Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na temo vabilo na poroko/ljubice so se zbudile

na temo vabilo na poroko/ljubice so se zbudile

ti in tebi podobne se lahko vprašate tudi, če slučajno ne obstajamo ženske, ki nam paše zgolj dober seks, ne pa tudi obveznosti eksluzivne veze – sploh z več kot očitno napačnim človekom

res ne vem, zakaj bi morala decu parati, likati in ga gledati samo za to, če bi ga želela imeti med rjuhami[/quote]

saj je napisala da fukffehtarke odpadete…[/quote]

a po tvojem vmesnih varjant med čistim fukom brez čustev in nesmrtno ljubeznijo potemtakem ni?

pa dobr taka vprašanja lahko postavljaš v nedogled in marsikje:

a se res tako malo ceniš, da si tako debela
a se res tako malo ceniš, da kadiš
a se res tako malo ceniš, da se drogiraš
a se res tako malo ceniš, da vsi po tebi hodijo..

lej ljudje smo si različni, ti ljubica ne boš nikomur, boš pa pojedla karikiram-svinjska rebrca ali popila gin tonik, kar morda ljubica od nekoga ne bi naredila in bi se zgražala nad tvojim početjem…100 ljudi 100 čudi. Sicer pa pometajmo pred svojim pragom pa bo vse ok.[/quote]

Tole je super napisano!
Ampak če se ne bi folk ukvarjal z drugimi (zakaj pa oni tko, jaz pa drugač, a mislite, da je to v redu, a ne bi blo boljš tko …), pol na tem forumu ne bi blo več česa brat …

Zato, ker se v njun odnos nimam pravice vmešavati in bo moral z ženo razčistiti on sam oziroma onadava med sabo. Zato mu tudi ultimatov nimam pravice postavljati oziroma ga ne želim, ker ultimat je pač ultimat in odločitev pod prislilo najpogosteje ni prava. Iz istega razloga je tudi odnos jaz-on le najin odnos, v katerega se nima pravice vmešavati nihče in bova “lastni drek”, če ga bova sproducirala, požrla tudi le midva sama. Bojim se pa ne in dopusščam katerokoli odločitev (sem mu to jasno povedala, a ga bolj žuli to, da jaz sem vsaj navidezno “ledik in fraj”)), saj končno njegovo življenje in on sam ni moja lastnina.

saj je napisala da fukffehtarke odpadete…[/quote]

a po tvojem vmesnih varjant med čistim fukom brez čustev in nesmrtno ljubeznijo potemtakem ni?[/quote]
zaljubljen si ali nisi- če nisi in te privlači, razumem, če pa si, kako te ne moti, da doma spi še z ženo ( ah, doma ima tečno baburo, ki je ni dirao že mesece:))

a po tvojem vmesnih varjant med čistim fukom brez čustev in nesmrtno ljubeznijo potemtakem ni?[/quote]
zaljubljen si ali nisi- če nisi in te privlači, razumem, če pa si, kako te ne moti, da doma spi še z ženo ( ah, doma ima tečno baburo, ki je ni dirao že mesece:))[/quote]

Ti seksaš samo iz zaljubljenosti?


zaljubljen si ali nisi- če nisi in te privlači, razumem, če pa si, kako te ne moti, da doma spi še z ženo ( ah, doma ima tečno baburo, ki je ni dirao že mesece:))[/quote]

Ti seksaš samo iz zaljubljenosti?[/quote]

ja, ampak to ni bilo vprašanje

iz včerajšnje tem se spomnim:

1. da se on poroči s svojo bivšo ljubico (kar je precejšnja redkost in zato že sama po sebi lahko pove marsikaj, pa sploh ne nujno slabega)

2. da ti nočeš sprejeti vabila na poroko iz svojega prepričanja pretežno o krivdi ljubic (kar pa je izključno tvoj problem, in ne od ljubic, mož, žena, varajočih ali prevaranih)

Sem morda še kaj zamudil?

in

3. da kljub tako trdnem(?) zakonu kot ga imaš, delaš iz vsega skupaj tako štalo kot jo pa je tudi (v najboljšem primeru) čudno

