Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na svoj rojstni dan želi povabiti starše, a brez otroka

na svoj rojstni dan želi povabiti starše, a brez otroka

Meni je tudi mimo pripeljati otroka na odraslo zabavo… ker se potem pol dogodka vrti samo okoli tistega otroka, hočeš nočeš. Tudi če ni pretirano razvajen, če je pa še razvajen, je pa sploh katastrofa. In to meni res ni všeč, ker potem slavljenec ostane v ozadju ne glede na vse.

Če imaš možnost, po mojem mnenju otroka sam od sebe pustiš v varstvu. Če te možnosti nimaš, gre na zabavo pač eden, drugi ostane doma z otrokom. Ali pa ostaneta doma oba.

Je pa res, da so nekateri do nezavesti užaljeni, če njihov sonček ni najbolj zaželen na odrasli zabavi, ker ne razumejo, da tuji otroci ljudem pač niso tako zanimivi-simpatični-nepogrešljivi kot svoji lastni.

zakaj pa ne,tako bojo imeli starši tudi par uric zase in za brezskrbno druženje.

Ja, če je brez otrok je brez otrok, ampak glede na to, da je sonček star 11 mesecev, bo prišel tudi njegov dan!
Če le ne bo takrat jezna, ker ne bo povabljena na zabavo, saj vendar ne prenaša kričanja!

LP

Še nikoli nisem na svojem rojstnem dnevu ostala neopažena zaradi kogarkoli, zato je zame ta miselnost čisto tuja, da ne rečem ta je pa bosa!

glede na to, da punca nima otrok očitno ne ve (sprašujem se, če jih ljudje v tej temi sploh imate ker se mi zdi, da ali jih nimate ali ste pa precej hitro pozabili …beri dalje), da so večinoma vsi dojenčki med 7. in 8. mesecem do leta, leta pa pol, v zelo čudni razvojni fazi. To so otroci, ki jim ležanje v ležalniku ni več dovolj, vsak premik pa jim je izziv. Otroci so otroci, niso odrasli. za nas je stol sredstvo na katerega se usedemo, za otroka in njegovo velikost je stol enako kot za nas kombi ! Pa ti splezaj na kombi, če lahko!?! To mi gre na ku…c, ker vsako otrokovo nezadovoljstvo, ker nekaj ne zmore, ocenite kot razvajenost. Ma pismo rosno, kaj ste pozabili kako so se ob takih stvareh obnašali vaši ali imate doma same nepremične porcelanaste lutke??? Najbrž bo tako, a ne, samo veste…tudi te lutke bodo zrastle in ni rečeno, da vam ne bodo dale boga in pol kasneje…
Kako lahko takoj nekoga obsodite, da ne zna vzgajat? Osebno mislim, da starši dajo (damo) najboljše od sebe, so pa otroci karakterno zelo različni. Verjamem in vem, da se marsikomu zgodi, da imajo prvega zlatega otročička, potem pa jim pride drugi, ki jim stanovanje v sekundi obrne na glavo!
Jaz imam dva otroka, kontra primer: prvi ima sršene v riti in mi razturi pol bajte v sekundi, druga pa ne zna vode skalit.

ok, o tem sem končala. Kar se pa tiče same fešte pa jaz osebno ne bi zamerila, če bi mi prijateljica tako povedala. Nekoga ne moreš prisilit, da ima rad otroke, če jih nima. Tudi jaz sem se jim izogibala, ker nisem vedela kaj počet z njimi, ker sem bila premlada in ker me niso zanimali. Nikoli pa me sicer niso motili na nobeni obliki praznovanja. Spoštujem pa željo nekoga, ki priredi zabavo za odrasle, v tem primeru bi pač organizirala varstvo in bi se šla zabavat.

Ma dej, ne zganjaj patetike in drame. Če si nekdo na svojem rojstnodnevnem žuru ali kakršnemkoli žuru za odralse oz. situaciji, ki je namenjena ODRASLIM, ne želi prenašati mularije (z izpadi ali brez), to še ne pomeni, da ne mara otrok. Imeti rad otroke ne pomeni, da jih z največjim veseljem prenašaš v čisto vsaki obliki in situaciji.

