Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nadležno igranje harmonike v strnjenem naselju

Nadležno igranje harmonike v strnjenem naselju

Prav ti je povedala, tebe je pa samo resnica sedajle zabolela. 🙂 Držite se zakonov. Igranje harmonike v strnjeno naselje ne sodi, le nekoga to moti.

(P.S. Napiše se življenje.)
[/quote]

Ker se mi ravno da:
Abježno bejž. 🙂 Moraliziranje drugim je tvoj užitek torej. Uživam, ko vas berem takele – prav zabava me.

Glede “pravopisa” pa ni treba “špilat” slovnične” teroristke” na MONu po mojih odgovorih, kot je bila tista zatipkana napaka v tvojem serviranem “življenju”

Ko boš ti nakuckala sestavek v 30ih sekundah, pa lahko upravičeno moraliziraš, kako se kaj napiše. Ta-ta, have fun ! 🙂

Harmonika, harmonika, igraj za nas slovence, lahkotno. Nasa srca so vedno ob tebi, slovenska harmonika. Igraj, igraj, da te slisijo, srca slovenska.

A boš žaljiva sedaj? Te (samo) to zadovoljuje?

izvoli, ker to potrebuješ, na tvojem nivoju ti odgovarjam: te ti ni bila dan kakršenkoli naravni talent preko genskega preskoka, da bi ga lahko v življenu izkoristila pametno, ni naš problem.
[/quote]

določene stvari imaš prav, to je dejstvo…..samo si pa pretirano samozavestna s tem svojim talentom.
deklica, niso vsi za vse! nekateri imajo/imate pač talent za glasba, nekateri za risati, nekateri za pospravlat, nekateri za delat,….itd.
Smo dojeli, da si verjetno dobra glasbenica, samo da se pa zaradi tega tako povdiguješ na drugimi, to se je pa za zamislit.

Harmonikaaa
isto pri nas. Harmonika cel dan. Mogoče smo celo sosedi.
Sam sem popoln glasbeni antitalent:) zato občudujem ljudi, ki igrajo in obvladajo inštrumente. In razumem, da je za to potrebno veliko vadbe. A lepo vas prosim glasbenike, bodite malo obzirni. Vsaj zaprite okno. Ne kot pri nas, ko tip odpre vsa okna in mislim, da ima še ekstra ozvočenje in vadi vse popoldneve, med vikendi cele dneve. Slovenski ponos gor al dol, na žalost ti čez čas začne pošteno najedat.

določene stvari imaš prav, to je dejstvo…..samo si pa pretirano samozavestna s tem svojim talentom.
deklica, niso vsi za vse! nekateri imajo/imate pač talent za glasba, nekateri za risati, nekateri za pospravlat, nekateri za delat,….itd.
Smo dojeli, da si verjetno dobra glasbenica, samo da se pa zaradi tega tako povdiguješ na drugimi, to se je pa za zamislit.
[/quote]

He-he-he….. Nič se ne “povzdigujem” nad drugimi – to je samo tvoj konstrukt v tvoji glavi, da to tako razbereš, ker verjetno tako funkcioniraš tudi nasplošno.

Tudi nobena “deklica” nisem, sploh zate ne tukaj na forumu. Ker če me ne gledaš v oči, še ne pomeni, da v tem pisnem dialogu ne zmoreva spoštljivo komunicirati, kajne?

Mogoče uporaben namigČ https://www.youtube.com/watch?v=xhAt-rxPEzA

New Report

Close