Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu na striptiz bi svojga peljala

na striptiz bi svojga peljala

živ

zadnjič naju je pičilo, da bi si ogledalal kak fajn erotični ples, striptiz… ideja mi je še vedno všeč in ,ogoče bi to bilo darilce za najino obmesečnico ali valentinovo :))

mi lahko kdo pove, kje v Ljubljani ali blizu ljubljane je kak night club vreden svojega imena, da bi si z mojim dragim ob pijački ogledala kak kakovosten striptiz?

Poizkusi Escape za bežigradom ali pa Tanga klub v Domžalah. V Escapu lahko vzameta tudi “privat” varianto za 5000 SIT. Tam se jo lahko dotikata, mogoče tudi kaj poližeta, samo nevem ali je za 2 dvojna cena… Žal pa ni nikjer moškega striptiza…

hvala :))) v tangi sem ze bila, ampak v tisti v crnucah v ljubljani. nisem vedela, da je tudi v domzalah… pa mi ni bilo vsec… bolj cudne bejbe so :))) tudi double 6 club je kar O.K., ampak je lastnik isti in posledicno tudi babe bolj cudne. bova pa verjetno res preizkusila escape. sam pejmo :)) hvala kren. sem mislila, da bo vec odziva na moje povprasevanje. zdaj me pa zanima, ali ljudje tako malo hodijo v take klube, ali res ni nobenega kluba vrednega svojega imena…

Baje je en na dolgem mostu sam jaz se nism bla tm in tud ne wem kako se imenuje.

www.studentarija.net

saj to je ta double6 club. ambient je super, res prva liga. ampak punce so pa bol…

Točno to! Erotične popestritve so pri nas posledica našega seksualnega življenja. Manj je enega, manj je drugega…

tud pr nas bi se kaj našlo…če bi se peljala malo iz lj do celja….pozdrav

ojla .
rekla si da mi boš email priložila pa nič od tega.
kam naj ti pa pišem? ker ta email ki ga imam jaz napisanega ni ok.

New Report

Close