z eno žensko, bla sma že na 2 zmenkih in tudi na 3. sem jo povabil. Ker pa ima moja sestra že 1 leto pa pol starega otroka, sem tega otroka dobil za nekaj ur v varstvo ker je sestra imela neke druge opravke. Ko pa sem nečaka svojega peljal na sprehod po parku pa srečam to svojo bodočo punco in seveda je bila presenečena in sem ji seveda povedal da je to moj nečak in je blo vse lepo in prav. Ko pa zvečer pridem domov me pa pokliče in sem jo mogel poslušat zakaj jaz tega njej nisem že prej povedal in kdaj sem jaz imel njej namen povedat da skrbim za otroka ravno danes(pa čeprav sma se že zmenila da se grema čez 2 dni v kino) jaz preprosto nevem več kaj narediti z njo, očitno ne prenese da če kej o meni ugotovi da je cela tečna….

Povejte mi kaj bi vi na mojem mestu naredili

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Rgrj, 03.10.2021 ob 15:55

Star sem 25 let in pred kratkim sem se začel dabivat z eno žensko, bla sma že na 2 zmenkih in tudi na 3. sem jo povabil. Ker pa ima moja sestra že 1 leto pa pol starega otroka, sem tega otroka dobil za nekaj ur v varstvo ker je sestra imela neke druge opravke. Ko pa sem nečaka svojega peljal na sprehod po parku pa srečam to svojo bodočo punco in seveda je bila presenečena in sem ji seveda povedal da je to moj nečak in je blo vse lepo in prav. Ko pa zvečer pridem domov me pa pokliče in sem jo mogel poslušat zakaj jaz tega njej nisem že prej povedal in kdaj sem jaz imel njej namen povedat da skrbim za otroka ravno danes(pa čeprav sma se že zmenila da se grema čez 2 dni v kino) jaz preprosto nevem več kaj narediti z njo, očitno ne prenese da če kej o meni ugotovi da je cela tečna….

Povejte mi kaj bi vi na mojem mestu naredili

 

 

Da ne vidiš, da je baba premaknjena? Z drugimi besedami ima hude probleme sama s sabo. Škoda, da ne obstaja evidenca takih, ker bi nam hudo olajšala življenje.

Pomahaš v slovo. Same probleme boš mel v nasprotnem primeru.

Morda pa misli, da lazes in da otrok ni tvoj necak, ampak sin.

Spoznj jo s sestro.

Bo dvojna korist.

Prvo, bo videla, da ne laze.

Drugo, sestra jo zna dobro ocenit, zenske takoj skuzimo deuge zenske.

Ce take zganja ze zdaj… kaj sele bo.

 

RUN! Samo stran od nje. Se boš celo življenje zagovarjal???

Kot ženska ne vem kaj bi bil tu problem razen tega, da se boji, da ji lažeš in da je to tvoj otrok. Če imaš kakšen “čuden” sloves, mogoče sklepa zaradi tega. Če pa si uradno priden fant, potem pa je izgleda zelo nezaupljiva in paranoična zaradi nekih preteklih travm in slabih izkušenj. Enostavno vprašaj jo kaj je njen problem. Če se ne bo hotela odkrito pogovorit ampak bo samo nabijala svoje v tri dni, je ni za obdržat.

Tole je res za pobegnit, s pridržkom kot pravi Simpl; Vprašaj – in poslušaj. Zna se zgoditi, da boš imel celo TV predstavo kar tam kjer boš vprašal in ti bo to nepozabna izkušnja. Po drugi strani pa – še vedno obstaja majhna možnost, da je vseeno normalna in se bo v bodoče še bolj normalizirala.

Samo zavedaj se, da v resnici človeka ne poznaš dokler nekje ne prestopiš njegovega (njenega) praga tolerance in se pošteno skregata. Šele po tem dogodku boš vedel pri čem si.

Prodam šivalni stroj Bagat.

