Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek "na suho"

"na suho"

ma saj nisem normalen..namesto o sexu, evo moje drage dame, da boste svoje boljše polovice malo posladkale z naslednjim pravilnim receptom za pripravo kolača……

Naslov:KOLAČ NA SUHO

jogurtova lončka moke1 pecilni prašek1 jogurtov lonček sladkorja1 vanili sladkormargarina za pekačNadev:4 velika jabolka50 dag skute2.5 dl mleka2.5 dl sladke smetane3 jajcapo želji pest orehov ali mletega maka

in nato:

v posodi zmešaj moko, pecilni prašek, sladkor in vanili sladkor. To razdeli v tri jogurtove lončke. Pekač (30×25) dobro namaži z margarino, posuj prvi lonček mešanice, nanj posuj 1/2 naribanih jabolk, na jabolka razdrobi 1/2 skute, (po želji posuj s polovico mletih orehov ali maka), nato zopet posuj z drugim lončkom osnovne mase ter ponovi z jabolki, skuto (orehi ali mak). Na koncu posuj z zadnjim lončkom osnovne mešanice. V posodi dobro zmešaj mleko, sladkor, smetano in jajca ter polij po pecivu. Malo počakaj, da se jajčna mešanica dobro vpije, potem pa speci v že prej ogreti pečici pri 180 C cca.45 min.

tak, da vam ne bodo traparije po glavi hodile……..

pa še vi napišite kakšen receptek..naprimer: kako jačka spečete…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

pistai, pridi, pa boš lahko probal…. bova skupaj jajčka pekla…:-)))))

pisati, pridi, pa boš lahko probal…. bova skupaj jajčka pekla…:-)))))

Mater, sem kar malo jezna nate, in bi sedajle jaz dala tebe nekam na suho, ampak zezat pa znaš ni kaj. Čakaj, da te dobim v svoje roke, no žarke mislim. Poglej skozi okno, odpri ga, in boš videl kako se jajčka speče.
Ne rabiš nobenega receptka, samo moji žarki in to je to.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej, to sem pa že probala, je ful dobro in skoraj nobenega dela – brez peke.

Kaj pa ti Razo, si že probal?

New Report

Close