Ti seksaš samo iz zaljubljenosti?[/quote]

ja, ampak to ni bilo vprašanje[/quote]

je bil pa odgovor, ki ga očitno nisi sposobna razumeti

da vsi zaljubljenosti, ljubezni in spolnosti ne doživljamo tako kot avtorica te teme

da si babnice niste sposobne izmed vsemi samskmi playboyi (in wannabe playboyi) najti enega nezasedenega je pa že višek nesposobnosti in primitivizma. in za moje pojme prav patetično. zame je ponižanje da je ena ženska ljubica poročenemu. samo pomeni da pač ni dovolj “visoko” da bi pa bila žena. pa kaj se babe nič ne cenite? je za vas kriterij za tipa samo da dobr pofuka (pa še to ne vsak predvidevam) pa da kakšno darilce al pa dnar in ste že cele mokre? res visoko zastavljen cilj v življenju. in ne, ne zavidam nobeni, ki je tako boga da si ne more dobit nezasedenega tipa (kar je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prvi argument ljubic ko ji poveš resnico v faco). jo pomilujem. ker da imaš tipa ne pomeni da postaneš avtomatsko tudi služkinja, kuharca in vse ostalo. če si to predstavljate vse ljubice potem je nekaj narobe v vaši predstavi žena-mož in razdelitvi del. tudi se ni treba poročiti z prvim zmazkom ki pride mimo in naštancati otroke. ko vidiš da ti nekdo ne ustreza ga pač pustiš da gre svojo pot, ti pa naprej svojo. ampak, da pa veš, da je nek moški zaseden (plus če ima še otroke) in si vseeno lahko z njim brez slabe vesti – potem pa nisi drugega kot kurba. brez vsakršnih moralnih vrednot. pa da odgovorim že obenkrat na naslednji komentar na moj post (ker je VEDNO isto.očitno si ljubice delite le ene kurje možgane) – kaj si mislim o moškemu ki vara ženo/in obratno pa ne bom pisala tu ker bi bilo predolgo. ko bo katera odprla to temo pa bom tudi to, če bom imela čas.

ja, ampak to ni bilo vprašanje[/quote]

je bil pa odgovor, ki ga očitno nisi sposobna razumeti

da vsi zaljubljenosti, ljubezni in spolnosti ne doživljamo tako kot avtorica te teme[/quote]

kaj ti ne razumeš? Sem napisala, da ok, če pač seksaš, ti je privlačeni itd. , če pa si res zaljubljen pa me zanima, kako te ne moti, da seksa še doma?? To je vprašanje, če ga razumeš

Pred mnogimi leti, na pragu polnoletnosti sem bila ljubica še enkrat starejšemu moškemu. Zakaj? Niti sama ne vem. Skupaj nama je bilo fino, vedno me je kam peljal, bil je zabaven. Morda tudi zaradi mladostne naivnosti se nisem ukvarjala s tem, kako je s tem prizadeta njegova žena ali njegova dva otroka. In potem, ko je rekel, da je pripravljen zapustiti vse, da bo samo z mano, sem jaz stisnila rep med noge. Še danes se včasih srečava (po naključju), pa je od takrat minilo dobrih 20 let in pravi, da mu je še danes žal, ker se takrat nisem odločila drugače. On je še danes poročen s prvo ženo. In ne, nikoli zato nisem imela slabe vesti, saj jaz nisem varala nikogar. Čez nekaj let sem hodila s tipom, ki mi je prikril, da ima punco, in to nosečo. Ko je bilo dete staro štiri mesece, sem za to izvedela in ga tudi takoj pustila. Ker mi je lagal.
Ne razumem žensk, ki obsojajo ljubice. Za moje pojme je kriv mož. Nekatere pa sovražijo ljubico, najraje bi ji naredile res kaj hudega, mož pa čaka, da vihar mine in spet se imajo vsi radi. Kaj res ne razumete, da je kriv tisti, ki vara? Zakaj je treba odgovornost prenašati na ljubice? Ker je tako lažje? Ker se kljub temu, da je varal, bojite, da ga boste izgubile? Točno vem, kako bi reagirala, če bi me varal moj mož. Brez vpitja, brez joka, brez solz. Enkrat mi je grozil z ločitvijo (pa ne zaradi varanja) in sem mu popolnoma mirno rekla, da če se je odločil, da ne more biti z mano, ga v to res ne želim prisiliti. Ker ga imam rada in ga spoštujem, mu tudi dovolim, da se odloči po svoje. Od takrat mi ni več tega rekel:) In tako bi mu povedala tudi v primeru varanja. Tisti trenutek, ko bi izvedela, da se zabava še s katero, bi mu tudi povedala, naj mu tudi pere in kuha. Konec debate. Jaz lahko preživim tudi sama (finančno in čustveno) in zato se ne bojim, da me bo zapustil zaradi druge.