Canjkarjanke, ki mislite, da “imeti rad otroke” pomeni, da jih je treba gledat vedno in povsod brez pardona (tuje, ne svoje, včasih pa tudi svoje, ja!), morate marsikaj počistiti v svoji glavi in se spustiti z ego tripa, da ste samo ve edini in prave požrtvovalne ženske in matere, edine, ki imate “zares rade otroke”. Zbudite se!

halo, zakaj zamerit???? menda ja so lahko zabave tudi brez otrok in to se pove, razlog pa je enostaven, zabava le za odrasle in čao… in le zakaj bi kdo zameril, nima za kaj, pa ostani doma, če ti kaj ni pogodu!

Ma dej, ne zganjaj patetike in drame. Če si nekdo na svojem rojstnodnevnem žuru ali kakršnemkoli žuru za odralse oz. situaciji, ki je namenjena ODRASLIM, ne želi prenašati mularije (z izpadi ali brez), to še ne pomeni, da ne mara otrok. Imeti rad otroke ne pomeni, da jih z največjim veseljem prenašaš v čisto vsaki obliki in situaciji.

Canjkarjanke, ki mislite, da “imeti rad otroke” pomeni, da jih je treba gledat vedno in povsod brez pardona (tuje, ne svoje, včasih pa tudi svoje, ja!), morate marsikaj počistiti v svoji glavi in se spustiti z ego tripa, da ste samo ve edini in prave požrtvovalne ženske in matere, edine, ki imate “zares rade otroke”. Zbudite se![/quote]

Ti pa nisi prebrala do konca kar sem napisala, ne da nisi? citirala si me, pa nisi prebrala. napisala sem, da v tem primeru otroka ne bi vzela s sabo in bi se šla zabavat. a si nepismena? ali si tako hitre jeze? Uh, da bi imela zdaj elektriko v roki, bi me hitro dala na 220, ne?

Ženska, zberi se. Nikomur ne vsiljujem svojih otrok, niti v tem primeru jih ne bi vzela s sabo, samo ti očitno ne znaš čitat napisanega. Počišeno v glavi imam marsikaj, med drugim tudi to, da vas takoj spregledam, take kot si ti.

No, jaz ne bi šla pa tudi zmerila ne bi. Se mi zdi prav, da se direkt pove. Zakaj pa ne? Bolje prva zamera kot zadnja. Drugače pa sva z možem vedno, brez da mi nama posebej govorili, na zabave za odrasle hodila brez otrok. Mislim, da je tako prav in vljudno, da se drugim ne vsiljuje otrok. Tudi na obiske k samskim parom ne hodiva zaradi tega razloga, saj niso vajeni majhnih otrok. Zdaj, ko sta starejša, sploh ni problem – prej, ko sta se plazila in odpirala omare pa ju nismo vozili okrog. Spoštujemo, da nekdo nima otrok in da ima svoj red in da smo v njegovem domu.

Se pa strinjam z Angora Zajkljo, da na takšen način označevat otroke, ni primerno. In seveda pri 11ih te zavestno zaje***. Ta se mi zdi zelo bosa – pa oče je strog in mama popustljiva. Jao Jao..pri 11h mesecih ti pa otrok na besedo sedi in je tiho kot miška in vse se že z njim znaš pomenit. Jaz še nobenega takega nisem videla. Mogoče je na MON-u kakšna mama, ki ima takšnega otroka 🙂 Zakaj pri šestih v šolo? Kar na fax z njimi.

Ma dej, ne zganjaj patetike in drame. Če si nekdo na svojem rojstnodnevnem žuru ali kakršnemkoli žuru za odralse oz. situaciji, ki je namenjena ODRASLIM, ne želi prenašati mularije (z izpadi ali brez), to še ne pomeni, da ne mara otrok. Imeti rad otroke ne pomeni, da jih z največjim veseljem prenašaš v čisto vsaki obliki in situaciji.

