Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na živce mi grejo novodobni starši in njihovo frocovje

Na živce mi grejo novodobni starši in njihovo frocovje


takle bo a veš draga avtorica sama sebi si tečna in v napoto, ker ti gre očitno vse na živce – kadar je človek tako naravnan, ga lahko zmoti še čivk ptiča… tako,d a delaj na sebi ker očitno imaš s strpnostjo inmprijaznostjo ter odnosom do drugih sama največje težave… na to kaže dejstvo, da ti gre pogled na doječo matero na živce…
glede na vse napisano in odnos, ki ga iz napisanega je mogoče razbrati, samo ti vidiš vse tako, da ti je moteče in da lhako šimfaš in tečnariš, ker pač nekaj moraš najti kot razlog, da izprazniš svojo tečnobo.

ostali pa smo drugačni in se lahko prav zaradi otrok ob jutranji kavici ob ljubljanici nasmejimo, da nam polepšajo dan, prav z veseljem jih poslušamo, kaj imajo za povedati, ne pa da bi želeli, da so tiho..

Ti če hočeš zišino in osamo – nasvet zate pij kavo doma v svoji kuhinji in vse naženi ven, da te ne motijo v svoji tišini… če pa greš na javna mesta, pa se imamo vsi drugi prav tako pravico tam pojavljati in ravno tao tudi pogovarjati.[/quote]

Očitno nisi dojela mojega posta. Ali pa ga nočeš dojet.

Pripelja mamca hčerko na WC. Ji reče, da bosta obložili desko s papirjem. Potem mamica gre. Ni je več na spregled.
Hčerkica pa zapusti WC. Deska polna papirja, po tleh papri, vode seveda ne spusti. Rok si ne umije. Leti ven. Mamice pa nikjer. Sončece zlato se lahko podela kjer hoče, saj drugi čistijo za njo.

to bo ja :-))

kot rečeno, mal podstrešje pospravi in preluftaj, bo takoj bolje[/quote]

Pravica človeka se konča tam, kjer se začnejo pravice drugega. In jaz imam pravico v miru pojest svoje kosilo. Doječa mati lahko svoj eksebicionizem umakne na kak primernejši kraj kot je restavracija.[/quote]
Kaj pa če doječo mamo moti tvoj ksiht in ga je prisilkena gledati.a ima pravico zahtevat,da se prekriješ?
In kje piše, da se joški ne smedo gledat?A l kako

ah, Bina,saj nisi nič pametnega napisala niti sama,zakaj se usajaš? Ker si pač malo preveč zdrajsano temo odprla?
Če ti povem kaj mene moti se boš tudi usajala!
Meni pa gredo na živce frajlice s čikom in kozarcem v drugi roki,ki imajo z ramo ob uho prislonjen telefon,zraven se krehetajo,govorijo na glas,cvilijo in zavijajo z očmi…
Imajo pravico biti na soncu in kavi? Imajo.
Imam jaz pravico biti na soncu in kavi brez,da slišim vso zgodovino tega kako je ona včeraj enega zapecala? Imam.

Kar bi ti rada povedala je to,da prav vsak moti koga drugega,verjemi mi Bina,tudi ti,tudi jaz,tudi ona ženska ,ki se usaja,da se je vanjo skoraj zaletel otrok…
Ni ga,ki ne bi kravžljal živcev drugim,le tega se ne zavedamo.
Meni gre na živce cigaretni dim,katerega veter kot zanalašč nese meni direkt v ksiht,pa če se obrnem na katerokoli stran,spet jaz imam nvado,da v parku jem arašide,brez skrbi ne smetim po tleh,sem pa zadnjič opazila žensko okoli 70,ki ji je moje grizljanje dvigovalo želodec-dobesedno je vstala in odšla.

