Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na svetu je samo še 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ostalo so ĐAVOLI!

Na svetu je samo še 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ostalo so ĐAVOLI!

Ne čakam, da se mi kdo nasmehne. Nasmehnem se prva in ugani…. vrnjen dobim….. nasmeh ;)[/quote]

Tudi jaz imam tega novodobega new agevstva dost. Sem se dovolj nasmihala in verjela, da dobrozmaga. Ne, ne zmaga. Zlo je mocnejse. Vem, tvoje trapaste odgovore. Ampak sorci, tudi jaz sem pred 20 leti take trapala kot ti danes.

Dejansko se strinjam s tem, kar so napisali Thorrr, it`sme in Gunnar, (zanimivo, sami prepoznavni nicki :-))

Dejstvo je, da je problem v nas ljudeh samih. Najprej se mi sami navadni ljudje (plebs) med seboj nismo sposobni sporazumeti prav o ničemer. Nismo sposobni doseči niti minimalnega konsenza. Prav vse je danes postalo “politično” vprašanje. Zaradi svojega političnega, verskega, moralnega prepričanja začnemo z nespoštovanjem do drugih in drugače mislečih ljudi. Nespoštovanje ene strani vodi v nespoštovanje tudi na drugi strani. Namesto doseganja vsaj minimalnega konsenza plebs med seboj tekmuje v prevladi. Zato smo kot množica popolnoma izgubili moč.

Divide et impera… je prvo dobro znano geslo.
Panem et Circensus… je drugo dobro znano geslo. (čeprav je kruha vedno manj, vedno več pa iger za množice)

In ko se zavedaš, da takšen način ne vodi nikamor, ker ni minimalne pripravljenosti za dosego konsenza in spremembe se pač obrneš stran od negativnega, s katerim te dnevo hranijo.

Torej spremembe se vedno začno pri nas samih ter v nas samih in ne pri drugih. :-)))

Pay it forward…
Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

kategorija ljudi, z rožnatimi očali na nosu, pa z štolpi v ušesih in glavo v oblakih.

Doma v miru delajo jogo, si zatem naredijo smoothie, preberejo skomercializirano duhovnost, se opremijo s pozitivnimi afirmacijami, prižgejo zvečer svečke (proti slabi energiji),
si namestijo par zdravilnih kristalov in svet je LEP!!! Vse je OK! So polni “pozitivne” energije!!!

ZA KOZLAT– to so šele eni svojevrstni “ZLOČINCI”, kajti, taki so tako plitki, da se raje opremijo z ZANIKANIJEM, NEGIRANJEM in jim v osnovi primanjkuje POGUMA in ŽIVLJENJSKEGA OBJEKTIVIZMA In REALIZMA.

Ko bo takega nekdo umoril bližnjega, zlorabil otroka, zastrupil psa…bo tudi takrat kozarec POLN ali bo takrat pa prazen??!!

Ne čakam, da se mi kdo nasmehne. Nasmehnem se prva in ugani…. vrnjen dobim….. nasmeh ;)[/quote]

Jaz se s teboj ne strinjam in z gunim its a kaj je. Se delno s T…..in v celoti z G……pa tale avtorica zadnja z njo pa sto procentov……..plašnice na učeh pa mantra pa ummmmmmm in svet je ummmmmm lep…..

Jaz se s teboj ne strinjam in z gunim its a kaj je. Se delno s T…..in v celoti z G……pa tale avtorica zadnja z njo pa sto procentov……..plašnice na učeh pa mantra pa ummmmmmm in svet je ummmmmm lep…..[/quote]

Vidiš, če je naš minimalni konsenz to, da se strinjamo z Gunnerjem (se jaz popolnoma strinjam z njim), potem mi pa povej, ali ima še sploh smisel debatitarati o tem, ali bi kaj reševali.
Nima smisla. konec debate, konc kreganja… gremo na pir. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Res prevladujejo đavoli… hočeš pogledat kakšen dobr film po teve, pa kaj vidiš, same vampirske pizdarije. Si misliš, pa kaj se je vsem zarolalo v glavah… V reali pogledaš okoli sebe, vsi gledajo v telefone, ki jih držijo v rokah, … to je res vse, hudičevo delo.

Jaz se s teboj ne strinjam in z gunim its a kaj je. Se delno s T…..in v celoti z G……pa tale avtorica zadnja z njo pa sto procentov……..plašnice na učeh pa mantra pa ummmmmmm in svet je ummmmmm lep…..[/quote]

Vidiš, če je naš minimalni konsenz to, da se strinjamo z Gunnerjem (se jaz popolnoma strinjam z njim), potem mi pa povej, ali ima še sploh smisel debatitarati o tem, ali bi kaj reševali.
Nima smisla. konec debate, konc kreganja… gremo na pir. :-))[/quote]
Na pir, na koncert, na bicikl, na izlet, itd…ogromno je zadev , ob katerih moras bit res debil da razmisljas negativno…

Đavoli… čisto zares:

https://www.youtube.com/watch?v=ih_iNMqwOqM

In kje si ti zdaj političarke našla? Kaj pa moški politiki? A oni delajo vse prav? V državi še 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bab ni, ki bi se ukvarjale s politiko, imamo pa več kot 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških politikov, ki so zaje.bali vse, kar se je dalo in ti tukaj političarke vlačiš na plano?

New Report

Close