V njun odnos se nimaš pravice vmešavat-to te razumem. Ne razumem pa, kako si lahko zadovoljna s takšnim partnerjem, če nisi fukfehtarka in gre za pravo ljubezen, ali te nikoli ne žre, ko se vrne domov k ženi, ali res zvečer spi v sosednji sobi oz. na kavču, ali se mu je zaluštala žena, ali še ji vedno govori, da jo ljubi, ali je res, da še jo komaj prenaša zmešano babnico, ali ji govori za tebe, da mu ne da miru ena zmešana babnica,…
Vajin odnos-ali misliš, da se ta vajin odnos res tiče samo vaju (če je moški vezan, mislim, da se še mora ta vajin odnos tikat tudi nekoga drugega, ki je povezan z tem moškim)
Navidezno si res ledik in fraj, če bi odprla oči, pa bi videla, da si samo igračka na “dohvatu ruke”, ko se tvoj ljubček odloči, da bo čas preživel s tabo. A si lahko mirna, ko ne veš kje je, s kom je , kdaj pride, koliko jih je še zraven tebe, ali še bo sploh prišel, ali imaš konkurenco ali boš spet zamanj čakala na njega, ker mora biti z otroci, ker mora ženo peljat, ker imajo družinsko zabavo,… Ženske ljubice škoda vas je, da se moškim izmečkom pustite tako dirigirat, če bi malo popucale podstrešje, bi ugotovile, da lahko ljubezen date in dobite od nekoga, ki vas bo vreden, keteremu boste edine, na katerega se lahko zanesete in verjemite, da sploh ni tako hudo oprat in zlikat eno srajco zraven, skuhat eno porcijo več, ko pa veš, da te
nekdo doma pričakuje, ti je predan, ko ganajbolj potrebuješ je zraven tebe, te spoštuje (dvomim, da poročeni moški spoštujejo svoje ljubice),…

Pa kaj te je zadeva tako obsedla? Zakaj si tako iritirana zaradi enega vljudnega vabila na poroko? Že dva dni se ukvarjaš s tem. Kaj res ni nič, o čemer bi lahko razmišljala, pa da ne zadeva drugih, ampak tebe?

madona no, pejd že enkrat oprat brisače

Še zadnjič butcem, ki niso razumeli posta na temo “vabilo na poroko”: na poroko ne grem zato, ker se ne želim se veseliti z njima ob sklenitvi zakonske zveze, ne želim biti v njuni družbi,ker si tega ne zaslužita. Nikogar ne obsojam, imam pa mnenje za takšna brezvestna dejanja, ki vpliva na mojo odločitev iti ali ne iti.
Pa da opišem podrobno: mož pripelje domov ljubico, ženo, (ki je desetletje skrbela za moža, otroke in kmetijo) pa dobesedno zagrabi in jo zvleče ob prisotnosti otrok in ljubice skozi vrata in jih za njo zaklene. Žena se zateče štuk nižje k njegovim staršem, ljubica (hči prijateljev) pa veselo meče njena oblačila skozi okno na dvorišče, vse to gledajo zraven otroci in njegovi starši. A še res kdo potrebuje kakšno razlago? Ne vem zakaj sem se sploh spustila v debato.

A si ti obsedena, ali kaj,s temi ljubicami? Toliko sovraštva imaš v sebi, da ti samo škodi. Daj nehaj se ukvarjat z drugimi in glej, da si ne bo tvoj našel kakšne ljubice, ker s takšnim zmajem kot si ti, mu mora biti zelo težko!