Glej,če le malo truda vložiš,da se vživiš v kožo drugega, mu nehaš iti na jetra,on pa tebi.
Pa kaj če so otroci glasni- to ne pomeni,da so nevzgojeni, enako z vsem drugim,tudi z dojenje,veš, nisem še videla mame,ki bi dojila tako,da bi ti lahko videla kaj ona sploh počne. Dojenje v javnosti (mimogrede,kakšna slabšalna beseda) poteka tako diskretno,da 99.99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi sploh ne ve,da ženska doji,mislijo da pač pestuje otroka in to je to.
Če pa se pričnemo z žaljivimi posti,ki imajo en sam namen,to je šimfanje izpostavljati,pa magari na forumu,je to nekonstruktivna debata,ki ne služi ničemur.
Saj vidiš kako se je tvoja tema zasukala.
Če malo pomisliš,še ni dovolj takih tem? Pa je vseeno,ali se gre o otrocih,gejih,zakoniku,Tini…
Enkrat pride do točke,ko je vse zlajnano,zdrajsano,brezveze,takrat izgubi pisanje svoj namen,o branju pa itak ne bi…
Lp

Enim je hudo k svojih nimajo in zlivajo frustracije na druge. Da vas moti nekaj tako nedolžnega in iskrenega kot so otroci, potem je nekaj hudo narobe z vami. Predlagam pregled za depresijo

Pravica človeka se konča tam, kjer se začnejo pravice drugega. In jaz imam pravico v miru pojest svoje kosilo. Doječa mati lahko svoj eksebicionizem umakne na kak primernejši kraj kot je restavracija.[/quote]
Kaj pa če doječo mamo moti tvoj ksiht in ga je prisilkena gledati.a ima pravico zahtevat,da se prekriješ?
In kje piše, da se joški ne smedo gledat?A l kako[/quote]

A to se to zdi primerna primerjava? Never go full retard.


takle bo a veš draga avtorica sama sebi si tečna in v napoto, ker ti gre očitno vse na živce – kadar je človek tako naravnan, ga lahko zmoti še čivk ptiča… tako,d a delaj na sebi ker očitno imaš s strpnostjo inmprijaznostjo ter odnosom do drugih sama največje težave… na to kaže dejstvo, da ti gre pogled na doječo matero na živce…
glede na vse napisano in odnos, ki ga iz napisanega je mogoče razbrati, samo ti vidiš vse tako, da ti je moteče in da lhako šimfaš in tečnariš, ker pač nekaj moraš najti kot razlog, da izprazniš svojo tečnobo.

ostali pa smo drugačni in se lahko prav zaradi otrok ob jutranji kavici ob ljubljanici nasmejimo, da nam polepšajo dan, prav z veseljem jih poslušamo, kaj imajo za povedati, ne pa da bi želeli, da so tiho..

Ti če hočeš zišino in osamo – nasvet zate pij kavo doma v svoji kuhinji in vse naženi ven, da te ne motijo v svoji tišini… če pa greš na javna mesta, pa se imamo vsi drugi prav tako pravico tam pojavljati in ravno tao tudi pogovarjati.[/quote]

Očitno nisi dojela mojega posta. Ali pa ga nočeš dojet.[/quote]
o brez skrbi, sem ga dojela… samo ti nočeš dojet,da je problem v tebi… ne v okolici… ko boš to dojela in boš strpna in razumevajoča do okolice bodo tudi drugi do tebe.

Verjetno bom mogla svoj prejšnji post namenjen tebi vzet nazaj. Ampak jaz v svojem prvem postu ne govorim o ženskah, ki diskretno podojijo na klopci v tivoliju in o otrocih, ki se mirno igrajo in razsikujejo okolico. In tu je velika razlika. Ampak vseeno spoštujem tvoje mnenje.

Očitno nisi dojela mojega posta. Ali pa ga nočeš dojet.[/quote]
o brez skrbi, sem ga dojela… samo ti nočeš dojet,da je problem v tebi… ne v okolici… ko boš to dojela in boš strpna in razumevajoča do okolice bodo tudi drugi do tebe.[/quote]

Še enkrat si dokazala, da ga niti slučajno nisi dojela. Ali pa zelo šlampasto prebrala.

