Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Na, spet nikogar nikjer……

Na, spet nikogar nikjer……

….. in tako vas tudi jaz spet zapuščam;
imejte se lepo, lep sončen dan vam želim,
veliko prijetnih trenutkov v tem dnevu, veliko
užitkov, veliko dobrega na krožnikih, naj se iz
vaših kuhinj širijo najlepše vonjave, dajte si spominčice v vazo in na mizo in prinesli boste kanček pomladi in sonca in prečudovit pogled na nekaj lepega tudi v kuhinjo.

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kako, da ni ? Saj sem tuki, samo pišem ti dol odgovore :)) pametno in preudarno, hehe…..

Ja, si pa res zajček, zdaj tu, zdaj tam, jaz pa
za teboj tekam, komaj sapo lovim in sploh te
ne ulovim ….. le tekam za teboj. Ti zajček ti, in
najbrž teka za teboj še kdo, pa te ne ulovi ……..
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, ej, ko bi vsaj :))))))))))))

Pismo rosno, zdej pa res grem, spet
sama tema, spet bluzim po tej gmajni
mokri, pa mi spodrsava, da se komaj
ulovim, pa pridem sem, pa pogledam tja,
pa spet nikogar nikjer. Zdaj grem spet eno kavico skuhat, pol pa juhico pristavi, juhica mora dolgo in počasi brbotati, da je dobra, pol pa, mogoče no …….. čisto mogoče pa je, da se vam spet kaj pridružim !

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala iz srca tebi Mariči, tebi, Barbi in tebi lisjak, za tale jutranji pogovor.
Je pač tako, da sem z vašo pomočjo skušala prepričati nekatere, da prijateljstvo med moškim in žensko lahko obstaja. Le in zgolj, prijateljstvo ! ! ! Lahko obstaja, lahko traja, lahko je lepo !!!
Skušala sem prepričati prepričane, da ni nujno, da kadar nekdo želi s teboj navezati stik, torej, da ni nujno tukaj prisoten flirt. Lahko je le želja po komuniciranju z nekom, čigar mnenja ceniš, vsaj po tistem, kar si uspel prebrati in pri tem dobil občutek, da ti tako prijateljevanje lahko ustreza…
Je res zanimiva tema, ji pravzaprav ni konca, zato, ker smo tako hudičevo različni…..

Ampak, bili ste super!!! Vsi trije ! Hvala vam !!!

…. naj sam Vrag pocitra vse skupaj!
Hay, grem kuhat, sem se razgovorila,
da mi je prav …. hudo, sem najbrž koga
tudi zamorila, sorči!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz sem se pa samo prisel podpisat in vam vsem zazeleti lepo nedeljo, saj kljub kislemu vremenu lahko zelo lepo, ce le zelimo in hocemo videti lepoto, ki nas obdaja..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pravzaprav je bilo celotno moje razmišljanje namenjeno njemu Vragu !!!, ker očitno nima razčiščenih pojmov glede teh stvari. Ni vse ljubezen, flirt, obstaja tudi PRIJATELJSTVO, za boga miloga!!!
Nikogar nisi zamorila, meni je veliko lažje. Hvala!

Ježek, oj ježek, evo ti enega prijateljsekga in
močnega objema in cmoooooookkkaaaaaa!
Ja, danes smo imele tako debato, da te nima
kaj več skrbeti, dragi ježek ……. he, he, he!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala vsem trem z moje strani,da ste ji zbili hudiča iz njene glave.Lisjak tebi,Marija tebi, Barbara tebi.

