Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na sojenju Cakiču se že zapleta – tožilka zahtevala izločitev sodnika

Na sojenju Cakiču se že zapleta – tožilka zahtevala izločitev sodnika

A ni škoda mladega življenja. Naiven, da je šel staremu dedcu zaupat.
Tudi velika škoda, da se je stusiral. Žal pa jih to naredi veliko posiljenih. Po statistiki.

Ob pol osmih sta šele bar zapustila, po pricanju kelnerja..skupaj v taxiju..tako da ga zagotovo ni pustil umirati celo noč, ampak je verjetno kar direkt po dejanju šel na ulico na pomoč.

Intimni kontakt na wc ?
Resno ?
Kaj mu je tiča pogledal, ga potrepljal po hrbtu ?
Vsak si to lahko po svoje razlaga.

Pomojem ga ni imel namena ubit, se mu je pa snelo in ga je zmasakriral. Vec kot 10 ubodov kaze na mocno custveno zadevo. Ni bilo nic v stilu, spotaknil se je in padel na noz, se manj pa, napadel me je z nozem. Glede na to, da price pravijo, da ga je po Ticevih besedah slatal ze na wc, je zadeva jasna. Poglejte si “American beauty”. Ce tole ne bo vsaj 10 let, nej gre pravo nekam…

naletel je veliko starejšega, ločenega, tiča, meni je mladega fanta žal.

Joj no, res ne razumem, menda so ja to preiskali in naredili vse analize telesnih tekočin in dna in ugotovili, ali je res bil zlorabljen ali ne. Upam???? Menda ne bodo zdaj nekaj ugibali in se šli, komu verjeti. Res je, da je menda šel Cakić pod tuš, ampak na Tiču bi pa vseeno bili kakšni sledovi, če bi ga res zlorabil??
[/quote]
Kako se pa iz analiz telesnih tekočin vidi, ali je nekdo seksal prostovoljno ali pa pod prisilo?

Ker čisto možno, da sta seksala prostovoljno, in se kasneje potem oba pijana in zadeta skregala, mogoče zaradi plačila drog, seksa….. ?????

In še vedno ni noben povedal, po kaj je šel Cakić v Tičevo stanovanje? Da bi igrala “človek ne jezi se” in pila vročo čokolado? Al kaj?

ta mladi človek je menda bil drogiran, tako kot stari ločeni tič….kaj je fant dočakal tam pri tiču, ve samo on


Kako se pa iz analiz telesnih tekočin vidi, ali je nekdo seksal prostovoljno ali pa pod prisilo?

Ker čisto možno, da sta seksala prostovoljno, in se kasneje potem oba pijana in zadeta skregala, mogoče zaradi plačila drog, seksa….. ?????

In še vedno ni noben povedal, po kaj je šel Cakić v Tičevo stanovanje? Da bi igrala “človek ne jezi se” in pila vročo čokolado? Al kaj?
[/quote]

Po tvojem očitno srb, sicer pa bik.
[/quote]

Neukročeni trmoglavec. :)))

Meni tudi.Sama imam sinova te starosti pa si predstavljam in vem koliko sta še naivna in zaupljiva. Je pa bil ta primer primeren tudi za tak nebodigatreba pogovor in to temeljit.

Pa ne primerjaj svojih sinov s tem clovekom, ki je ze mariskaj dal skos. Fuzbaler, legija, dilanje droge. Tip je dozivel do 22 leta vec, kot bos ti do 80. Pomoje sta se oba mal zakalkulirala.


Kako se pa iz analiz telesnih tekočin vidi, ali je nekdo seksal prostovoljno ali pa pod prisilo?

Ker čisto možno, da sta seksala prostovoljno, in se kasneje potem oba pijana in zadeta skregala, mogoče zaradi plačila drog, seksa….. ?????

In še vedno ni noben povedal, po kaj je šel Cakić v Tičevo stanovanje? Da bi igrala “človek ne jezi se” in pila vročo čokolado? Al kaj?
[/quote]

No, iz analize telesnih tekočin se vidi, ali sta sploh seksala. Če je bilo pa na silo, se menda tudi vidi iz zdravniškega pregleda.