Avtorica ima čisto prav. Samo ve, avše, ki ste se prepoznale njenih besedah sedaj pljujete po njej, češ kaj jo vse moti. Tudi jaz imam dva otroka, pa mi še na pamet ne pride, da bi ju pustila sredi restavracije laufat naokrog ali pa s čevlji tacat po stolih.
Pa na vlaku: fina ljubljanska gospa, otrok pa z zimskimi čevlji taca po sedežu, ona pa nič. Pa jo froc pljune, ona pa nič.
Evo, to so novodobna razvajena sonca, ki jim je vse dovoljeno, starši pa mislijo, da se zemlja okrog njih vrti.
Ampak to je pač zato, ker niti starši niso vzgojeni, zato niso sposobni vzgajat niti svojih otrok.

Otroke je treba učit in vzgajat že od malega. Pa ne more en mali mulo komandirat staršu. Je treba pokazat odločnost in dati vedeti mulariji, da so starši tisti, ki odločajo, kam se bo šlo, kdaj se bo šlo, da je treba počakat na vrstni red, ne pa kar tečnarit non stop. Da je treba pazit na red in čistočo povsod kamor prideš in spoštovat tujo lastnino. Ampak ne, slovenski razvajeni sončki morajo pokazati kaj znajo in pokažejo običajno in zgolj samo to, da jih njihovi starši niso naučili popolnoma nič.


Kaj pa če doječo mamo moti tvoj ksiht in ga je prisilkena gledati.a ima pravico zahtevat,da se prekriješ?
In kje piše, da se joški ne smedo gledat?A l kako[/quote]

A to se to zdi primerna primerjava? Never go full retard.[/quote]
Seveda je primerna primerjava.A so joški radioaktivni ali kako?Mislim kaj ste eni blesavi.Joški niso noben bav bav.Jaz vidim vsak teden kakšne druge in jih tudi pobožam vedno pa mi ni grozno.Ti pa jih ne moreš gledat a tvoj grd ksiht pa naj vsi gledajo.Malo morgen.


o brez skrbi, sem ga dojela… samo ti nočeš dojet,da je problem v tebi… ne v okolici… ko boš to dojela in boš strpna in razumevajoča do okolice bodo tudi drugi do tebe.[/quote]

Še enkrat si dokazala, da ga niti slučajno nisi dojela. Ali pa zelo šlampasto prebrala.[/quote]
glej kar ponavljaj se… s tem ravno dokazuješ, da na vsak način vedno za vse okriviš druge, še za tisto, kar bi morala sama spremeniti… dokler boš tako počela, ja boš imela tak negativen odnos do vse okolice iun vsakega napadala okoi, da dela vse narobe, šlampasto – samo to ne zato, ker bi res kaj narobe počel, ampak zato, ker ti te kritike ostalih rabiš konstantno, da se sama v svojem negativizmu bolje bočutiš…
ko boš dojela,d a je težava v tebi in da drugi sploh niso slabi in ne počnejo nič narobe, pa bo drugače…
delaj malo na sebi in spoštovanju drugih in spoštljivega odnosa do drugih – ker ga sama niti slučajno nimaš… najprej pri sebi naredi red in bodi takšna kakršna merila postavljaš drugim.

….ena nedojebanka brez otrok,ki ima pse raje,kot ljudi.
Meni grejo pa pesjanarji in njihova sceneta na zivce..ki jih vlacijo vsepovsod okol,doma pa jim dovolijo spat v postelji.
Fuj in fej.Sploh,ce ima sceneta kaka “fina”dama,da ji ob vecerih se p.i.c.k.o.polize.Ker deca itak nima..sej kdo jo bo pa hotel smrdljivko nemarno s tropom garjavih scenet al pa mackov.
Evo,ti grejo pa men na k.u.r.a.c.

Avtorica je ena navadna izdojenka z obešenimi joški in misli,da imajo vse druge obešene joške.Matr nekatere izbirčne riti bi treba s šibo našeškatNamesto,da so veseli ,ko otroci skačejo ,oni pa težijo.Pozabljajo,da so tidi sami bili otroki ampak neeeee oni pa niso bili nemirni.