Sam, ti levček neumni, tolk da boš vedu, jaz
se nikoli ne borim zastonj. Če se misliš oglašat
samo, ko vsi drugi poniknemo od tu dol, kao da
ti ne bi mogli reciplirat, ti nekaj povem: bolj in bolj
mi na misel padaš kot vrag, ker se pojaviš in ….
bemti, izgineš! Kaj bi pa ti rad…. da se na vse
zobe, ki jih v teh letih tako hudičevo drag plačujemo, vržemo in te prosimo za priznanje ali pa seveda nepriznane, kdo za vraga da si! Si mi sumljiv, bemtiš, da si mi. Zajček bi zdajle dejal samo to: ne, ni on, ne more biti on, ker … ja, ker si je zapičila v glavo, da ti ne znaš tako lepo nečesa povedat, kot vrag. Seveda ne, ko lahko igraš dve vlogi, pa tudi zato, ker je vrag …. ma vrag, ane! Levček, bodi dober do nas in do njega, zajčka in …… ja, enkrat si že prevzel identiteto zajčka, ali je morda tudi zdaj tako, da si prevzel identiteto vraga??? Ne igraj se z ognjem, ker se boš opekel, hudičevo in vražje opekel, dragi levček. Nikoli, ampak res nikoli več ti zajček, pa niti kot dober zalogajček, ne bo več dostopen, če je to pot to tudi tako!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A veš, levček, da me vsa ta zadeva spominja
na tiste POP limonade: midva nekaj mešetariva,
pa nekaj skup spravljalva, drugi pa, hudiča, da ne
rečem – vraga, so bolj pametni od naju. Ti si zafural,
se te je odkrilo, jaz sem zafurala, ker se zapletam,
no, pa je vrag …… na vratih in se “pobedonosno
smeška!”, bemtiš! In prav to me hudo jezi, ne njego pobedonosni smešak u pozadini, to, da ne morva stvari u red spravit! Zajebal, uf, madonca, ja zaje…….. si pa ti, da veš!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nisem vrag,čeprav bi rad bil.Zelo rad.Sama lahko vidiš,da je obsedena le z njim.Lahko piše lepo,ne ve pa kaj misli.Le zakaj tako.Men osebno on deluje pesimističen vrag.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ja, maš prav levček, tudi meni tako deluje.
Bogve, če ni v našem zajčku vzbudil tistih občutkov,
ko nekomu, za katerega čutiš, da z njim nekaj ni v
redu, močno močno želiš pomagati! Bogve! Ja,
maš kar nekako prav, res! Ha, vidim pa, da ga
marsikdo od nas prebira, tega hudičevega vraga!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…. pa še res je, Lili sem našla tam na temi
voščila naši ljub čvelčki, potem se pa tuki
vse konča! Dobro, potem pa eno lepo, nežno,
nočko vsem skupi, zunaj dežuje, odprite okna
in poslušajte pesem dežja, ki vam pripoveduje večerno pravljico in vas popelje v rahli sen. Poslušajte pesem dežja, ki vam bo pripovedoval o lepoti jutrišnjega dne!
Eno lepo lepo mokro nočko vsem skupaj,
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne it ajat!

….. upsa, bemtiš, sem morala prit nazaj
povedat, da je nekdo, pazite, nekdo, ne vem,
kdo je v tem tednu bil zadolžen za llllluuuuuuuččč,
da je nekdo že ugasil llllllluuuuuuuuččččččččččč in
sem se jaz prekucnila po stopnicah, bemtiš!
Zdaj imam krvaveč nos, pa potolčeno koleno, pa
oh, ja, seveda, saj ni nič hudega, pa dežek mi poje! Tolk sem hitela gor, da oprem okno, da položim to mrtvo truplo v vertikalo, da sem sama sebe srečala in se, ja,
ker ni bilo lllllllluuuuuuuuuuuuuučččččččččččččiiiiiiiiiiiiiiiii, prekucnila.

Oki, doki,hitr luč, tolk, da se spravmo pod kovtre!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Prezgodaj je ugasniti lučko, mora še goret!

Dober vecer Marici, neutrudnemu zajcku in vsem se cujecim,

Ja, Marici, brzina zmeraj skodi, prevelika pa se posebej .. Le upam, da ni bilo prehudo… Me, pa zanima, a si sebe srecala v prihajanju al odhajanju po stopnicah? V zavarovalnici to preverjajo, hehe..

Pri nas so se vedno zvezdice in nic dezja… Tega smo imeli sinoci…

Nocko za miren sen vsem, ki ze spite ali se sele odpravljate spat..!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Glede, da je minila polnoc in se zacenja nov delovni dan, je vseeno treba lucko ugasnit! Ponocnjaki imajo tako baterijske svetilke za vsak slucaj, mar ne?…

Zajci, ti kar lepo drnjohaj… Pa cisto nezno nocko na noska, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oh, ježek, saj bi te počakala. Pa kaj, ko si včasih tako zelo pozen ! Sicer pa, bolje, da si pozen, kot da te ni !!

cmočka na lička!

Glej, danes te ne bom čakala tako dolgo pozno v noč !
Daj se malo podvizaj, pa pridi prej, ježek!!!

Cmoka, zajček

New Report

Close