Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na zabavi srečala njegovo bivšo

Na zabavi srečala njegovo bivšo

Mozu pa reci da ponoci slisis da sanja o njej in da ocitni dosti razmislja o njej in mu to povzroca slsbo vest da ponoci se v spanju govori pa da mu svetujes da niti razmislja naj raje ne ker ne bos pristala da te spravi v situacijo, ko bo na fuzbalu ti pa bos stalno razmisljala ce je pri njej. Da to sekiranje ni za tebe in da se tega ne gres. Da on pa naj sam pri sebi razpuca al hoce kaj z njo ali ne.
[/quote]
A si ravnokar predlagala, naj možu začne lagati? Ja, bravo, to pa je recept za dober odnos…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

To pa je tema za režat, ko stare obupanke z zavoženimi življenji, talajo nasvete.😁

To bo kar realen nasvet. Moski ve, da je njegova odvisna od njega..finance, sluzba itd. Potem si odpre moznosti za prevaro in da bo mu to tudi oprosceno. Meni bi se ze vklopili klikerji, ce bi govoril vse lepo o bivsi, pa kako sta bila zaljubljena, pa da ju usoda ni pripeljala skupaj, bi vedela, koliko je ura, da ce se spet secata, bo se nekaj zgodilo. Vse lepo bi moral obljubljat in govorit tebi, ki te je izbral za zeno in mamo njegovih otrok, drugace ni bil iskren s teboj in si samo premostitvena oseba oz , dokler se z bivso spet ne sreca. Delaj na svoji neodvisnosti, privlacnosti in samozavesti.

nobene ženske moški ne varajo raje kot tako, ki se “trudi za moškega”.
Delati moraš zase in samo zase in potem ti bo petelinček sledil, tako kot od drage moje, ko je šel na pogreb ženinega ljubimca.
[/quote]

Sem moski in se strinjam z mino!

Bravo. Upam, da tole prebere čimveč ljudi!!!

Jaz le še dodam – če je bil mož čuden, ima še močna čustva, pa dobro ajde, da jaz srečam kakšno bivšo bi bil tudi čuden eno popoldne, potem predebatiral s svojo in bil vesel, da jo imam. Tvoj pa je pod njenim vplivom in samo vprašanje časa je, kdaj se bosta dala dol. Mark my words!

Z ženskami, ki srečajo bivšega in se mu vržejo v objem, kljub temu, da so videle, da ima žensko zraven sebe, je nekaj narobe. Tudi s to.
Kaj naj ti rečem? Ne glede na vse je tvoj. Potrudi se, da tako tudi ostane, vendar ne iti čez meje svojega dostojanstva v smislu kot piše ena v odgovoru: ali sexata samo 1 x na mesec …
Verjemi, da lahko največ narediš z pasivno ljubeznivostjo in iskrenim pogovorom ter kakšnim vikendom za vaju (če sta katolika priporočam seminarje od Družine – vrhunsko).


Oprosti, ampak kdo je ta bivša, da bi ji karkoli dokazovala? Toliko o samozavesti.
[/quote]

Najboljse da jo povabita na trojcka, da ji pokazeta se kako strast imata v postelji. Zakaj bi se sparala?! 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Btw, kje je Tanja37?
Tema na petih straneh, a od Tanje ne duha ne sluha…

Drugace pa, sem bila v kozi tega moza.
On se vedno oh in sploh, isti kot pred 15 leti. A v vseh teh letih sem se jaz spremenila.
Srecanje me je premaknilo, a ne v to smer, na katero Tanja37 sumi, meni je slo na bruhanje, sama sebi sem bila odvratna, neumna in grozna, da sem sploh padla na tega tipa in zapravila z njim leta svoje mladosti!

Ti meni zrihtaj cifro od te njegove bivše, pa jo bom zapecal, ti pa boš imela mir in bosta z možem spet srečna.

Btw, kje je Tanja37?
Tema na petih straneh, a od Tanje ne duha ne sluha…

Drugace pa, sem bila v kozi tega moza.
On se vedno oh in sploh, isti kot pred 15 leti. A v vseh teh letih sem se jaz spremenila.
Srecanje me je premaknilo, a ne v to smer, na katero Tanja37 sumi, meni je slo na bruhanje, sama sebi sem bila odvratna, neumna in grozna, da sem sploh padla na tega tipa in zapravila z njim leta svoje mladosti!
[/quote]

Tanja nima časa, je preveč zaposlena z odpiranjem ostalih tem s priponko.

A tisti, ki spodaj ustrezno sliko limate, ste placani za objavo? Taki clanki so praviloma tudi ustrezno slovnicno urejeni. Gre za narocene clanke? V cem je fora?

Ti dovoli, da delno vplivaš na njegovo garderobo? Ti bi udarila po mizi? Njegova bivša je še tvoj najmanjši problem.

Super si tole izpeljala in še enkrat; iskren, odprt pogovor odpre skoraj vsa vrata in tudi marsikaj reši. Je pa res, da če ženska moškega ni naučila, da sepogovarja v zgodnjih letih veze, se lahko potem zapre in pogovor ne more steči.