Cakić je sam hotel s Tičem domov seksat, ker ga je na wc prijel za penis, igralec je šel z njim domov kljub opozorilu natakarja, da deluje Cakić nevaren, no, doma pri Tiču potem pa si je morilec o seksu premislil in ga v napadu jeze ubil. Gašper Tič se danes ne more več braniti, ne more nič povedati. Cakić pa se lahko laže karkoli in se očitno posmehuje. Tudi če bi bil star 18 let, čisto vseeno je. Zlobnež, okrutnež, že dejstvo da je šel v tujsko legijo ubijat, nekaj pove o njem, kdo in kaj je to, le zakaj je nosil 33 cm nož in ga zabodel 17 x? Ali nekateri nimate nobene morale in razvijate bolane scenarije v prid morilcu, kaj pa če bi to bil vaš bližnji, bognezadeni. Ampak za mene niste normalni, nihče ki zagovarja mučenje in umor!

Kako to, da si ti tako prepričan, da ga je na wc prijel za penis? Ker je to ena priča rekla? Do nedavnega se sploh ni vedelo, da naj bi bil Tič tudi homoseksualno usmerjen, ker očitno tega ni ravno razglašal naokoli. Zakaj bi potem ljudem razlagal, da ga je drug moški na wc prijel za penis?

Ti si bil/-a zraven njiju, da poznas zadevo v detajle? Ce ne, se ti zdi moralno razvijati razlicne scenarije?

Ker se nihče ne zmore o čem takem sodišču lagati in teh besed komu podtikati. S takšnim madežem na vesti ja ne moreš živeti.

http://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/tica-je-prijatelj-svaril-naj-ne-odide-s-cakicem-2

Na včerajšnjem nadaljevanju sojenja pred velikim senatom okrožnega sodišča so zaslišali oba Tičeva prijatelja, s katerima je tiste noči prišel v Box bar. Ko so se na Cakićevo in Gašperjevo pobudo presedli k mizi, za katero je 20-letnik sedel s prijateljem, »je bilo meni vse skupaj videti precej živčno, neki instinkt sem imel. Nisem zaupal Cakiću,« pravi Andraž O.
»Hodila sta na stranišče, ko pa je enkrat Gašper prišel ven sam, je veselo rekel, da ga je Cakić na veceju prijel za mednožje. Vzhičeno je rekel, da ga je zagrabil za penis.« Preden sta se Tič in Cakić odpeljala s taksijem, naj bi Andraž na telefon napisal sporočilo ter ga pokazal Gašperju. »Pisalo je: ‘Ne hodi s tem tipom, ker se mi ne zdi OK.’«

Tudi pripoved drugega Tičevega prijatelja o dogajanju v Box baru, Nejca K., je precej podobna. »Ves čas je bilo v zraku čutiti neko napetost. Ob gospodu Cakiću sem se počutil neprijetno. Šla sta na vece, ko se je Gašper vrnil, pa je rekel, da ga je Stefan prijel za spolovilo. Ta je nato svojega prijatelja poslal domov, Gašperju pa dal pobudo, da odideta v njegovo stanovanje.

Eni morilca branite zaradi nedokazane spolne zlorabe, a s pedri se je pa lahko družil in mamila žrl in hotel ubijati v tujski legiji?

In tu je dokaz, da je v mukah umiral zaradi izredne okrutnosti morilca:

https://www.dnevnik.si/1042775680

Vbodi, ki jih je Stefan Cakić Gašperju Tiču zadal z okoli 30 centimetrov dolgim rezilom, so bili za igralca usodni. Smrtna naj bi bila predvsem dva vboda pod rebri. Prvi usodni vbod naj bi igralcu prebodel pljuča, drugi pa prepono in vranico. Vzrok smrti je bila izkrvavitev, ki pa po naših informacijah ni bila povsem neizbežna. Ob hitrejši pomoči bi namreč Gašper Tič morda še imel nekaj možnosti za preživetje, vendar njegov napadalec ni takoj poklical reševalcev. Pred tem je namreč zapustil stanovanje, policijo pa naj bi poklical iz bližnjega lokala. Osumljeni Cakić po naših informacijah ni bil niti lažje ranjen.