Canjkarjanke, ki mislite, da “imeti rad otroke” pomeni, da jih je treba gledat vedno in povsod brez pardona (tuje, ne svoje, včasih pa tudi svoje, ja!), morate marsikaj počistiti v svoji glavi in se spustiti z ego tripa, da ste samo ve edini in prave požrtvovalne ženske in matere, edine, ki imate “zares rade otroke”. Zbudite se![/quote]

Ti pa nisi prebrala do konca kar sem napisala, ne da nisi? citirala si me, pa nisi prebrala. napisala sem, da v tem primeru otroka ne bi vzela s sabo in bi se šla zabavat. a si nepismena? ali si tako hitre jeze? Uh, da bi imela zdaj elektriko v roki, bi me hitro dala na 220, ne?

Ženska, zberi se. Nikomur ne vsiljujem svojih otrok, niti v tem primeru jih ne bi vzela s sabo, samo ti očitno ne znaš čitat napisanega. Počišeno v glavi imam marsikaj, med drugim tudi to, da vas takoj spregledam, take kot si ti.[/quote]

Hahahaha, ja, seveda, ti mene spregledaš:)))) vic stoletja:)

Očitno si popolnoma nesposobna dojet point – jaz se nisem vtkanila v tvoje izjave o tem, ali bi ti šla na zabavo ali ne, ampak na tvojo izjavo, da ne moremo nekomu vsiljevati, da bi imel “rad otroke”. Se sploh zavedaš, kaj pišeš? Očitno ne.

Pa LP se mi ne da s tem ubadat.

,

če ni rečeno d abodo tam tudi drugi otroci jaz svojega če že grem, to pa je redko, pustim pri babicah.

kako napisat vabilo: ja enostavno: začetek praznovanja zamakneš v večerne ure in pripišeš program primeren za odrasle nad… let. če bosta ta dva prišla ali ne, to pa šele vidiš. če ti bosta zamerila ali ne pa tudi.

Ti pa nisi prebrala do konca kar sem napisala, ne da nisi? citirala si me, pa nisi prebrala. napisala sem, da v tem primeru otroka ne bi vzela s sabo in bi se šla zabavat. a si nepismena? ali si tako hitre jeze? Uh, da bi imela zdaj elektriko v roki, bi me hitro dala na 220, ne?

Ženska, zberi se. Nikomur ne vsiljujem svojih otrok, niti v tem primeru jih ne bi vzela s sabo, samo ti očitno ne znaš čitat napisanega. Počišeno v glavi imam marsikaj, med drugim tudi to, da vas takoj spregledam, take kot si ti.[/quote]

Hahahaha, ja, seveda, ti mene spregledaš:)))) vic stoletja:)

Očitno si popolnoma nesposobna dojet point – jaz se nisem vtkanila v tvoje izjave o tem, ali bi ti šla na zabavo ali ne, ampak na tvojo izjavo, da ne moremo nekomu vsiljevati, da bi imel “rad otroke”. Se sploh zavedaš, kaj pišeš? Očitno ne.

Pa LP se mi ne da s tem ubadat.[/quote]

???? ti si čez les.
argumentiraj. najbrž pa niti sama ne razumeš kaj sem sploh napisala, nisi brala niti kaj sledi stavku, ki mi ga očitaš. ma, brezveze, itak si zatežena in ti si tista, ki ne razumeš.

Nisem brala vsega.

Če je žur za odrasle je jasno, da moj otrok nima kaj tam iskati. Če pa je ala družinsko druženje je pa jasno, da mi ne bo nihče rekel on lahko pripelje otroka ti pa ne.

Otroka vzamem s sabo če je primerno oziroma vprašam, če ni jasno razvidno.

ŠMENT! zatipkala sem se. otrok je bil rojen avgusta in je star dobrih 13 mesecev.

stvar je v tem, da se tudi nasploh kar veliko družimo. tako je prijateljica že imela priložnost videti vedenje tega otroka. je pač prvi otrok, vsi ga ujčkajo in ja, je razvajen v pravem pomenu besede. ne gre za neko domnevo in označbo. se večkrat družimo in tudi sama vidim, ne le vsi ostali.

jaz ji bom svetovala kakor ste napisale, odločitev je pa seveda njena.

New Report

Close