Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Načrtovalka – organizatorka poroke – izkušnje?

Načrtovalka – organizatorka poroke – izkušnje?

Živjo,

načrtujeva poroko za cca 100 ljudi v piknik varianti. Iskreno povedano sploh ne vem kje začeti. Razmišljala sem, da bi najela načrtovalko in ji vse zadeve prepustila.

Kakšen je strošek take osebe?
Zmorem to sama?
Koga najeti?
Kako veš, da je dober?

hvala

Zdravo. Jaz sem tudi imela podobno poroko. Iz kje pa si. Jaz sem sama organizirala vse .ce si z dolenjske ti lahko mal svetujem.

te cene skrivajo kot kača roge. našla sem samo eno omembo, 7 let nazaj je cena organizacije prišla 750 EUR.

Lahko sama. Vsaj jaz sem, brez problema.

Če se ti da, če imaš čas lahko vse sama narediš in sploh ne potrebuješ nobenega načrtovalca. Cena organizatorja je pa čisto odvisna od tega za kaj točno ga rabiš. Lahko je cena 500€, lahko je cena 5000€. Več kot ti bo delala namesto tebe, dlje kot bodo priprave trajale, bolj kot bo naokrog telefonirala zate,…dražje te bo prišlo.

Midva se poročiva čez 3 tedne. Preko spleta sva našla dve super organizatorki, ki svojega dela sploh ne računata. Poiščeta ali predlagata ti res dobre fotografe, snemalce, gostilne, glasbene skupine in ostalo kar pač želita in plačaš samo njih. Po njihovih rednih cenah. Tudi sama nisva mogla verjeti, ampak je res tako. Če te zanima, ti lahko povem več. Resnično pa sva zadovoljna z njima in nama ni žal, da sva se tako odločila.

Odgovor na objavo uporabnika
malek123, 17.04.2013 ob 18:47

Midva se poročiva čez 3 tedne. Preko spleta sva našla dve super organizatorki, ki svojega dela sploh ne računata. Poiščeta ali predlagata ti res dobre fotografe, snemalce, gostilne, glasbene skupine in ostalo kar pač želita in plačaš samo njih. Po njihovih rednih cenah. Tudi sama nisva mogla verjeti, ampak je res tako. Če te zanima, ti lahko povem več. Resnično pa sva zadovoljna z njima in nama ni žal, da sva se tako odločila.

Zakaj pa ne napišeš kdo so??

glejte datume tem

ta dva sta se poročila pred 7 leti

Poroke so vedno aktualne. Tudi sam iščem nevesto za fiktivno poroko. Starost neveste je absolutno nepomembna. Idealno bi bilo, da bi poroka potekala preko neta.

Vedno skačem gor in dol po internetu. Sem hitra kot blisk. Modrčka in spodnjih hlačk ne potrebujem, ker sem najraje povsem gola. Tako je najbolj praktično. Sem vitke postave, zaobljenih bokov in ozka v pasu. Ko globoko vdihnem zrak ga potisnem v prsi, ki se močno povečajo in bradavički izskočita. Svoje lepo oblikovane prsi lahko tudi zmanjšam. Ko pred vami počepnem razširim kolena in visoko odskočim. Moram se vam opravičiti ker nisem povsem depilirana. Sem sramežljive narave zato hitro izginem.

Gospodična, fantastični ste. Sanjska želja marsikaterega moškega.

Hvala:)

Igle se bojim, pa cigarete tudi. Zelo rada pijem vodo. Ko popijem vodo čez nekaj časa lulam vodo. Ko lulam se najraje kam skrijem. Na internetu me vedno kdo vidi kako lulam.

Sem vedel, da nimam šans. Pa sem odpikan.

Sem v večni službi Njenega Visočanstva Večne Princese Večnosti. Čas je relativen, ni absoluten. Vsakih milijon let en cigaret pokadim.

Če se dva želita poročiti na virtualen način morata biti več kot perfektna.

Ob 18:00 je bil oddan neviden post. Trenutno je 19:00

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6209, 27.09.2021 ob 18:58

Ob 18:00 je bil oddan neviden post. Trenutno je 19:00

dve minute razlike

 

Ob 02:54 je bil oddan post. Post je odpotoval neznano kam. Tu ga ne vidimo. Morda tekstopisec ni registriran.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

Tema je zaprta za komentiranje.

New Report

Close