Še enkrat si dokazala, da ga niti slučajno nisi dojela. Ali pa zelo šlampasto prebrala.[/quote]
glej kar ponavljaj se… s tem ravno dokazuješ, da na vsak način vedno za vse okriviš druge, še za tisto, kar bi morala sama spremeniti… dokler boš tako počela, ja boš imela tak negativen odnos do vse okolice iun vsakega napadala okoi, da dela vse narobe, šlampasto – samo to ne zato, ker bi res kaj narobe počel, ampak zato, ker ti te kritike ostalih rabiš konstantno, da se sama v svojem negativizmu bolje bočutiš…
ko boš dojela,d a je težava v tebi in da drugi sploh niso slabi in ne počnejo nič narobe, pa bo drugače…
delaj malo na sebi in spoštovanju drugih in spoštljivega odnosa do drugih – ker ga sama niti slučajno nimaš… najprej pri sebi naredi red in bodi takšna kakršna merila postavljaš drugim.[/quote]

Tebi na čast ti bom še enkrat ponovila: Nisi dojela mojega posta! To dokazuje tvoj že tretji kometar, ki je zgrešen z vsebino, ki sem jo napisala v originalnem postu. Govorim o določeni vrsti ljudi, ne o celotni populaciji. Ravnokar si napisala, da starši, ki imajo otroke vzgojene slabše kot kadelo pavijank ne počno nič narobe, jaz pa če bi bila po tvojem normalna oseba bi se mi to moralo zdet okej, in naj pri sebi delam red, ker sem pa res čudna i nestrpna, da obsojam take ignorantske starše.

Se je pa kar nekaj mam javilo, ki imajo taka razvajena sonca doma.
Pa kdo bi lahko mislil, da ima prostaška babnica vzgojene otroke, seveda jih nima. Prostaška mona, ki ima tu gor izpade, ima točno taka razvajena sonca kot jih opisuje avtorica. Recimo baburdija, ti si ziher…

Jaz pa razumem avtorico, kaj je želela povedati. Nič nimam proti otrokom, motijo me njihovi starši, ki starševstvo tako dojemajo. Podpis za “res je!!”, pa sem tudi sama mati.

Res je, vsega je. Sama imam dva otroka, pa mlajši je sploh živahen, ga je treba večkrat opozoriti na kako stvar. Ampak ve, kako se obnašati, sploh v gostilni. Pa tudi, ko gremo, pojemo in je to to, ne visimo dolgo. Vsak starš je odgovoren za svoje otroke, tako pač je. To, da pa ženska doji v javnosti, me pa ne moti.

A to se to zdi primerna primerjava? Never go full retard.[/quote]
Seveda je primerna primerjava.A so joški radioaktivni ali kako?Mislim kaj ste eni blesavi.Joški niso noben bav bav.Jaz vidim vsak teden kakšne druge in jih tudi pobožam vedno pa mi ni grozno.Ti pa jih ne moreš gledat a tvoj grd ksiht pa naj vsi gledajo.Malo morgen.[/quote]

Primerjava bi bila samo, če bi še avtorica vrgla joške ven. Saj so samo joške, ne?

Imam dva otroka, pa dam avtorici prav. Tudi meni gre redko kaj bolj na jetra kot nevzgojeni otroci, ki letajo okoli, kričijo, prijemajo vse z lepljivimi rokami, se slinijo povsod, njihovi starši pa mislijo, da so najbolj prikupna bitja pod soncem in so užaljeni, če nočeš komunicirat z njimi v stilu bucibuc. Ne, niso vsem luštni, niti najmanj. Zavedajte se tega. Jaz sem se, zato v njunih zgodnjih letih tudi nismo obiskovali gostiln in lokalov. Ne bi nihče od nas od tega nič imel, ker verjamem, da je treba imeti otroka pod nadzorom. Če moram loviti naspiriranega dvoletnika, namesto da jem, sem lahko tudi doma.

Se strinjam z avtorico. lahko bi naštela in opisala kar nekaj primerov novodobnega sončkovja, pa ne bom, ker nima veze. Dejstvo je, da v lokalu ne moreš spiti kave v miru, v trgovini ne moreš kupovati, pri zdravniku ni da bi govoril…Res je, da niso vsi otroci enaki, veliko poznam tudi lepo vzgojenih, pa kljub vsemu živahnih otrok…Je pa tudi dejstvo, da je novodobnih bodočih prestopnikov iz dneva v dan več. Meni živcev takšni pač ne morejo pobrat, ker povem, kaj ni prav, pa četudi ata in mama od zgroženosti fašeta tahikardijo….Začnite vzgajat svoje otroke!!