Ker se nihče ne zmore o čem takem sodišču lagati in teh besed komu podtikati. S takšnim madežem na vesti ja ne moreš živeti.

http://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/tica-je-prijatelj-svaril-naj-ne-odide-s-cakicem-2

Na včerajšnjem nadaljevanju sojenja pred velikim senatom okrožnega sodišča so zaslišali oba Tičeva prijatelja, s katerima je tiste noči prišel v Box bar. Ko so se na Cakićevo in Gašperjevo pobudo presedli k mizi, za katero je 20-letnik sedel s prijateljem, »je bilo meni vse skupaj videti precej živčno, neki instinkt sem imel. Nisem zaupal Cakiću,« pravi Andraž O.
»Hodila sta na stranišče, ko pa je enkrat Gašper prišel ven sam, je veselo rekel, da ga je Cakić na veceju prijel za mednožje. Vzhičeno je rekel, da ga je zagrabil za penis.« Preden sta se Tič in Cakić odpeljala s taksijem, naj bi Andraž na telefon napisal sporočilo ter ga pokazal Gašperju. »Pisalo je: ‘Ne hodi s tem tipom, ker se mi ne zdi OK.’«

Tudi pripoved drugega Tičevega prijatelja o dogajanju v Box baru, Nejca K., je precej podobna. »Ves čas je bilo v zraku čutiti neko napetost. Ob gospodu Cakiću sem se počutil neprijetno. Šla sta na vece, ko se je Gašper vrnil, pa je rekel, da ga je Stefan prijel za spolovilo. Ta je nato svojega prijatelja poslal domov, Gašperju pa dal pobudo, da odideta v njegovo stanovanje.

Eni morilca branite zaradi nedokazane spolne zlorabe, a s pedri se je pa lahko družil in mamila žrl in hotel ubijati v tujski legiji?

In tu je dokaz, da je v mukah umiral zaradi izredne okrutnosti morilca:

https://www.dnevnik.si/1042775680

Vbodi, ki jih je Stefan Cakić Gašperju Tiču zadal z okoli 30 centimetrov dolgim rezilom, so bili za igralca usodni. Smrtna naj bi bila predvsem dva vboda pod rebri. Prvi usodni vbod naj bi igralcu prebodel pljuča, drugi pa prepono in vranico. Vzrok smrti je bila izkrvavitev, ki pa po naših informacijah ni bila povsem neizbežna. Ob hitrejši pomoči bi namreč Gašper Tič morda še imel nekaj možnosti za preživetje, vendar njegov napadalec ni takoj poklical reševalcev. Pred tem je namreč zapustil stanovanje, policijo pa naj bi poklical iz bližnjega lokala. Osumljeni Cakić po naših informacijah ni bil niti lažje ranjen.
[/quote]

Ti bi moral biti sodnik – obsodil bi brez sojenja.

Tale sodnik, ki bo zdaj izločen, je točno takšen, kot si ti krivično opisala mene! Ampak na drugi način : prav debilno morilca zagovarja kar brez sojenja. Itak vsak morilec svinjsko laže, da bi se ognil 20 letom zapora! Najbolj debilna Cakićeva laž npr. je bila ta, da je Tič z nožem Cakiča napadel prvi, a na Tiču so izvedenci potrdili same obrambne rane in znake, medtem ko je bil Cakić brez ene same praskice. To razloži vse : Cakić je bil zadet in snifal kokain, pa se po seksu streznil, sramoval sebe in Tiča krivično obtožil zlorabe in ga ubil, kot vsi psihiči, amen.

Ti in tebi podobni pa kar zagovarjajte “njegovo mladost in neizkušenost,” narkomana, morilca in že prej dokazanega nasilneža. Kar v posteljo si ga nesi ampak pazi, da ne boš kaj narobe naredila….

Tale sodnik, ki bo zdaj izločen, je točno takšen, kot si ti krivično opisala mene! Ampak na drugi način : prav debilno morilca zagovarja kar brez sojenja. Itak vsak morilec svinjsko laže, da bi se ognil 20 letom zapora! Najbolj debilna Cakićeva laž npr. je bila ta, da je Tič z nožem Cakiča napadel prvi, a na Tiču so izvedenci potrdili same obrambne rane in znake, medtem ko je bil Cakić brez ene same praskice. To razloži vse : Cakić je bil zadet in snifal kokain, pa se po seksu streznil, sramoval sebe in Tiča krivično obtožil zlorabe in ga ubil, kot vsi psihiči, amen.

Ti in tebi podobni pa kar zagovarjajte “njegovo mladost in neizkušenost,” narkomana, morilca in že prej dokazanega nasilneža. Kar v posteljo si ga nesi ampak pazi, da ne boš kaj narobe naredila….
[/quote]

Ne vem, kako je pri nas, ampak v tujini seks z osebo, ki je preveč pijana ali preveč zadeta, da bi se zavedala dejanj, obravnavajo kot posilstvo ali pa kor spolni napad….
Kar ni izgovor ali opravičilo za uboj.