V njun odnos se nimaš pravice vmešavat-to te razumem. Ne razumem pa, kako si lahko zadovoljna s takšnim partnerjem, če nisi fukfehtarka in gre za pravo ljubezen, ali te nikoli ne žre, ko se vrne domov k ženi, ali res zvečer spi v sosednji sobi oz. na kavču, ali se mu je zaluštala žena, ali še ji vedno govori, da jo ljubi, ali je res, da še jo komaj prenaša zmešano babnico, ali ji govori za tebe, da mu ne da miru ena zmešana babnica,…
Vajin odnos-ali misliš, da se ta vajin odnos res tiče samo vaju (če je moški vezan, mislim, da se še mora ta vajin odnos tikat tudi nekoga drugega, ki je povezan z tem moškim)
Navidezno si res ledik in fraj, če bi odprla oči, pa bi videla, da si samo igračka na “dohvatu ruke”, ko se tvoj ljubček odloči, da bo čas preživel s tabo. A si lahko mirna, ko ne veš kje je, s kom je , kdaj pride, koliko jih je še zraven tebe, ali še bo sploh prišel, ali imaš konkurenco ali boš spet zamanj čakala na njega, ker mora biti z otroci, ker mora ženo peljat, ker imajo družinsko zabavo,… Ženske ljubice škoda vas je, da se moškim izmečkom pustite tako dirigirat, če bi malo popucale podstrešje, bi ugotovile, da lahko ljubezen date in dobite od nekoga, ki vas bo vreden, keteremu boste edine, na katerega se lahko zanesete in verjemite, da sploh ni tako hudo oprat in zlikat eno srajco zraven, skuhat eno porcijo več, ko pa veš, da te
nekdo doma pričakuje, ti je predan, ko ganajbolj potrebuješ je zraven tebe, te spoštuje (dvomim, da poročeni moški spoštujejo svoje ljubice),…[/quote]

Tole je pa fajn napisano. Se podpišem pod to, čeprav načeloma ljubic/ljubimcev ne obsojam- se mi prav smilijo- obsojam pa tistega v teh trikotnikih, ki je vezan… On bi moral razmišljati z glavo…

Prav. Ti tega ne odobravaš. Smo izvedeli približno 15-krat. Hvala, ker si nas obvestila: a) da ne greš na poroko, b) ker ne odobravaš varanja, še posebej brutalnega ne. Hvala, hvala, hvala še enkrat. Izvedeli smo vse o razlogih tvoje odločitve in napeto spremljali za slovensko javnost nadvse pomembne argumente. Izvedeli smo tudi, da so tisti, ki tvoje neodobravanje podpirajo, ljubice, nasprotniki tvojega neodobravanja pa pokončni ljudje visoke moralne drže, torej taki, kot si ti. Zdaj pa ne vem, ali naj odprem nov post, ker ne odobravam tvojega neznanja slovenske slovnice? Se mi ne da, čeprav menim, da vse bralce in druge udeležence tega foruma zelo zanima, česa osebno ne odobravam in kam ne bom šla.

Bravo tega ne odobravam. Ne jezi se več. a ne vidš, da so se golazen od ljubic zarotile proti tebi in te j. v galvo. dej jim vetra.

lepo povedano

se mi zdi, da pa je to večini kar jasno :-))) le ne vem zakaj si 1. točko kar lepo ignorirala

da si babnice niste sposobne izmed vsemi samskmi playboyi (in wannabe playboyi) najti enega nezasedenega je pa že višek nesposobnosti in primitivizma. in za moje pojme prav patetično. zame je ponižanje da je ena ženska ljubica poročenemu. samo pomeni da pač ni dovolj “visoko” da bi pa bila žena. pa kaj se babe nič ne cenite? je za vas kriterij za tipa samo da dobr pofuka (pa še to ne vsak predvidevam) pa da kakšno darilce al pa dnar in ste že cele mokre? res visoko zastavljen cilj v življenju. in ne, ne zavidam nobeni, ki je tako boga da si ne more dobit nezasedenega tipa (kar je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prvi argument ljubic ko ji poveš resnico v faco). jo pomilujem. ker da imaš tipa ne pomeni da postaneš avtomatsko tudi služkinja, kuharca in vse ostalo. če si to predstavljate vse ljubice potem je nekaj narobe v vaši predstavi žena-mož in razdelitvi del. tudi se ni treba poročiti z prvim zmazkom ki pride mimo in naštancati otroke. ko vidiš da ti nekdo ne ustreza ga pač pustiš da gre svojo pot, ti pa naprej svojo. ampak, da pa veš, da je nek moški zaseden (plus če ima še otroke) in si vseeno lahko z njim brez slabe vesti – potem pa nisi drugega kot kurba. brez vsakršnih moralnih vrednot. pa da odgovorim že obenkrat na naslednji komentar na moj post (ker je VEDNO isto.očitno si ljubice delite le ene kurje možgane) – kaj si mislim o moškemu ki vara ženo/in obratno pa ne bom pisala tu ker bi bilo predolgo. ko bo katera odprla to temo pa bom tudi to, če bom imela čas.

PODPIS!!! sama bi tudi pike postavila enako kot ti!

New Report

Close