Še za časa Juge. Na ljubljanski ulici srečam (danes že precej let pokojnega) znanega novinarja s kakim 7 let starim sinom. Fotr reče sinu, kaj bo vprašal “strica”. Sin pa ustreli vame: “A kej fukaš?” Ni treba praviti, da je bil fotr strašno ponosen na sina, kaj mu ga je uspelo naučiti.
Nekateri starši so prtegnjeni in sploh ne vejo več, kaj se spodobi in kaj ne.

Še za časa Juge. Na ljubljanski ulici srečam (danes že precej let pokojnega) znanega novinarja s kakim 7 let starim sinom. Fotr reče sinu, kaj bo vprašal “strica”. Sin pa ustreli vame: “A kej fukaš?” Ni treba praviti, da je bil fotr strašno ponosen na sina, kaj mu ga je uspelo naučiti.
Nekateri starši so prtegnjeni in sploh ne vejo več, kaj se spodobi in kaj ne.[/quote]ojoj, saj ne veš a bi se smejal a bi se jokal….

Se strinjam . Sem tudi mati dveh otrok. Starsi nevzgojenih sonckov, vas bi morali najprej vzgojiti!! … Sedim v letalu, pred mano pa druzina s triletnim otrokom. Mala skace po sedezih, ok, me ne moti toliko, ko pa zacne nabijat z naslonjalom gor in dol 5, 10 minut, popenim. Enostavno se mi ni dalo tega poslusati. Zadevo sem resila, da sem se stegnila med sedeza in naslonjalo grobo potisnila navzdol. So vsi trije zelo hitro dojeli, da nekateri pa tega ne zelimo poslusati! Ne razumem brezbriznih starsev!

No, glavno, da ste prišli na fine ljubljanske gospe na vlaku. Fine ljubljanske gospe se vozijo z avtomobili. K ostalemu pa bi dodala le tole: če si zoprn, so ti tudi vsi okoli tebe zoprni. Če si dobre volje, ne opaziš vsake malenkosti. Tako da delajte raje na sebi in na svojem počutju. Sem že stara 40+ in imam otroke, še svoj živ dan nisem doživela, da bi me otroci tako hudo motili ali da bi dejansko bili taki terminatorji, kot jih prikazujete. Običajno otroci glasno govorijo, pa to ni dretje, temveč otroci pač tako govorijo, ne bodo menda šepetali? Tudi lovijo se, tudi to sem videla, nikoli me ni motilo. Ne vem, zakaj bi me, tudi če bi se kdo vame zaletel? Otroka, ki odleti po cesti, pa ne bi šla pobirat, to je 1×1, bi pa, odvisno od situacije, izstopila iz avta in očka temeljito nadrla, da mu ne bi več na kraj pameti hodilo frajerišit z mulcem po cesti. Je pa seveda res, da voznik mora pazit, otrok ali ne, vsak kolesar lahko pade na vozišče in če je možno, se seveda naj sam pobere.

Če bi radi v miru pili kavo, jo pač pijete doma ali pa pejte na vrh hriba jo pit, kjer boste sami in vas ne bo nihče motil. Morda pa vi s svojim obnašanjem koga hudo motite, ste na to pomislili? Recimo, mene moti, da v samopostrežnih restavracijah nekateri jedo kot prašiči, pada jim iz gobca vsepovsod, da tudi pladenj ne ulovi, pa za sabo mize ne pobrišejo, odprejo vrečko s sladkorjem za kavo in jo stresejo po vsej mizi kot tepci, in se vstanejo in grejo. Mislijo, da če so pobrali in odnesli svoj pladenj, da je to to. Da se človek nima kam usest, kot v njihovo svinjarijo. Evo, to pa mene moti. Morda to dela kdo od vas. Verjetno ste bili v mladosti razvajeno frocovje fine ljubljanske gospe na vlaku in se še zdaj tako obnašate.

New Report

Close