Čim dlje od take.. To žensko bo motilo tud ce si bos prevec nutele na kruh namazal

Da bi meni nekdo, ki sem ga 2x videla, težil, zakaj mu nisem razlagala o vseh svojih sorodnikih in zakaj mu nisem natančno opisala, kaj mislim počet nek dan, ko se midva itak nisva imela namena videt… jaz bi mu samo zaželela vso srečo in adijo.

pa sej je nečak, ne sin, đizs 😛 morala bi bit vesela da spoznava 25letnika ki mu je zaupano varstvo otroka, marsikdo pri 25ih še sam zase ni sposoben skrbet.

Rečeš hvala lepa in nasvidenje. Tu prihodnosti ni.

in kaj naj jaz naredim: hodim s tipom skoraj dve leti že, oba v zrelih letih in samostojna … in po letu in pol (slučajno) izvem, da ima on odraslega otroka? nikoli ga omenjal ali karkoli, zdaj pa pravi samo: nisem povedal, ker to nima veze z nama

wtf???

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa naj jaz, 05.10.2021 ob 02:16

in kaj naj jaz naredim: hodim s tipom skoraj dve leti že, oba v zrelih letih in samostojna … in po letu in pol (slučajno) izvem, da ima on odraslega otroka? nikoli ga omenjal ali karkoli, zdaj pa pravi samo: nisem povedal, ker to nima veze z nama

wtf???

Kaj se nikoli v dveh letih nisi pozanimala, če ima tip otroke? V zrelih letih bi človek pač pričakoval, da jih ima….Moraš vedeti tudi to, kaj pravi o kom tudi ljudski glas.Kako ti je zatajil otroka, kaj v tem času nista imela stikov? Iskren ni, otrok je seveda tudi pomemben za vajino vezo.Ga klinc gleda .

 

V teh petindvajsetih letih si se pa  bolj slabo naučil pisat.Pri meni bi takoj izpadel…Na take stvari sem zelo pozorna…Kar se pa tiče te punce, je pa res čudna. Namesto da bi bila vesela, da se znaš ukvarjati z malimi otroki in boš dober oče, ima s tem velike probleme.Mene bi minilo na tvojem mestu.Zaradi njenega neumestnega obnašanja do tebe.Naj si dobi koga drugega, pa naj ga sekira za vsako figo.Kdo bi prenašal tečnobe vsak dan…Ni potrebe!

Ljubosumna je na necaka…. Skenslaj cimprej tako zensko…. Srecno🍀

Zelo čudna punca, s to bodo še problemi. Ampak dajmo ji še zadnjo priložnost. Greš še enkrat z njo na zmenek, če jo kaj zanima glede nečaka, ji mirno poveš. Če še naprej teži, ji rečeš, naj odraste in odideš ter prekineš stike.

Zadeva je jasna. Tako neverjetno popoln se jo zdiš, da si ne more predstavljati, da si se rodil. Sklepala je, da si padel z neba in da te prav gotovo ni mogla roditi neka navadna zemeljska mati. Kaj šele, da bi utegnil imeti popek, sestro in celo nečaka. Povsem si jo razočaral. Čim prej ji povej, da imaš EMŠO, davčno in da uporabljaš WC.

Jaz menim, da se malo lažeš oz. Govoriš polresnice. Kar sicer ne pomeni, da je punca neka perlica, ampak mislim, da bi za vsako normalno bil problem…

    Pri 25ih bi lahko bil tvoj otrok, ki ga skrivaš ali pa se samo k* naokoli.
    Na tretjem zmenku ne razlagaš nekih zelo osebnih stvari, samo običajno nanese pogovor na kakšno “si edinec ali imaš sorojence”, kjer bi komot lahko povedal “imam ata, mami, sestro in zdaj še nečaka”. To niso neke tajnosti – če si povedal, da imaš sestro, nimaš razloga tajiti nečaka. Meni bi bilo čisto mimo. Če ni bilo omembe družine ni panike. Enako kopito velja za npr. Ločene starše, očime, mačahe, hišne ljubljenčke ipd.
    Ja, če si tajil nečaka bi tudi jaz bila WTF. Kako bi pa ti reagiral, če bi njo srečal v parku z vozičkom? Pomoje ne bi bil niti toliko fer, da bi vprašal čigav otrok ampak jo samo ghostal.
    Ja, veliko 💩 zataji potomce in/ali družine na začetku zveze – nečaka pa se omeni kot preferenca za čips. Ni samo sumljivo – je zelo verjetno, da si en slab oče, ki je nosečo punco pustil in ima “danes” skrbništvo za nižjo preživnino.
    Ja, zvečer je klicala upravičeno in te spraševala zakaj nisi povedal, da imaš nečaka. 99% si še nekaj zlagal ali zatajil kaj počneš npr. Da si zmenjen s prijatelji, delaš nadure ipd.