Je bilo že večkrat razloženo tule : moderatorji ene teme objavijo tudi na FB in tem spodaj dodajo še sliko in jih po potrebi olepšajo, da vse skupaj bolje izpade. Slike ne dodajo avtorji posta. A nisi videla da eni že tekmujejo koliko njihovih tem je že šlo na FB he he

Vem, da si NEKATERE ženske za svoje življenjsko poslanstvo izberejo prevzgojo, preoblikovanje in predizajniranje svojega moškega. Kupijo “raw material”, torej rjavega domačega medveda in potem zavihajo rokave, da na koncu pleše kot baletka in skače skozi obroč.
Samo na to sem opozoril.
[/quote]

Ampak Milesovi odgovori v tej temi pa zmagajo. Na glas se smejim. Kako resnično!

ustvarjanju prostora za umeščanje oglasov, ki so skladni s ciljno skupino teme, o kateri potem ovce razpredamo.

Tem kostem, ki jih mečejo se s tujki reče “click-bites”.

Ne samo slovnična ureditev in ena pocukrana priponka. Tudi jezikovna stilistika (kot grafološki podpis), jih razkriva.

Uf poznano!!
Moj ima tudi iz preteklosti veliko ljubezen, sicer ne prizna…. Ampak ženske to vidimo in čutimo. Nikoli nisem bila ljubosumna na nobeno, ampak te bivše ne prenesem. Se preden sva imela družino, mu je še kdaj pisala, klicala…. On je pač prijazno odgovoril, odpisal… Nič hujšega… Ampak 1x mi je blo vsega dovolj in sem mu rekla, da me to moti…. Naj povem, da je ženska imela psihične težave… In iskala v njem psihiatra… Oz ne vem kaj… No sem ga postavila na mesto… V tem stilu… Kaj mu več pomeni, čustva bivše ali čustva zdajšnje. Da me moti in da želim, da vse skupaj prekine…Ali pa naj jo ima… Ker življenje je prekratko, da bom druga violina. Ker ženska želi očitno sam drek mešat…. Če smo se kje naključno srečali… Je vedno pristopila do njega, ko sem šla npr na wc… Ko sem se vrnila… Gledala v tla in se umaknila… Pač lisica…
No fant je takrat razčistil z njo… In od takrat dalje ni bilo z njene strani nič več. Midva sva skupaj sedaj že ene 15 let, 2 otroka, super zveza… Res je super partner…. In težko verjamem, da bi vse zajebala zarad ene babe… Nikol pa ne veš… Te bivše ljubezni so res krute. Ampak res res iskren pogovor, povejte kaj čutite, da vas moti, da se bojite… In jasno dat vedet, da če karkoli bo, bo zasral celo družino. Res nimate zavidljive situacije, če se bosta še službeno videla…. Upam le, da ima v glavi poslihtano. Tudi sama imam ljubezen od prej…. Če se kje srečamo, ga iskreno rada vidim… Se pa hkrati spomnim tudi kaj je bilo narobe in toliko bolj cenim zdajšnjega partnerja. In ne bi nikoli več bila z njim. Tako, da mogoče vseeno ni tako črni scenarij… Vso srečo… Čimprej se pa pogovorit, lepo, nič jezno… Da vas ne bo glodalo v sebi… Ker to je najhujše in ženske si sestavljamo v glavi zgodbe…. V resnici pa mogoče sploh ji tako hudo.
Srecno😉

To, da ta bivša kar skače v njega pred tabo ni fajn, jaz se ne bi dobro počutila v tvoji koži.
Samo deluješ mi vseeno preveč posesivno.
“Zelo rada bi udarila po mizi in dala vedeti, da karkoli z njenega konca ali od moža ne mislim prenašat. Zame je vsega konec prvo sekundo, ko bi se zgodila kakšna neumnost. A to potegne za seboj katastrofo tako s financami, hišo, otrokom, mogoče celo mojo službo (mož je pomagal, da sem jo dobila). “- to mi pove da imaš v tej vezi ali zakonu kar nekaj računice, ni vse samo ljubezen, tako da tudi ti nisi najbolj nedolžna.

Hm, zanimivo ko bivša išče nasvet pri bivšem je ne vem kaj vse samo človek ne, tudi če noče nič seksa s tvojim moškim. Ko vaši super poročeni moški ali zasedeni oprezajo za nami samskimi in se nam ponujajo, me jih odjebemo, ker nimamo toliko časa in se cenimo.
Najboljše, da kupite kletko za spolni ud svojih prepotentnih možičkov in vzamete ključ in ga imejte še bolj pod kontrolo. Ni čudnno, da vam moški potem bežijo k drugim ženskam.
Drage idealne žene in mame, monogamija ni normalna ne v živalskem ne našem svetu, je le izmišljotina naše družbe da je red. 🙂

Ko gre njegova velika bivša ljubezen v tujino zaradi službe, si najdejo eno pusto Micko in jo nafilajo. Moški so težje samski, kot ženske, rabijo servis in nadomestno mamo.

Ce si ze sama dojela da Se je njegovo obnasanje spremenilo pol verjetno ves koliko je ura… In dobila si sluzbo zaradi njega…. hmmmm…. to lih ni pohvalno…

Raje si priznaj da imaš probleme z lastno samopodobo in da stalno potrebuješ nekoga ki ti bo govoril da si fanj, da si lepa, da si super.
Srečanje z bivšo je samo v TEBI vzbudilo pradavno potlačeno čustvo da si manjvredna. Ona ti je samo pokazala kdo v resnici si. Svetujem ti da se pogovoriš z tvojo mamo, saj imaste isti vzorec.

Lp, Jernej

Kako si sploh kateri moški drzne imet kakšno že prej

Sigurno se vedno goji custva do nje….

Pa dobro no tale mon je res smeha poln. Prebereš naslov in pil delni dovoljenje 🤣😂😅😅😅😅😄😄😄 Happy new year, prej pa še Božič 😄

New Report

Close