Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na živce….

Na živce….

….mi gre ko prebiram tale vaša sranja na račun srednjih let. Če vas je miki užalil in omenjal prasice ipd. , še ne pomeni, da smo vsi prisotni na starejših takšni idioti, kot je miki, ki je dolgo zadrževal svoj pravi jaz, ampak še to ni pravi miki, ker je preveč zaslepljen z Angelom. Zato vam še enkrat povem, da ne mečite vseh v isti koš in se ne smilite samemu sebi, češ, da ste izolirani na tem foromu. In, če ste tako zaverovani sami vase, kaj sploh hodite na srednja, kjer je po vašem samo sranje. toliko v premislek. Lp

“Eden” hvala za opozorilo, ki je povsem na mestu! Povsem te razumem in v marsicem soglasam s tabo! To lahko uvidis tudi iz mojih predhodnih postov.. Res je krivicno ocenjevati forum po enem ali dveh posameznikih, se posebej, ker dobro vem, kaksen “blagoslov” je, ce imas omenjeno bitje na forumu! Ce ti kaj pomaga, se ti iskreno osebno opravicujem glede mojega deleža o slabi luci vasega foruma, kot tudi vsem tistim osebam na “Srednjih”, ki jih “poznam”, predvsem pa tudi mocno cenim, pa smo se zal razsli ob delitvi forumov..

Ježek ni zaverovan vase, ga pa prizadenejo vse krivice, ki se zgodijo komurkoli in kjer koli!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hvala, ježek! Lp

New Report

Close