V tej zgodbi si TI 💩 na kubik. Ona ni čisto nič neprimernega ali nespodobnega naredila. Bila je zelo spodobna, glede na tvoja dejanja. Upam, da se ceni dovolj, da najde vredu tipa – ti trenutno nisi.

Mislim, da sta vidva samo frenda za seks. V tem primeru res ni važno, kaj on ima in kaj nima in ne namerava s tabo imeti kaj več. To ti je dal jasno vedeti z njegovimi besedami.

 

ne vem, zakaj ne objavi citata…. sporočilo je namenjeno ženski, ki je z nekom leto in pol in ni vedela, da ima odraslega sina.

Odgovor na objavo uporabnika
Za avtorja, 05.10.2021 ob 03:00

V teh petindvajsetih letih si se pa  bolj slabo naučil pisat.Pri meni bi takoj izpadel…Na take stvari sem zelo pozorna…Kar se pa tiče te punce, je pa res čudna. Namesto da bi bila vesela, da se znaš ukvarjati z malimi otroki in boš dober oče, ima s tem velike probleme.Mene bi minilo na tvojem mestu.Zaradi njenega neumestnega obnašanja do tebe.Naj si dobi koga drugega, pa naj ga sekira za vsako figo.Kdo bi prenašal tečnobe vsak dan…Ni potrebe!

Za piko je presledek.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4811, 05.10.2021 ob 07:08

Jaz menim, da se malo lažeš oz. Govoriš polresnice. Kar sicer ne pomeni, da je punca neka perlica, ampak mislim, da bi za vsako normalno bil problem…

    Pri 25ih bi lahko bil tvoj otrok, ki ga skrivaš ali pa se samo k* naokoli.
    Na tretjem zmenku ne razlagaš nekih zelo osebnih stvari, samo običajno nanese pogovor na kakšno “si edinec ali imaš sorojence”, kjer bi komot lahko povedal “imam ata, mami, sestro in zdaj še nečaka”. To niso neke tajnosti – če si povedal, da imaš sestro, nimaš razloga tajiti nečaka. Meni bi bilo čisto mimo. Če ni bilo omembe družine ni panike. Enako kopito velja za npr. Ločene starše, očime, mačahe, hišne ljubljenčke ipd.
    Ja, če si tajil nečaka bi tudi jaz bila WTF. Kako bi pa ti reagiral, če bi njo srečal v parku z vozičkom? Pomoje ne bi bil niti toliko fer, da bi vprašal čigav otrok ampak jo samo ghostal.
    Ja, veliko 💩 zataji potomce in/ali družine na začetku zveze – nečaka pa se omeni kot preferenca za čips. Ni samo sumljivo – je zelo verjetno, da si en slab oče, ki je nosečo punco pustil in ima “danes” skrbništvo za nižjo preživnino.
    Ja, zvečer je klicala upravičeno in te spraševala zakaj nisi povedal, da imaš nečaka. 99% si še nekaj zlagal ali zatajil kaj počneš npr. Da si zmenjen s prijatelji, delaš nadure ipd.

V tej zgodbi si TI 💩 na kubik. Ona ni čisto nič neprimernega ali nespodobnega naredila. Bila je zelo spodobna, glede na tvoja dejanja. Upam, da se ceni dovolj, da najde vredu tipa – ti trenutno nisi.

Vesel vsak ki bo tebe zgrešil!

To je podobna scena kot z mojim svakom. Ima tri nečake in so večkrat spali tam in imajo 3 zobne ščetke tam. In je ena ženska  tam prespala in pol norela od kod so te ščetke. Ni hotela verjet, da ima tri nečake in da imajo pač pri njem ščetke, ko prespijo. hahahaha

New Report

Close