Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nadležne dlačice pod nosom

Nadležne dlačice pod nosom

Ko prihaja starost, pride vsa “grdoba” na dan. Tudi dlačice pod nosom, ki izgledajo zelo grdo, neestetsko. Sama sem si jih dolgo pulila s pinceto, nato pa sem si kupila en majhen strojček, s katerim si jih pobrijem. Malo boli, vendar z rezultatom sem zadovoljna. To naredim približno enkrat tedensko do 14 dni.
Opažam pa nekatere starejše ženske, da imajo brke kot moški. Čudno se mi zdi, da hodijo take naokrog. Lahko bi si jih pobrile in bi takoj zgledale boljše. Najbolj pa mi je čudno to, da te ženske imajo hčere! Kako, da ne poskrbijo, da bodo njihove matere bolj urejene. Ali jim ni čisto nič nerodno?

Nasbrž imaš epilator? Tak majhen za obraz? Zanima me, katera znamka, kje si kupila in še okvirna cena. Hvala.

dokler tebi ni nerodno ust odpirat in svoje bedastoče celo objavljaš,
jih tudi zaradi par dlak ne bo pobralo.

nova
Uredništvo priporoča

Trajna odstranitev dlak na obrazu,… dejte povedat kaj se najbolj splača.

Lasersko odstranjevanje, el. epilacija pri kozmetičarki. Oboje je dolgotrajno, večkrat je treba ponavljat, da se pride do rezultata. Stvar je precej draga.

O kakšni ceni govorimo? Kaj je najboljše in ali je res učinkovito?
Nekaj bom morala ukrenit – beljenje ne pomaga več 🙁

Nasbrž imaš epilator? Tak majhen za obraz? Zanima me, katera znamka, kje si kupila in še okvirna cena. Hvala.
[/quote]

Ja, epilator. Sem ga pa naročila po telefonu, je bila reklama po TV. Zdi se mi, da sem dala cca 20 eurov, sem pa dobila zraven še en komplet za manikuro.
Kakšne znamke: kupljeno preko top shop O wellneo. Lp.

Zaradi par dlak ni treba nobenemu, da je nerodno. Ampak tukaj se gre za prave brke, razumeš? Bi ti taka hodila po svetu, ali ti je vseeno?


A ni dovolj, da sebe poštimaš? Se moraš še v druge vtikat, ki niso takšne kot ti? Pusti živeti vsakemu po svoje, ti bo takoj lažje, verjemi.


A ni dovolj, da sebe poštimaš? Se moraš še v druge vtikat, ki niso takšne kot ti? Pusti živeti vsakemu po svoje, ti bo takoj lažje, verjemi.
[/quote]

Se ne vtikam, samo moje mnenje sem napisala. In resnično,mene boli srce, ko vidim ženske, ki so tako strašno zanemarjene. Pa jih ne bi prav nič stalo, če bi se uredile.

Se ne vtikam, samo moje mnenje sem napisala. In resnično,mene boli srce, ko vidim ženske, ki so tako strašno zanemarjene. Pa jih ne bi prav nič stalo, če bi se uredile.
[/quote]

Jaz te bom pa malo špiknila: mogoče so pa te ženske bolj srečne kot ti, mogoče imajo celo partnerja, ki jih ima bolj rad kot tvoj tebe … Takšno je lahko življenje, ti pa o parih dlačicah ..

Ja, epilator. Sem ga pa naročila po telefonu, je bila reklama po TV. Zdi se mi, da sem dala cca 20 eurov, sem pa dobila zraven še en komplet za manikuro.
Kakšne znamke: kupljeno preko top shop O wellneo. Lp.
[/quote]

To pomeni, da dobro dela. Si zadovoljna očitno. Hvala za info.

Jaz te bom pa malo špiknila: mogoče so pa te ženske bolj srečne kot ti, mogoče imajo celo partnerja, ki jih ima bolj rad kot tvoj tebe … Takšno je lahko življenje, ti pa o parih dlačicah ..
[/quote]

No, nič me nisi špiknila. Ti ne zamerim.Sem zadovoljna v življenju, jaz sem samo povedala svoje mnenje. In ja, pravi brki so pri ženski zelo grdi in moteči, od tega ne odstopam.
Nisem kakšna fina gospa, sem običajna ženska, tudi nisem po modi oblečena, ampak sem preprosta, ne barvam si las, ne barvam si nohtov, ne hodim po svetu z make upom.
Ampak, lepo prosim, brki so pa zelo grdi pri ženskah. In samo par minut bi bilo potrebno in brkov ne bi bilo več!

No, nič me nisi špiknila. Ti ne zamerim.Sem zadovoljna v življenju, jaz sem samo povedala svoje mnenje. In ja, pravi brki so pri ženski zelo grdi in moteči, od tega ne odstopam.
Nisem kakšna fina gospa, sem običajna ženska, tudi nisem po modi oblečena, ampak sem preprosta, ne barvam si las, ne barvam si nohtov, ne hodim po svetu z make upom.
Ampak, lepo prosim, brki so pa zelo grdi pri ženskah. In samo par minut bi bilo potrebno in brkov ne bi bilo več!
[/quote]

Se strinjam, zadnjic sem se prav nevljudno zabuljila v eno gospo, malo starejso, pa se ne zelo staro, z brki, ki bi jih mirno lahko nosil moski. Mi je bilo nerodno, ampak sem bila tako presenecena, da se nisem pravocasno zadrzala.

No, nič me nisi špiknila. Ti ne zamerim.Sem zadovoljna v življenju, jaz sem samo povedala svoje mnenje. In ja, pravi brki so pri ženski zelo grdi in moteči, od tega ne odstopam.
Nisem kakšna fina gospa, sem običajna ženska, tudi nisem po modi oblečena, ampak sem preprosta, ne barvam si las, ne barvam si nohtov, ne hodim po svetu z make upom.
Ampak, lepo prosim, brki so pa zelo grdi pri ženskah. In samo par minut bi bilo potrebno in brkov ne bi bilo več!
[/quote]

Jah glej: tudi sivi lasje in viseči joški ter debela stegna so zelo grdi.

Če govorimo o črnih kocinah je moteče, puh pa ni tak problem.

A ni bolj kot estetika pomemba varnost? Ste kdaj pomislile, da bi se lahko brki vneli pri pihanju svečk za rd.. še posebej takrat, ko jih je na torti vec kot 40?

To bi bila pa najucinkovitejsa oblika depilacije 😉

New Report

Close