Tudi pri nas. Ampak še vedno čakam na odgovor izprejšnjega posta: “po kaj je šel Cakić v Tičevo stanovanje? Da bi igrala “človek ne jezi se” in pila vročo čokolado? Al kaj? “….

Khmm, ko sta šla v taksi nista bila tako pijana ali zadeta, da se nebi zavedala svojih dejanj.


Tudi pri nas. Ampak še vedno čakam na odgovor izprejšnjega posta: “po kaj je šel Cakić v Tičevo stanovanje? Da bi igrala “človek ne jezi se” in pila vročo čokolado? Al kaj? “….

Khmm, ko sta šla v taksi nista bila tako pijana ali zadeta, da se nebi zavedala svojih dejanj.
[/quote]
Mogoče pa se samo eden ni zavedal dejanj, ali pa sta se v stanovanju dodatno zadela (ali pa zadevala)…
Kakor koli gledaš v tej zgodbi se mi zdi, da ne nastopa noben pozitiven lik….

Pa ne primerjaj svojih sinov s tem clovekom, ki je ze mariskaj dal skos. Fuzbaler, legija, dilanje droge. Tip je dozivel do 22 leta vec, kot bos ti do 80. Pomoje sta se oba mal zakalkulirala.
[/quote]

Hm, če bo obsojen, mu bo malce počasneje tekel čas…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

človek čustveno dozori danes pri 26 letu, zato imajo pedofili in ljubitelji še ne odraslih fantov lažje delo kot so ga imeli prej včasih

Ker se nihče ne zmore o čem takem sodišču lagati in teh besed komu podtikati. S takšnim madežem na vesti ja ne moreš živeti.

http://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/tica-je-prijatelj-svaril-naj-ne-odide-s-cakicem-2

Na včerajšnjem nadaljevanju sojenja pred velikim senatom okrožnega sodišča so zaslišali oba Tičeva prijatelja, s katerima je tiste noči prišel v Box bar. Ko so se na Cakićevo in Gašperjevo pobudo presedli k mizi, za katero je 20-letnik sedel s prijateljem, »je bilo meni vse skupaj videti precej živčno, neki instinkt sem imel. Nisem zaupal Cakiću,« pravi Andraž O.
»Hodila sta na stranišče, ko pa je enkrat Gašper prišel ven sam, je veselo rekel, da ga je Cakić na veceju prijel za mednožje. Vzhičeno je rekel, da ga je zagrabil za penis.« Preden sta se Tič in Cakić odpeljala s taksijem, naj bi Andraž na telefon napisal sporočilo ter ga pokazal Gašperju. »Pisalo je: ‘Ne hodi s tem tipom, ker se mi ne zdi OK.’«

Tudi pripoved drugega Tičevega prijatelja o dogajanju v Box baru, Nejca K., je precej podobna. »Ves čas je bilo v zraku čutiti neko napetost. Ob gospodu Cakiću sem se počutil neprijetno. Šla sta na vece, ko se je Gašper vrnil, pa je rekel, da ga je Stefan prijel za spolovilo. Ta je nato svojega prijatelja poslal domov, Gašperju pa dal pobudo, da odideta v njegovo stanovanje.

Eni morilca branite zaradi nedokazane spolne zlorabe, a s pedri se je pa lahko družil in mamila žrl in hotel ubijati v tujski legiji?

In tu je dokaz, da je v mukah umiral zaradi izredne okrutnosti morilca:

https://www.dnevnik.si/1042775680

Vbodi, ki jih je Stefan Cakić Gašperju Tiču zadal z okoli 30 centimetrov dolgim rezilom, so bili za igralca usodni. Smrtna naj bi bila predvsem dva vboda pod rebri. Prvi usodni vbod naj bi igralcu prebodel pljuča, drugi pa prepono in vranico. Vzrok smrti je bila izkrvavitev, ki pa po naših informacijah ni bila povsem neizbežna. Ob hitrejši pomoči bi namreč Gašper Tič morda še imel nekaj možnosti za preživetje, vendar njegov napadalec ni takoj poklical reševalcev. Pred tem je namreč zapustil stanovanje, policijo pa naj bi poklical iz bližnjega lokala. Osumljeni Cakić po naših informacijah ni bil niti lažje ranjen.
[/quote]

gospodu cakiču….ko da je 60 let star

kako lažejo tičeve priče češ da so opozorjale tiča naj ne gre s čakičem ker jim deluje nevarn tip

tič in čakič sta se (intimno) poznala že od prej


Kako in koliko prej – Čakić je še sedaj zelo zelen pod nosom.

New Report

Close