Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na znaem fukiš portalu vel okuženih, panika med kurbirji

na znaem fukiš portalu vel okuženih, panika med kurbirji

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 10.05.2022 ob 18:50

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 10.05.2022 ob 18:37

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je236, 10.05.2022 ob 18:34

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 10.05.2022 ob 18:31

Kaj moras bit oduren, da ostanke za celo ceto drugih jes in se placas za to. Stoka pac.

Mogoče tudi tebe še to čaka.

A jaz tebi delujem kot da hodim na kurbe.?

YRAM stresno, da si lahko kdo sploh zamišlja kaj takega. 😄

Ja ane…:)))

Odgovor na objavo uporabnika
Božo, 10.05.2022 ob 18:55

koki…

piše. ko čini blud… iskusiše kaznu.

vidiš… jaz nikoli ne bom “in”… nebom se mogu pohvalt kako sem na infekcijski ležu… kako sem staknu sranje… kako sam se kurvo…

jebi ga… nije mi dato da budem normalan.

“BOŽO”,

Pa si ne želiš? Seksa, spolnosti?

A nikoli ne vidiš kakšne punce na cesti in pomisliš; “oh kaj bi bil z njo”? Se ti nikoli ne pojavijo vroče misli, ko zagledaš kakšno lepo punco?

Po moje ima yram precej bolj pestro spolno zgodovino, kot se tukaj kaže neko zdolgočaseno gospodinjo.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 10.05.2022 ob 19:00

Ja ane…:)))

YRAM“,

eni majo domišlijo očitno. Da YRAM počaka, da mož in otroci zaspijo in si nato obleče črn plašč, si zaveže črno ruto in si nadane gor očala, da je ne bi kdo prepoznal in gre na kurbe.

Pol pa hiter domov in posteljo, da ko se mož nič hudega sluteč zbudi sploh ne ve kakšne perverzije so se ponoči dogajale.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 10.05.2022 ob 19:13

YRAM“,

eni majo domišlijo očitno. Da YRAM počaka, da mož in otroci zaspijo in si nato obleče črn plašč, si zaveže črno ruto in si nadane gor očala, da je ne bi kdo prepoznal in gre na kurbe.

Pol pa hiter domov in posteljo, da ko se mož nič hudega sluteč zbudi sploh ne ve kakšne perverzije so se ponoči dogajale.

Haha…ja in to na drage kurbe.

Yram je v življenju samo nekajkrat z možem v temi, samo za višji cilj spočetja otrok, potem pa dovolj teh neumnosti. Mora bit red pri hiši, ne pa kokošje perverzije.

koki koki…

 

treba ti jos mnogo da se naucis

Vse prav, kdo je tako nizko, naj se zaveda tudi posledic.

Ampak nekaj mi ne gre v plajbo, zakaj so v tej temi tako pedri skočili in stara primitivna bosanka? Kje je dotične tako hudo zabolelo?

Meri hodi na kurbe 😁🤣😂😁

včeraj je pršu še en jokcat da ga skrbi, da ni okužen. potrdili so mu okužbo s hepatitisom b na protitelesa anti-HBc (IgM in IgG skupaj) sirotinja ima doma ženo, ki so jo seveda po zakonu obvestili.velika verjetnost je, da je okužena tudi ona, poznava je bila na pregled.

Najboljši so poročeni. Z samskimi je nekaj narobe, drugače ne bi bili samski.

New Report

Close